חוזה אלומיניום ותנאי תשלום

lulibuly

New member
שלום לכולם

אני לפני סגירת חוזה אלומיניום לביתי בשווי של כמאה אלף שקלים.
רציתי לשאול אם מישהו כאן מכיר את הקבלנים א.ש אלומיניום או אלום נתן ויודע לחוות דיעה על שירותיהם ?
שנית, בחוזים שקיבלתי כרגע רוצה הקבלן 5% במועד החתימה, 15% בהתקנת משקוף עיוור, 40% בעת הזמנת האלומיניום, 30% בעת תחילת התקנה והגעה עם מוצרים לאתר ו10% בגמר חשבון ואישור המזמין.
האם תנאי התשלום הנ"ל הגיוניים ? האם יש צורך לבקש מהקבלן ערבות בנקאית כנגד אספקה ואיכות השירות ? אם כן מהו שיעור הערבות המקובלת ?

המון תודה מראש
לולי

בינא

Member
שלום לכולם

אני לפני סגירת חוזה אלומיניום לביתי בשווי של כמאה אלף שקלים.
רציתי לשאול אם מישהו כאן מכיר את הקבלנים א.ש אלומיניום או אלום נתן ויודע לחוות דיעה על שירותיהם ?
שנית, בחוזים שקיבלתי כרגע רוצה הקבלן 5% במועד החתימה, 15% בהתקנת משקוף עיוור, 40% בעת הזמנת האלומיניום, 30% בעת תחילת התקנה והגעה עם מוצרים לאתר ו10% בגמר חשבון ואישור המזמין.
האם תנאי התשלום הנ"ל הגיוניים ? האם יש צורך לבקש מהקבלן ערבות בנקאית כנגד אספקה ואיכות השירות ? אם כן מהו שיעור הערבות המקובלת ?

המון תודה מראש
לולי
1) לא מכיר את א.ש. אלומיניום ולא את אלום נתן, אבל זה לא אומר כלום... היה רצוי שנקבל את המידע של מיקום המבנה בארץ כדי שנוכל לעזור...
2) לא חוזה כי לא ממשלתי... הסכם בין ספק שגם מוביל ומתקין לבין לקוח.
3) תנאי התשלום מראים על רצון הספק להבטיח תשלום לאורך שלבי הזמנת החומרים, בניית האלמנטים במפעל/בית המלאכה, התקנה וביקורת.
4) התנאים בהחלט מקובלים בענף.
5) אתם יכולים לבקש ערבות בנקאית, אבל זו רק תייקר את ההצעה. תנאי התשלום מכסים את 2 הצדדים כמקובל בשוק.
6) חסר לי לוח זמנים מרגע החתימה עד גמר הבצוע עם קנס/פרס על אי-עמידה בזמנים או קידום של שבוע - חודש בגמר בצוע תקין.

למעלה