חוזרת לקהילה אחרי 10 שנים שבורה

חדשה227

New member
היי לכל החברים הותיקים שלי , אני כבר חלק מהקהילה יותר מ10 שנים ואני חייבת לומר שנתתם לי לא מעט כוחות בעברי הקשה..(במיוחד דר' הו המהממת)
סוהלת מההפרעה מגיל 6 בערך,עד גיל 12 הכל היה בעיקר טקסים ופחד שיקרה משהו למשפחה ןאז לצערי זה התפרץ! קראתי ערך על מחלת הסכיזופרניה והפחד מלחתות בסכיזו נטמע בי!
מאז ועד היום (אני בת 35) עברתי נישואים, לידות וגט בצל ההפרעה והחרדה הזאת!
היול, אחרי סיביטי ואחרי שאני מעבדת ומנתחת שנים הנפרעה פחות טקס ויותר ניסיונות לקבל אישור מאחרים.
יש לי םסיכיאטר מיואש כי אני לא לוקחת סרנדה כי היא מעייפת אותי
ואני כבר תקןפה סובלת מbrain fog - המח מתערפל ונקטע לי חןט המחשבה בקלות..
למה אני כותבת?? כי כבר שנים שאני סובלת בהקשר לחרדה ממילים /משפטים שקופצים לי לתודעה ללא סיבה או קשר למה שאני חושבת וזה היה משתק אותי!
היום זה מתעצם לדברים מוזרים אחרים! התחילו לקפוץ לי לתודעה מחשבות לא נעימות כמו לרצות לכתוב לשלומי שבת פוסט שימות מהקורונה! ואז משפט שעןלה לי "לא מה פתאום חס וחלילה" ! ואני מרגישה גל במח וחרדה שזה קורה! כי אני שןאלת את עצמי-זה לא היה רצוני, זה היה משפט שעלה מהתת מודע, במה זה שונה מחולה נפש סכיזןפרני?? ואז טקס לנסות ולחקור ולנתח ולרצות למות! מיןאשתתת! יש לי פגישה עם הםסיכיאטר לעוד חןדש! עצות??

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי לכל החברים הותיקים שלי , אני כבר חלק מהקהילה יותר מ10 שנים ואני חייבת לומר שנתתם לי לא מעט כוחות בעברי הקשה..(במיוחד דר' הו המהממת)
סוהלת מההפרעה מגיל 6 בערך,עד גיל 12 הכל היה בעיקר טקסים ופחד שיקרה משהו למשפחה ןאז לצערי זה התפרץ! קראתי ערך על מחלת הסכיזופרניה והפחד מלחתות בסכיזו נטמע בי!
מאז ועד היום (אני בת 35) עברתי נישואים, לידות וגט בצל ההפרעה והחרדה הזאת!
היול, אחרי סיביטי ואחרי שאני מעבדת ומנתחת שנים הנפרעה פחות טקס ויותר ניסיונות לקבל אישור מאחרים.
יש לי םסיכיאטר מיואש כי אני לא לוקחת סרנדה כי היא מעייפת אותי
ואני כבר תקןפה סובלת מbrain fog - המח מתערפל ונקטע לי חןט המחשבה בקלות..
למה אני כותבת?? כי כבר שנים שאני סובלת בהקשר לחרדה ממילים /משפטים שקופצים לי לתודעה ללא סיבה או קשר למה שאני חושבת וזה היה משתק אותי!
היום זה מתעצם לדברים מוזרים אחרים! התחילו לקפוץ לי לתודעה מחשבות לא נעימות כמו לרצות לכתוב לשלומי שבת פוסט שימות מהקורונה! ואז משפט שעןלה לי "לא מה פתאום חס וחלילה" ! ואני מרגישה גל במח וחרדה שזה קורה! כי אני שןאלת את עצמי-זה לא היה רצוני, זה היה משפט שעלה מהתת מודע, במה זה שונה מחולה נפש סכיזןפרני?? ואז טקס לנסות ולחקור ולנתח ולרצות למות! מיןאשתתת! יש לי פגישה עם הםסיכיאטר לעוד חןדש! עצות??
היי אהובה.
קודם תודה רבה על המילים החמות😊❤️

שנית, מה שאת מתארת נשמע לי כמו מחשבות טורדניות ולא סכיזו.
מחשבות טורדניות הן לא רצוניות וצצות מעצמן. יכולות גם להתבטא במחשבות כפי שתיארת, אפילו ליקרים לנו מכל.אין זה אומר שאת באמת רוצה בכך.

כמו שאמרת קודם ואומר תמיד, התיעצות על כדורים זה רק לרופא המטפל.
יש המון כדורים שעייפות אינה תופעת לוואי שלהם ויש שילובי כדורים שיכולים להוריד את התופעות לוואי.
אבל בזה צריך להתיעץ עם הרופא המטפל ולספר לו שאת אינך מעונינת בכדור הספציפי כי הוא מעייף אותך.
עם הכדור הנכון, תדירות המחשבות תפחת

למעלה