חוזר לעסוק בתיווך נדל"ן - מה דעתכם ?

חוזר לעסוק בתיווך נדל"ן - מה דעתכם ?

לאחר הפסקה של מספר שנים החלטתי לשוב ולעסוק בתחום בו אני בקי,מנוסה ואוהב (אני בגיל מתקדם) ,ובעל רישיון והשכלה בתחום .

מה שמטריד אותי,זו התחרות האינפלציונית הקיימת בשטח - מאות רבות של סוכני נדל"ן באזור !

מכאן,שעל כל נכס יש בוודאי עשרות מועמדי קנייה ,ועליך להיות בר מזל גדול מאוד כך שדווקא הקונה שמטעמך ירצה את הנכס ושהוא טרם נחטף ע"י משרד מתחרה .

הפעם אני מתכוון להיעזר בכל האמצעים הנלווים לתחום - אתר לעסק + תמונות נכסים,תוכנת ניהול נכסים ולקוחות,מאגר נכסים שוטף און ליין,פרסום רשתי ואחר ...- כדי

להתמודד טוב יותר עם התחרות בשוק.בנוסף,אשתתף בכנסים ומפגשים של בעלי מקצוע בתחום ואלה הנושקים לו כדי להכיר,לקדם את עסקי ולהיות יותר מוכר בפריסה רחבה.

אתחיל לפעול מביתי ורק בהמשך אם אמריא - אעבור למשרד חיצוני.

אשמח לקבל משוב מהמבינים - מה דעתכם על התחום כיום,מה אתם ממליצים לי להרחיב,וכיצד לא להתרגש מהמתחרים הרבים ?

תודה.

בילעדיות והשקעה

בסופו של דבר המפתח בשוק הזה הוא לקבל בלעדיות. אז כמובן שאת עיקר המאמצים אתה צריך להפנות מול בעלי הנכסים.
על מנת לשכנע אותם אתה צריך להתפס כאמין וכמישהו שישקיע רבות בקידום הנכס שלהם כך שיכול להיות ששווה להכין מצגת שמראה את כל אפיקי ההשקעה שלך פרסום.

מעבר לכך אתה צריך להראות מיקצועיות ביכולת מו"מ ולשכנע אותם שתשיג עבורם את העסקה שטובה עבורם.

ובסופו של דבר, הכי חשוב להיות קשוב לבעלי הנכסים ולתת מענה לצרכים שלהם, כל אחד רוצה למכור מסיבה אחרת ויש לו צרכים עסקיים שונים. חשוב להיות קשוב ולהראות לבעלי הנכסים שאתה מבין אותם.

המון בהצלחה

Itzik Lavi

New member
האם אתה מנסה להכשיל את עצמך מראש?

4 מילים שכתבת כבר אומרות לי איך אתה חושב
"רק בהמשך אם אמריא"
למה כתבת אותם?

seelinewoman

New member
ממליצה לך להתמחות בנישה

אם אין ברירה, עסוק בבמה שאתה מכיר ומוצא.
אבל ממליצה לך להתמחות בנישת של ביקוש מסוים
כדי ששמך יפורסם כמי שעוסק רק בזה.
עסק באינטרנט מקל על פרסום כזה ועל נישתיות כזאת.
דוגמאות:
משפחות צעירות וקטנות
סטודנטים/רווקים/דירות יחיד
משפרי דיור העוברים לאזור הכפר
פנסיונרים שמחפשים דירות קטנות

למעלה