חולצה סקסית ולא צמודה לריקודים

OR אור

New member
חולצה סקסית ולא צמודה לריקודים

קודם כל רעיון נפלא לפורום, אבל האם רק בבגדים עסקינן? בכל אופן בנושא זה- מחפשת היכן ניתן למצוא חולצה שתהיה צעירה, סקסית ולא צמודה לגוף ויהיה בכיף לרקוד איתה. וכן גם איזה מכנס ג´ינס מדליק - נורא בא לי. תודה על העזרה

maymay

New member
בוקר טוב אור ../images/Emo65.gif

קודם כל בעיקר בבגדים עסקינן אך אם יש לך איזו סוגיה מרשימה או פשוטה הקשורה לתחום נשמח לחפור בה לעומקה :) בקשר לבגדים, יש לך שפע של חנויות בהודעה למטה, כל אחת והסגנון שלה. אני ממליצה על שתי גזרות מאד פשוטות ומאד מחמיאות : הראשונה היא גזרה הA : חולצה שמתרחבת כלפי מטה בצורת A. הצווארון הוא לרוב ישר, ואפשר לבחור בכל מיני צבעים ולשים למעלה איזה קרדיגן שחור או וולן צבעוני תואם ההצעה השניה היא חולצת מעטפת, אלו אמנם לא משוחררות ורחבות כ"כ אבל הן מאד מחמיאות כיוון שהן יוצרות אלכסונים לאורך הגוף מה שמבליט את הנשיות והופך מיידית מינוחים של "עודף שומן" ל"קימורים נשיים". אני קניתי אחת בזארה דווקא, יש שם עד מידה 44 אבל אם זה בד סטרצ´ אפשר להגיע גם ל46. ג´ינס? אני לא מתה על ג´ינס. הוא בד"כ יוצר זוג רגליים עמודיות ביותר ומתאים אך ורק לטיפוס גוף מסויים. אבל אם כבר את הולכת על ג´ינס אני ממליצה על הצבעים הכהים ובלי יותר מדי קישוטים עליו. קלאסי. ספרי לנו מה עלה בגורל רחבת הריקודים אחרי שהגעת

למעלה