חולצות טימברלנד מכופתרות חלקות לגבר

הילית111

New member
חולצות טימברלנד מכופתרות חלקות לגבר

ערב טוב לכולם בעלי חובב די מושבע של החולצות המכופתרות של טימברלנד. מדברת על חולצות חלקות עם שרוול ארוך. יש לו בכמה צבעים לפחות חמש והן מחזיקות מעמד אצלו יפה במשך שנים. מדברת על חולצות קלאסיות חלקות מכופתרות מבד קצת עבה כזה שרוול ארוך . הוא קנה פעם אחרונה חולצות כאלו לפני שנתים בתאילנד ב 20 שח כל חולצה אבל הן מחזיקות לו ממש ממש יפה... כלומר אין לי בעיה עם חיקוי של המותג הזה לכאורה. בעלי אומר לי שגם בחנות המקורית של טימברלנד בארץ הסחורה מגיעה מתאילנד ומסין כך שאין לו בעיה עם זה... על כל פנים אני רוצה לקנות לו עוד כמה חולצות כאלו . בטימברלנד בחנויות שלהם בארץ לא נכנסתי אבל ניראה לי שמדובר בכמה מאות של שקלים לכל חולצה ולא ניראה לי מוצדק וריאלי מבחינתי אז אין לי בעיה לקנות חיקוי של החולצות האלו אבל איפה ? איפה אני מוצאת חולצות כאלו כי הן עבות אבל לא עבות מידי והן יושבות עליו בול ובעלי מאוד מאוד אוהב אותן. בעלי גבוה מאוד מידה XXL כי הוא רחב בכתפיים אין לו כרס וכו. לתאילנד בזמן הקרוב הוא לא מגיע אז צריך למצוא בארץ משהו..... אולי להזמין מאיזה אתר בחול ? השאלה אם יש צורך בכך אשמח גם להמלצות על חברות אחרות שיש להן בקולקציה חולצות דומות למה שאני מתארת או אולי למחסן עודפים של טימברלנד שאפשר לקנות כמה חולצות כאלו במחיר שפוי. אולי גם כאלו בשרוול קצר אם יש אז זה בכלל יהיה מעולה. אני רוצה לקנות לו לפחות 4-5 כאלו כי כאמור הוא חורש על אלו שיש לו ולמרות שהוא נורא מרוצה הכביסות הרבות גרמו קצת לדהייה של הצבע בכל זאת.. אשמח לעצות והמלצות אני מרעננה תודה

למעלה