חוסר תאבון

SHLIRETA

New member
חוסר תאבון

אני פונה אליך לאחר שעבדתי עצות, בני בן שנתיים וחצי עד לאחרונה היה אוכל רק דייסות ובקושי היה אוכל אוכל אחר ואם היה אוכל היו אלה דברים מבצקים בלבד כמו פיצה, בורקס קוראסונים וזהו. לאחרונה גם את הדייסות הפסיק וכמעט ולא אוכל כלום ניסיתי לגרות את תאבונו עם מאכלים שונים אך לשווא , כשאני שואלת אותו אם רוצה לאכול אומר לי שכן וכשהוא רואה את האוכל הוא לא מסכים אפילו לטעום. אפילו בגן כשכל הילדים אוכלים הוא מסתכל עליהם ואפילו לא מתגרה. אני פשוט אובדת עצות. לתשובתך אודה מאוד.

צריך לשמוע עוד נתונים

משקל כעת , בלידה, בגיל שנה מספר יציאות ליממה (אולי יש עצירות קשה??) התפתחות שפה נוכחות הקאה, ריור, התפתחות שפה ?? את צריכה לראות גסטרואנטרולוג לילדים אשמח לנסות לעזור

SHLIRETA

New member
נתונים נוספים

שמחתי לקבל את תגובתך, אציין פרטים שלא ציינתי אולי יש אזשהו קשר: היציאות של בני תקינות פעם ביום, לא סובל מהקאות, הוא עבר בגיל 5 חודשים ניתוח בלב, עד לגיל שנה אכל כל דבר מעדנים כל מוצרי החלב פירות וירקות כל דבר שהיה אפשר לתת לילד בגיל שנה, מגיל שנה וחודשיים בערך הכל התהפך אצלו ועד לפני כחודשיים שלושה אכל דייסות רוב הזמן וכמעט לא נגע באוכל. כיום גם דייסות אינו מוכן לאכול ובמקום זה מעדיף לשתות שוקו וכמעט לא לאכול ואם כבר לאכול אז כמו שציינתי דברים מבצק (גם זה בקושי). שאלתי האם צריך לבצע בדיקות מסויימות, אפילו בדיקות פשוטות ורגילות בתור התחלה על מנת לבדוק מדוע אין לו בכלל תאבו. לתשובתך אודה. תודה.

אני מציע לראות מומחה בתחום הגסטרו

בשוקו יש הרבה אבות מזון- הוא מזין ומשביע ומכיל סידן ויטמינים חלבונים ועל כך אני מברך אני מציע שתראו גסטרואנטרולוג ילדים וגם דיאטנית לילדים אליה תגיעו עם רישום מדוייק של כל מה שהוא אוכל ביממה- כולל חטיפים וממתקים אולי השד הקאלורי לא כל כך נורא?? אשמח להתעדכן

למעלה