חופשה בקניה לעניין דייט הראשון

Debate38

New member
מי יכול להציע או מבין בתחום
או מכיר מדריך תיירים בקניה
או במדינה אחרת ? ..לעניין שילוב טיסה התחלה מישראל אל קניה.. או כל מדינה אחרת ..כמובן לקחת בחשבון. איך אני לשלב אותה בחופשה שהיא כבר נמצאת בקניה
אז בקניה או אל מדינה אחרת .

לקחתי בחשבון. כעת זה תקופה שהחופשות וטיסות יקרות..אם זה לקראת דצמבר אני מאמין שיצא דיל יותר משתלם בכל אופן מתייעץ איתכם

עד כה הכרתי אותה רק בשיחות וידיאו הכל וירטואלי אבל זה לעולם לא אותו דבר כמו במציאות..

ניסיתי להזמין אותה לארץ היא הסכימה אבל אז יש הרבה ביוקרטיה אז יצאתי מהנושא הזה ומעדיף להגיע אליה...

..חשבתי גם לפגוש אותה במדינה אחרת זה גם אופציה אפשרית והיא הסכימה ..השאלה אם לא לקניה..

אז איזה מדינה עדיף לפגוש אותה? .. שזה לא יעלה לי בעלויות ממש יקר ..כי חשבתי צרפת או ייון השאלה אם מישהו היה מציע אחרת ?

כי מצד שני ..אני לא רוצה להשקיע יותר מידי מבחינת עלויות..גם כי זה דייט ראשון

כי לא יודע אם יוצא מזה תועלת בשעה שעוד לא נפגשנו מעולם.

...ולא יודע איך לתכנן טיסה לשם כי לא מכיר את אפריקה ..אני אולי כן מעדיף טיול מאורגן ולא ללכת לאיבוד בגלל שזה פעם ראשונה .?

נערך לאחרונה ב:

mיטלמן

Well-known member
מי יכול להציע או מבין בתחום
או מכיר מדריך תיירים בקניה
או במדינה אחרת ? ..לעניין שילוב טיסה התחלה מישראל אל קניה.. או כל מדינה אחרת ..כמובן לקחת בחשבון. איך אני לשלב אותה בחופשה שהיא כבר נמצאת בקניה
אז בקניה או אל מדינה אחרת .

לקחתי בחשבון. כעת זה תקופה שהחופשות וטיסות יקרות..אם זה לקראת דצמבר אני מאמין שיצא דיל יותר משתלם בכל אופן מתייעץ איתכם

עד כה הכרתי אותה רק בשיחות וידיאו הכל וירטואלי אבל זה לעולם לא אותו דבר כמו במציאות..

ניסיתי להזמין אותה לארץ היא הסכימה אבל אז יש הרבה ביוקרטיה אז יצאתי מהנושא הזה ומעדיף להגיע אליה...

..חשבתי גם לפגוש אותה במדינה אחרת זה גם אופציה אפשרית והיא הסכימה ..השאלה אם לא לקניה..

אז איזה מדינה עדיף לפגוש אותה? .. שזה לא יעלה לי בעלויות ממש יקר ..כי חשבתי צרפת או ייון השאלה אם מישהו היה מציע אחרת ?

כי מצד שני ..אני לא רוצה להשקיע יותר מידי מבחינת עלויות..גם כי זה דייט ראשון

כי לא יודע אם יוצא מזה תועלת בשעה שעוד לא נפגשנו מעולם.

...ולא יודע איך לתכנן טיסה לשם כי לא מכיר את אפריקה ..אני אולי כן מעדיף טיול מאורגן ולא ללכת לאיבוד בגלל שזה פעם ראשונה .?
נו?
נסעת?
חזרת?
ספר לנו.

דניאלה1311

Active member
מנהל
שלום וברוך הבא לפורום,

עליך קודם כל לגבש לעצמך מה אתה רוצה. אנחנו לא יכולים לעזור בהחלטות שהן כל כך אישיות. לדעתי כדאי לגשת למשרד נסיעות ולקבל פרטים על טיסה לקניה.
כדאי גם לבדוק את המצב הבטחוני לגבי תיירים בכלל וישראלים בפרט, בקניה.

אתה יודע כמובן שיכולה להיות אפשרות שזה סוג של נסיון לפתות אותך לפגוש מישהי שאינה דוקא מחפשת את טובתך. האם שוחחת איתה בזום? בסקייפ? בקיצור תחשוב על הענין ואז תחליט מה אתה רוצה לעשות ואם תחליט לנסוע תתייעץ עם משרד נסיעות לאן לא יהיה יקר לנסוע וקל לחזור אם יתברר שהיא לא מה שקיווית.

Debate38

New member
לקרוא עשר פעמים לפחות את הפיסקה השניה של דניאלה.
גם לי מוזר,
דייט ראשון, ואם הכל ילך בסדר, איך להסתדר עם דייט

שלום וברוך הבא לפורום,

עליך קודם כל לגבש לעצמך מה אתה רוצה. אנחנו לא יכולים לעזור בהחלטות שהן כל כך אישיות. לדעתי כדאי לגשת למשרד נסיעות ולקבל פרטים על טיסה לקניה.
כדאי גם לבדוק את המצב הבטחוני לגבי תיירים בכלל וישראלים בפרט, בקניה.

אתה יודע כמובן שיכולה להיות אפשרות שזה סוג של נסיון לפתות אותך לפגוש מישהי שאינה דוקא מחפשת את טובתך. האם שוחחת איתה בזום? בסקייפ? בקיצור תחשוב על הענין ואז תחליט מה אתה רוצה לעשות ואם תחליט לנסוע תתייעץ עם משרד נסיעות לאן לא יהיה יקר לנסוע וקל לחזור אם יתברר שהיא לא מה שקיווית.
כן דיברת איתה בשיחות וידיאו מס פעמים עד היום ולא היה כל חשד או חשש

..אך לא ברור מה כוונתך שלא טובתי ..למה היו מקרים שקרו חריגים לגברים ישראלים בקניה

כי אני הצעתי לה להגיע לישראל אך קיימת בעיה של הויזה זה המון...ביוקטיה והשקעה של כסף שלא יודע אם כדאי להשקיע בשלב זה שעדיין לא מכיר אותה מקרוב ..

בכל מקרה אם לא קניה..לגבי מדינות אחרות זה גם אופציה היא הסכימה ..אז לא נראה שיש חשש או סכנות שאם כן הייתה מסרבת ..אבל היא לא סירבה שאפגוש אותה במדינה מסוימת שאני להציע לה ..ולא ראיתי כוונות רעות ..אשמח לדעת אן יש כאלה

mיטלמן

Well-known member
גם לי מוזר,
דייט ראשון, ואם הכל ילך בסדר, איך להסתדר עם דייט שני ועוד?
בהצלחה רבה.

Debate38

New member
גם לי מוזר,
דייט ראשון, ואם הכל ילך בסדר, איך להסתדר עם דייט שני ועוד?
בהצלחה רבה.
עוד עניין שלא מעלה חשש דייט ראשון אני הצעתי להגיע אליה לקניה או מדינה אחרת ....הכל הגיע ממני ...אז לא נראה בכל מקרה שהיו לה כוונות מזימות רעות .. מלכתחילה

mיטלמן

Well-known member
עוד עניין שלא מעלה חשש דייט ראשון אני הצעתי להגיע אליה לקניה או מדינה אחרת ....הכל הגיע ממני ...אז לא נראה בכל מקרה שהיו לה כוונות מזימות רעות .. מלכתחילה
לא יודעת,
אני לא חשדנית מטבעי, כאן לא נשמע לי טוב, הלוואי ואתבדה.
לכל או רוב חברות הטיולים המאורגנים יש
טיולים לקניה,
לו הייתי אתה הייתי יוצרת קשר עם אחת החברות ונפגשת עם מדריך ותיק שיעזור לך, (להציע תשלום כמובן),
ותיק כי להבנתי הוא מבין ומכיר את אנשי המקום, לפחות יותר מכולנו.
בהצלחה, חזור בשלום והוא לספר לנו.

Debate38

New member
לא יודעת,
אני לא חשדנית מטבעי, כאן לא נשמע לי טוב, הלוואי ואתבדה.
לכל או רוב חברות הטיולים המאורגנים יש
טיולים לקניה,
לו הייתי אתה הייתי יוצרת קשר עם אחת החברות ונפגשת עם מדריך ותיק שיעזור לך, (להציע תשלום כמובן),
ותיק כי להבנתי הוא מבין ומכיר את אנשי המקום, לפחות יותר מכולנו.
בהצלחה, חזור בשלום והוא לספר לנו.
ברור לי שהוא יספר לך איך היה וזה לא בחינם ..אבל אם יש לך כיוון על מדריך טיולים ותיק עם שמו ..או שאת שהתנסת איתו או חברה מאורגנת כזו שאולי אני לא מכיר אודותיה אשמח לשמוע ממך ..כי האמת בגלל שזה פגישה ראשונה

..נתת לי לחשוש קצת בגלל שזה דייט ראשון אז איך לדעת מידע מעמיק על עליה או על אנשים מקומיים סביבתה שמכירים אותה . ?

דניאלה1311

Active member
מנהל
תראה אני רק העלתי חשש. תשאל את עצמך מדוע שהיא לא תענה לה?צעתך אם נניח יש לה כוונות רעות כלפיך זה בדיוק מה שהיא תרצה, להפגש איתך.
אבל בוא נצא מתוך הנחה שהכל אכן נכון ורומנטי ויש רצון להפגש. קבע פגישה בארץ שהנגישות אליה וממנה קלה שים לב אם היא מבקשת ממך לשלם על
הטיסה והמלון שלה, האם הבקשה היא לשלוח כספים או לשלוח אישור שקנית כרטיס טיסה. אני מקוה שתהנה והכל יעבור בשלום.

Debate38

New member
תראה אני רק העלתי חשש. תשאל את עצמך מדוע שהיא לא תענה לה?צעתך אם נניח יש לה כוונות רעות כלפיך זה בדיוק מה שהיא תרצה, להפגש איתך.
אבל בוא נצא מתוך הנחה שהכל אכן נכון ורומנטי ויש רצון להפגש. קבע פגישה בארץ שהנגישות אליה וממנה קלה שים לב אם היא מבקשת ממך לשלם על
הטיסה והמלון שלה, האם הבקשה היא לשלוח כספים או לשלוח אישור שקנית כרטיס טיסה. אני מקוה שתהנה והכל יעבור בשלום.
ברורה לי ההדגשה שלך לנושא טיסה ומלון..אבל הריי שנינו יודעים ... שמדובר במדינה עניה וברור לנו שאין לה כסף..אז לעניין תשלום טיסה או מלון בטח שזה יהיה על חשבוני ..

אך כדי לדעת ולצאת מהספק על כוונות שליליות ממנה שלא ידועים לי ..כי זה פגישה ראשונה.

אך אם אני את ההזמנה עושה הכל מישראל טיסה ומלון או לקניה או למדינה אחרת שאני נפגש איתה .. ..ואני יודע מראש לאן הולך הכסף ..אז מהבחינה זה לא מדאיג ..אם אני מסכים ..

השאלה הגדולה אם לפני שאני נפגש איתה לדייט ראשון אם יש דרך לדעת עליה מידע בהרחבה ועל הסובבים איתה ממדריך תיירים מקומי ..

ואם כן ידוע לך מה הכיוון שאני עושה ולמי לפנות ? אם יש מידע או דרך אודה לך מראש

למעלה