חוקי הפורום!

dweck2k

New member
חוקי הפורום!

אוקיי, בגלל שיש לי מלא עבודה כאן בלעשות סדר וכו' - הנה קצת נהלים וחוקים! א. קודם כל - שיהיה ברור, זה פורום רשמי של הלהקה. כאן מדברים על השירים, על הופעות, מעלים תמונות, מחליפים רשמים, מכירים את שאר החבר'ה שעוזרים ללהקה או סתם אוהבים את המוסיקה שלה. ככה זה, פורום רשמי של להקה. אפשר גם סתם להריץ צחוקים והכול, אנחנו בעד. זה מגניב אותי וזה הקטע. ב. זה לא קן של הייטרז שבאו ללכלך על הלהקה. אפשר לעשות ביקורת, בתנאי שהיא מנומקת ובשפה יפה ונעימה. ביקורות ללא הצדקה ונימוק, צרות עין שהיא לא לעניין, שימוש בשפה גסה ובוטה שלא לצורך תגרור מחיקה. מי שיתמיד בכך יקבל אזהרה ולבסוף ייחסם אם ימשיך. בואו נקרא לזה אהבה קשוחה. ג. שרשורים שהם סתם - נא לשים תחת שרשור ה-OFF. לפעמים אפשר סתם לכתוב דברים שלא קשורים לכלום, אבל תנו להם איזה קטע. שרושרי חג שמח הם ממש לעניין למשל, לחלוק איזו חוויה או דילמה זה גם סבבה. אבל תציינו אם זה OFF טופיק (לא קשור לנושא) של הפורום. ד. הכי חשוב -כבוד הדדי בין חברי הפורום, לתת ריספקט, לדבר יפה. חבל שאנשים יעלבו ולא ירצו לכתוב פה יותר. אנחנו הכי בעד הפורום שלנו, זה ממש חשוב לנו. כמו גם המיילינג ליסט של הלהקה. אז בגובה העיניים בפורום. בברכה, המנהל דוויק!

עשינו ביקורת מנומקת

בונה ומנומסת והיא נמחקה. בתכלס אני לא מבין, השיר שהעלו אתמול היה איום ונורא, אני לא מבין ממה אתם מתלהבים כל כך. אתם באמת חושבים שאתם להקה טובה?

צודק

טוב שיהיה, יאללה בהצלחה עם הפורום

fatbery

New member
חח זה באמת איכו חרא..אבל..

זה לא משתווה בכלל למה שעשינו בתקליט..שתשמעו תתקליט אז תדברו..

זונע

New member
אז תתכוננו למחוק הרבה

כמו שאתם נשמעים, יהיו לכם הרבה ביקורות.

ziljian 1234

New member
..

את בטח יודעת,כי כמו שאת סביר להניח נראית,גם לך יש המון ביקורות,אני משערת שביקורות לא בונות אה? חמודה,רדי לנו מהגב,משמע מהפורום. ותני קצת כבוד. אני לא יודעת אם את מנגנת על משהו,ואני לא יודעת בת כמה את,אבל סביר להניח שאם כן,אז את בחיים לא תגיעי למאיית ממה שהם מנגנים כרגע. חח,במיוחד לא בגיל 14. אז את ה"ביקורות" שלך,את יכולה בדיוק לדחוף עמוק עמוק,למקום בו השמש לא זורחת. יאללה,סעי לי מהעיניים.

למעלה