חורזים וכותבים

מצב
הנושא נעול.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אתם מוזמנים לפתוח פינות בנושאים אהובים עליכם, ולא כנסיון להפגין, או בציניות.
כן, כן,כן.
🌹🌿🌺🌻🌼על פרחים הפורחים בגינתכם, פרחים אהובים עליכם, כמה עלי כותרת יש לפרח, מובטח לכם שהנושא יקבל תגובות.
* פרפרים🦋🦋🦋
** סוגי בשר 🐖🐮🐓
דגים, גבינות.
תאריכים חשובים.
וגם בוקר טוב בצירוף תאריך.
ספירת ימי החטופים, ספירת ימי המלחמה.
בהצלחה לכולנו🙏.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתם מוזמנים לפתוח פינות בנושאים אהובים עליכם, ולא כנסיון להפגין, או בציניות.
כן, כן,כן.
🌹🌿🌺🌻🌼על פרחים הפורחים בגינתכם, פרחים אהובים עליכם, כמה עלי כותרת יש לפרח, מובטח לכם שהנושא יקבל תגובות.
* פרפרים🦋🦋🦋
** סוגי בשר 🐖🐮🐓
דגים, גבינות.
תאריכים חשובים.
וגם בוקר טוב בצירוף תאריך.
ספירת ימי החטופים, ספירת ימי המלחמה.
בהצלחה לכולנו🙏.
מרע יוצא טוב :). מנסיון פתטי לפתוח שרשור סרק כדי לנגח ולמחות (בניגוד לסיכום), התפתח שרשור עם ספירת ימי שהות החטופים, שמסתבר חשוב להרבה גולשות וגולשים כאן. אשרינו שזכינו שכוון כאן לדעת גדולים.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מרע יוצא טוב :). מנסיון פתטי לפתוח שרשור סרק כדי לנגח ולמחות (בניגוד לסיכום), התפתח שרשור עם ספירת ימי שהות החטופים, שמסתבר חשוב להרבה גולשות וגולשים כאן. אשרינו שזכינו שכוון כאן לדעת גדולים.
נראה איזו נשמה "רעה" תיקח על עצמה לעלות ספירת ימי החטופים.

Harrington

Well-known member
מנהל
נראה איזו נשמה "רעה" תיקח על עצמה לעלות ספירת ימי החטופים.
אין נשמות רעות בעולם היהודי. יש אמנם נשמות שמתעקשות להציג עצמן ככאלה, אבל גם בתוכן מבעבעת הנשמה היהודית, בין אם הם מודעים לכך ובין אם לאו. בכל מקרה כאמור, אם מתוך נסיון הניגוח נגיע לשרשור יומי של ימי שהות החטופים בשבי החמאס, בהתחשב בתגובות שתומכות ומעוניינות בכך, כולנו זכינו ולא משנה כל כך אם זה התחיל מתוך התנהגות של "נשמה רעה" כביכול או שהיה בזה מטרה חיובית לכתחילה.

הגדרת היטב את שרשורי ספירת העומר.

Harrington

Well-known member
מנהל
הגדרת היטב את שרשורי ספירת העומר.
אין שום מטרה שלילית בשרשורים הללו. רק רצון לסייע למי שנזקק לכך. זה שיש מי שמנסה להפוך את זה בכח למשהו שלילי, לא משנה עובדה ומציאות זו. אז אמנם בכל מקרה עלינו לברך על ההתעניינות הרבה והאכפתיות הרבה של אותם תוקפים פבלוביים. בס"ה במבחן התוצאה הם מביעים רק דברים חיוביים, אכפתיות מהפורום ואיך שהוא נראה (אם כי פתיחת עשרות שרשורים מנגד גורם לפורום להיראות בדיוק כפי שהם טוענים שהם מתנגדים לה, אבל ניחא. נייחס את זה לבלבול האנושי שנובע מאטרף התקפות והשמצות :)). וזה רק חלק מהחיוב שיש בתגובת התוקפים :).
אשרינו שזכינו אם כן, גם לגולשות וגולשים מאוד אכפתיים שמלמדים בהתנהלותם (השלילית בחלקה) על האכפתיות שלהם מהפורום הקטן והיקר שלנו, וגם מעניינים נוספים, לאומיים יותר, כמו למשל חשיבות ציון ימי שהות החטופים בידי האויב.

אשרינו שזכינו ואשריך שזיכיתנו!

אין שום מטרה שלילית בשרשורים הללו. רק רצון לסייע למי שנזקק לכך. זה שיש מי שמנסה להפוך את זה בכח למשהו שלילי, לא משנה עובדה ומציאות זו. אז אמנם בכל מקרה עלינו לברך על ההתעניינות הרבה והאכפתיות הרבה של אותם תוקפים פבלוביים. בס"ה במבחן התוצאה הם מביעים רק דברים חיוביים, אכפתיות מהפורום ואיך שהוא נראה (אם כי פתיחת עשרות שרשורים מנגד גורם לפורום להיראות בדיוק כפי שהם טוענים שהם מתנגדים לה, אבל ניחא. נייחס את זה לבלבול האנושי שנובע מאטרף התקפות והשמצות :)). וזה רק חלק מהחיוב שיש בתגובת התוקפים :).
אשרינו שזכינו אם כן, גם לגולשות וגולשים מאוד אכפתיים שמלמדים בהתנהלותם (השלילית בחלקה) על האכפתיות שלהם מהפורום הקטן והיקר שלנו, וגם מעניינים נוספים, לאומיים יותר, כמו למשל חשיבות ציון ימי שהות החטופים בידי האויב.

אשרינו שזכינו ואשריך שזיכיתנו!
כשחיים במציאות מדומיינת....

Harrington

Well-known member
מנהל
כשחיים במציאות מדומיינת....
אין לי מושג, טרם זכיתי לחיות במקום כזה :). אולם בניגוד אליך שרק יכול לנחש (הייתי כותב 'להעריך' אילו היה גם משהו ענייני ורציונלי בכל אטרף ההתקפות שלך), אני כפותח שרשורים אלו, פחות או יותר היחיד שיכול לדעת מדוע אני עושה זאת :). המציאות אם כן, היא המציאות. החלק המדומיין שבה, היא אצל המדמיינים :).

אבל עד כאן. אין עניין להפוך גם את השרשור היפה שחורזת פתחה לשרשור מלחמה והשמצה. נשאיר זאת לשרשורים שנפתחו נטו למטרה זו ומתוכה.

שבוע טוב ומועדים לשמחה.

אין לי מושג, טרם זכיתי לחיות במקום כזה :). אולם בניגוד אליך שרק יכול לנחש (הייתי כותב 'להעריך' אילו היה גם משהו ענייני ורציונלי בכל אטרף ההתקפות שלך), אני כפותח שרשורים אלו, פחות או יותר היחיד שיכול לדעת מדוע אני עושה זאת :). המציאות אם כן, היא המציאות. החלק המדומיין שבה, היא אצל המדמיינים :).
אתה ממשיך לדמיין אטרף התקפות.
אבל עד כאן. אין עניין להפוך גם את השרשור היפה שחורזת פתחה לשרשור מלחמה והשמצה. נשאיר זאת לשרשורים שנפתחו נטו למטרה זו ומתוכה.
כלומר לשרשורי הספירה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה ממשיך לדמיין אטרף התקפות.

כלומר לשרשורי הספירה.
כאמור מעלה, אין (לי לפחות) עניין להפוך גם את השרשור הזה לדיון התנגחויות. דבריה של חורזת בפוסט הפותח הרבה יותר מדי חשובים בשביל לאפשר את דרדור השיח גם כאן. עמך הסליחה שאני לא משתף פעולה הפעם.

כאמור מעלה, אין (לי לפחות) עניין להפוך גם את השרשור הזה לדיון התנגחויות. דבריה של חורזת בפוסט הפותח הרבה יותר מדי חשובים בשביל לאפשר את דרדור השיח גם כאן. עמך הסליחה שאני לא משתף פעולה הפעם.
אתה קודם מדרדר את השרשור בפוסט #2 של השרשור, וכשמעמידים את הדברים על דיוקם פתאום דרדור השרשור לא נראה לך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה קודם מדרדר את השרשור בפוסט #2 של השרשור, וכשמעמידים את הדברים על דיוקם פתאום דרדור השרשור לא נראה לך.
עושה רושם שמאוד מפריע לך שאני לא משתף פעולה. אין לי אלא להתנצל על כך. אבל כאמור מעלה, אין לי כוונה לעשות זאת. גם לא אם תתעקש להמשיך בכוח לנסות למשוך אותי לעוד מלחמה מיותרת לחלוטין בשרשור לא מתאים לחלוטין. עמך הסליחה, מעומק הלב, אבל תנסה להתמודד לטובת כולנו. תודה מראש.

עושה רושם שמאוד מפריע לך שאני לא משתף פעולה. אין לי אלא להתנצל על כך. אבל כאמור מעלה, אין לי כוונה לעשות זאת. גם לא אם תתעקש להמשיך בכוח לנסות למשוך אותי לעוד מלחמה מיותרת לחלוטין בשרשור לא מתאים לחלוטין. עמך הסליחה, מעומק הלב, אבל תנסה להתמודד לטובת כולנו. תודה מראש.
מפריעה לי הצביעות שאתה מפגין.
אולי כדאי שתפסיק להתיימר לדעת מה המניעים שלי?

Harrington

Well-known member
מנהל
מפריעה לי הצביעות שאתה מפגין.
לא מכיר כל צביעות בדברי, אבל אם אתה אומר שזה מפריע לך, הרי שכנראה שאתה מסכים איתי שאין עניין להפוך גם את השרשור הזה לזירת מלחמה. אשריך על כך!
אולי כדאי שתפסיק להתיימר לדעת מה המניעים שלי?
אכן אתה צודק שזה די מיותר. הדברים הרי צועקים לשמיים ואין איש (שהאמת וההגינות נר לרגליו) שלא יזהה זאת עצמאית. אבל כאמור יקירי, דבריך משרתים את טענתי שאין עניין להפוך גם את השרשור היפה הזה לזירת התנגחויות. שוב אין לי אלא להודות לך על דברי החוכמה היפים שלך ולהסכים לתוצאות דבריך. מודה לך עליהם, מקרב לב.

לא מכיר כל צביעות בדברי, אבל אם אתה אומר שזה מפריע לך, הרי שכנראה שאתה מסכים איתי שאין עניין להפוך גם את השרשור הזה לזירת מלחמה. אשריך על כך!
הפכת את השרשור לזירת מלחמה בפוסט #2, אני רק משיב לך. אינך רוצה מלחמה על תפתח בה.
אכן אתה צודק שזה די מיותר. הדברים הרי צועקים לשמיים ואין איש (שהאמת וההגינות נר לרגליו) שלא יזהה זאת עצמאית.
ברור, אבל הזיהוי ההגון יהיה שונה מהותית מהזיהוי שלך.
אבל כאמור יקירי, דבריך משרתים את טענתי שאין עניין להפוך גם את השרשור היפה הזה לזירת התנגחויות.
אז למה עשית זאת בפוסט #2?

Harrington

Well-known member
מנהל
הפכת את השרשור לזירת מלחמה בפוסט #2, אני רק משיב לך. אינך רוצה מלחמה על תפתח בה.

ברור, אבל הזיהוי ההגון יהיה שונה מהותית מהזיהוי שלך.

אז למה עשית זאת בפוסט #2?
בזאת נגמר הדיון בתת-השרשור הזה (למעשה כבר הסתיים קודם, אבל בעיות של חוסר הפנמה גרמו לו להמשיך משום מה). מכאן ואילך כבודו מתבקש להשאיר את השרשור למה שהוא נועד ולהפסיק את תגובת הניגוח וההשמצה (גם) בו. ככל שכבודו לא יצליח להתאפק ויתעקש לזהם גם את השרשור הזה, לא יהיה מנוס ממחיקת תגובותיו לטובת הפורום והכלל.
למען הסר ספק, לא תישלח אזהרה נוספת ונודה על שיתוף הפעולה שתאפשר הימנעות מהצורך לנקוט בצעדים.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה בחברה טובה |סיוע| גם התאום הוירטואלי שלך חושב כך |נחמה|
אוהבים אותך הרינגטון |נחמה|

Harrington

Well-known member
מנהל
נכון שהבנת מי התאום הוירטואלי שלך? |אקדמאי|
אין לי שמץ. לא הקדשתי מחשבה לעניין (מצטער לאכזב, אך אף על פי שידוע לי זה מכבר שבעיניך כל פסיק שאתה כותב הוא כליל היופי והשלמות והדבר החשוב ביותר בפורום, אישית אני לא באמת מסתכל כך על הגיגיך), תצטרך לסלוח לי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה