חושב שאתה יכול להועיל ???

• פותח הנושא sab83
  • פורסם בתאריך

sab83

New member
חושב שאתה יכול להועיל ???

היי , מכל מלמדיי השכלתי ומתלמידיי יותר - אני דוגל בזה, ואשמח לגלות מה שיותר על עולם הסיגרים - אם מישהו יודע לאן להפנות אותי על מנת ללמוד הרבה ומהר על התחום - זה למען כתבה בעיתון האוניברסיטה בה אני לומד תודה מראש עדי

sab83

New member
עישון סיגרים

הרחבת הידע אהלן , ראשית תודה על הרצון הטוב. הייתי מאוד רוצה ללמוד מספר דברים : איך באמת מבדילים בין סיגר טוב לפחות טוב.? כיצד מדליקים באופן שיתלקח בצורה שווה ולא יקבל צורה של טיל בליסטי . איפה כדאי כלכלית לקנות סיגרים - ביודעי מראש שזהו תחביב פחות זול לבורגני מינוס היכן ניתן באמת לעשן קוהיבה קובני אמיתי ועוד ועוד דברים שלא חשבתי עליהם וכדאי שאלמד . האם יש קודים מסויימים בחברה לגבי עישון הסיגר , צורות עישון המעידות על שיוך חברתי , טמפרטורה רצוייה לשימור הנכון? האם קיים ייצור ישראלי לסיגרים ---- אם לא - -אז למה .??? האם יש מועדוני חברים\ מעשנים בארץ - בתחום העישון (סיגרים כמובן ) ולסיום : מישהו ממכם שמע אי פעם על נייט שרמן ---------- קנו לי מתנה מהדיוטי פרי של אל על במטוס. המון תודה. בטוחני ששאלתי יותר מגבול הנורמלי , אבל כמי שקרא קצת הודעות בפורום לפני שהחליט לשאול משהו אני מניח שאתם מברכים על זה . שוב תודה

IceChant

New member
אני ינסה לעזור במה שאני יודע

מה שאני לא ידע אני לא יענה ויתן לך לינקים. אז ככה בו נתחיל: - איך באמת מבדילים בין סיגר טוב לפחות טוב.? שאלה קשה מאד אם אתה מתכוון לסיגרים בכללי הם נחלקים לשתי קבוצות עיקריות: * מכונה * יד אדם אני אפילו לא מחשיב את המכונה הם לא שווים כלום לטעמי למרות שיש כמה סבירים מאד כמו חוזה לה פיידרה אבל עדיין אני לא חושב ששווה לעשן אותם. אנד מייד מה שנקרא זה עניין של מראה, ריח, טעם וכל הרבה טעם אישי לא כולם יואהבו את אותם הסיגרים בידיוק וזה בסדר גמור כמו כל דבר בחיים, אני יוצא מנקודת הנחה שמצב הסיגרים טוב מבחינת לחות, מזיקים וכ"ו. -כיצד מדליקים באופן שיתלקח בצורה שווה ולא יקבל צורה של טיל בליסטי הסוד הוא זמן ולא למהר בהדלקה, יש המון שיטות להדליק סיגר אני יכתוב רק אחת. לקטום את הראש (זה סיפור נפרד לגמרי), לחמם את הרגל באופן אחיד ללא מגע ישיר עם הלהבה. שים את הסיגר בפה תקרב אותו ללהבה אבל עוד פעם ללא מדע ישיר לשאוף תוך כדי סיבוב הסיגר על מנת ליצור בערה אחידה ואז להסתכל על הרגל כדי לראות אם קיים צורך לתקן את הבערה, אפשר לתקן בערה גם ע"י נשיפה עדינה על הרגל. אני אישית משתמש בשיטת הדלקה טיפה שונה אבל זה בגלל השימוש במצית לביעור 'טורבו'. - איפה כדאי כלכלית לקנות סיגרים - ביודעי מראש שזהו תחביב פחות זול לבורגני מינוס אני מאמין שזאת סתם סטיגמה מאד ישראלית שנובעת מבורות וחוסר הבנה בתחום מה שגם בגלל סרטים, מעשן סיגרים יכול להוציא בחודש פחות ממעשן סיגריות. לא כל סיגר עולה 200 ש"ח לבודד אתה יכול לקנות סיגרים טובים אפילו בלא יותר מ 40 ש"ח ליחידה והמחיר יורד ככל שאתה קונה כמות, מחיר הסיגרים בארץ לא זול כתוצאה ממיסוי שלפעמים מגיע ל90% (לא קורה הרבה אבל יכול לקרות) וגם ממיעוט היבואנים. אני לא יפרט כאן מקומות קניה אם אתה רוצה המלצות תשלח לי הודעה בפרטי ותקבל תשובה. - היכן ניתן באמת לעשן קוהיבה קובני אמיתי בגלל החוק במקומות מועטים או בבית, תקנה ותעשן אני אישית לא חסיד של קוהיבה אני מעדיף את בוליבר כמובן שיש עוד הרבה 'יצרנים' של סיגרים קובנים מצוינים הכל תלוי בסידרת הסיגר ופחות בשם. - האם יש קודים מסויימים בחברה לגבי עישון הסיגר , צורות עישון המעידות על שיוך חברתי יש הבדל עקרוני בין אזורים בעולם לפעמים ההבדל קטן אבל מאד ערוני לאזור בו אתה נמצא, דוגמא לכך זאת הדרך בה אתה אוחז סיגר. - טמפרטורה רצוייה לשימור הנכון? השילוב הנכון הוא לחות וטמפרטורה, לחות של 72% - 68% וטמפרטורה של עד 19C ימנעו הרבה בעיות. כמובן שהסיגרים צריכים להיות במקום איחסון נכון כמו יומידור או מקרר ליין שיכול לעשות עבודה מצוינת, קיימת אפילו אפשרות של צידניות. - האם קיים ייצור ישראלי לסיגרים ---- אם לא - -אז למה .??? לא שידוע לי ויכול להיות שאני טועה, למה לא ? נראה לי שיותר טוב שלא. - מישהו ממכם שמע אי פעם על נייט שרמן ---------- קנו לי מתנה מהדיוטי פרי של אל על במטוס http://www.cigarsinternational.com/proddisp.asp?item=CS-N4A הנה מס' קישורים שיכולים לעזור: http://www.smokemag.com/index.html http://www.cigarcyclopedia.com/

sab83

New member
אחלה סיוע

אהלן ממש יפה מצדך שהקדשת מזמנך לענות בפרטנות-תודה עדי

למעלה