חזרתי לחיים

rivashirazi

New member
חזרתי לחיים

שלום לכולם,
אני חייבת לשתף אתכם בחזרה לחיים שלי מההתקף האחרון
אני חולה בקוליטיס כבר 20 שנה (אני בת 44 אמא לשלושה ילדים ועובדת משרה מלאה), בשנים האחרונות מטופלת בפנטסה (כמו רפסאל) ופורינטול.
ההתקף האחרון התחיל לאט וככל שהימים עברו כך ההרגשה התדרדרה. הרופא לא הקשיב לתחושות שלי וחיכה לבדיקה ועוד בדיקה ועוד בדיקה (בדיקת דם , קולונוסקופיה, בדיקה אולי עברתי לקרוהן ...) וככל שהזמן לבדיקות עבר כך התדרדר מצבי .
לבסוף הרופא אישר לי לקבל הומירה (תרופה ביולוגית), ומאוד לא רציתי להיכנס לניסיון של תרופה שרשום עליה שהאפקטיביות היא מוגבלת עם תופעות לוואי מפחידות וכאבים בהזרקה.
פניתי לרפואה סינית, למטפל מומחה בתחום המחלות האוטואמוניות שאני מכירה אותו שנים אחורה וסומכת עליו.
נדב היה מאוד זהיר וסיפר לי על תרופה ניסיונית של צמחים שיתכן שתעזור לי. המצב היה כל כך גרוע ששקלתי לפרוש מהעבודה , לא יכולתי לנהל פגישות בלי לרוץ לשרותים פעמיים בפגישה, ובוודאי שלא הייתי מרוכזת בתוכן הפגישות אלא רק לסיים ולברוח (ואני בתפקיד ניהולי - לא פשוט).
התחלתי עם התרופה של נדב 2 קפסולות ביום והיה שיפור קל אך עדיין המצב היה רע, עברנו ל 2 קפסולות בבוקר ו 2 בערב, ודי מהר חזרתי לעצמי .
פשוט נס ! אין מילה אחרת לתאר .
מעבר לכך שנדב מצא את התרופה שיכולה לעצור את ההתקף ולרפא, הוא ליווה אותי באופן יומיומי ושאל למצבי (כמעט כל יום טלפונית/מייל/ווטסאפ), נדב הדריך אותי גם לגבי תזונה נכונה ובניגוד לרופא שראה רק בדיקות לנדב היה אכפת ממני מההרגשה שלי ומהאדם שאני .
קוליטיס זו מחלה לא פשוטה, כשאין התקף האדם כבייכול בריא ולא רואים עליו כלום, ואז לא ברור לסביבה למה אתה לא מתפקד בהתקף, הרי האדם נראה בסדר. וזה מטריף כי מאוד מאוד מאוד קשה לתפקד .
חברים מה שעובד שווה לנסות - אם אתם בהתקף , תנו לעצמכם סיכוי.
היום אני כבר חודש וחצי אחרי ההתקף , אין דרך אחרת לתאר את זה מאשר - חזרתי לחיים !
חזרתי לחיים - אני יכולה לטפל שבשלושת ילדי, לדבר עם חברים, לצאת לטייל, לשבת עם אנשים ולדבר, לעבוד (להתרכז באנשים ובמה שאומרים בפגישה ולא רק מתי מסיימים או מתי הבטן תגעש שוב).
בפגישה האחרונה עם נדב הוא סיפר לי שהתרופה עובדת גם על פסוריאזיז וכאבי מפרקים ועוד מחלות אוטואמניות.
אני חזרתי לחיים - מה איתכם ?
כל מי שרוצה לדבר איתי בנושא מוזמן שמי ריבה 052-7505251
ומי שרוצה לדבר עם נדב שרייבום מוזמן 054-4432032

rivashirazi

New member
כן כן - כמעט שנה אחרי - ואני עדיין בחיים

שלום לכולם
חשבתי לפתוח בחברים שלום, אבל לאור תגובות רעות קודמות אשתדל לברור את המילים.
אז למרות הספקנים, הציניקנים, האנשים שהאשימו אותי בכך שזה לא אמיתי או שאני רוצה רק משהו לעצמי ,
אני בלי התקף כבר שנה כמעט.
גם מבחינת הרגשה וגם בדיקות דם.
עדיין לוקחת גם את התרופה הסינית (למרות שירדתי במינון שלה) וגם פורינטול (1 ביום) .
העולם יפה, מרגישה טוב ויכולה לעבוד, להנות עם המשפחה, לטייל
קיצור - המלצה שלי
אם אתם בהתקף - תנו לעצמכם אפשרות לחזור לחיים
לכו לנדב שרייבום
אותי הוא הציל (רגע לפני מעבר לתרופה ביולוגית ובאמצע התקף חמור) - אני חזרתי לחיים - מה איתכם ?

למעלה