חזרתי מסיבוב קניוני...

מיקושה

New member
היי נועתי מתוק..תי../images/Emo23.gif המון זמן!

The ofer

New member
לדעתי...

כוס גזר אחת... ובייגלה אחד היו מספיקים < וגם היה יוצא לך חצי מחיר >

The ofer

New member
היית...

משלמת בדולרים... היה יוצא לך הרבה פחות חחחחחחחחחחחחחח

noati

New member
יקירתי

ככה זה בתל אביב.... אפילו בקיוסקים של המיץ גובים קרוב למחיר הזה וזה לא כלכך סחיטה בעיקר מיץ גזר ותפוזים שצריך הרבה גזר <בעיקר אם מסננים אותו> בשביל כוס אחת. אבל נעמילה הכי חשוב שהיה לך טעים ושקנית נעליים שאת אוהבת!!! אני כבר מסתובבת כמה שבועות ולא מוצאת לי

נעמי 1

New member
בעניין המחירים

אני שותה מיץ גזר אצלנו בקניון השכונתי ומשלמת על אותה כוס 7 ש"ח ואני מניחה שגם הגזר, לא שונה. ובעניין נעליים... תנסי בנעלי "גזית" (יש בקניון איילון). שנהיה בריאים ונהנה.

giulietta

New member
הו, שלום לך,

תגידי, באמת מה עם לקבוע באיזה בית קפה נחמד, רצוי על הים, אה? (:)

שלום נעמי. תתחדשי על הנעליים.

את מכירה את הבדיחה עם השפן והעוגת גזר? חההההה נזכרתי בה פתאום.

נעמי 1

New member
אני מכירה את הבדיחה

על ההוא ששם גזר במכנסיים חחחחחחחח את מוזמנת לספר לי ת'בדיחה.

הנה הבדיחה על השפן והמיץ גזר

שפן אחד הלך למכולת ושאל את המוכר: יש לך גזר? אז המוכר ענה לו שזאת מכולת ואין לו ירקות. למחרת שוב השפן בא למכולת ושאל את המוכר אם יש לו גזר והמוכר התעצבן ושוב אמר לו שזאת מכולת ושאין לו ירקות. ככה כל יום כל יום במשך שבוע עד שהמוכר התעצבן באמת וכשהשפן שוב בא ושאל אם יש לו גזר הוא תפס אותו ושבר לו את כל השיניים. למחרת השפן חזר ושאל את המוכר: יש לך מיץ גזר?

סמדר ר

New member
ומשהו דומה: שפן מגיע למכולת ושואל: יש עוגת

גזר? אין למחרת שוב: יש עוגת גזר?" , והמוכר : אין ככה כל השבוע. החליט בעל המכולת שאולי כדאי להביא עוגת גזר.... הביא עוגת גזר וכשהגיע השפן ושאל כהרגלו: "יש עוגת גזר?" ענה לו המוכר: כן!!! "נכון שזה מגעיל?" אמר השפן, וטס מהדלת .... לפני שהמוכר ישבור לו שוב את השיניים ............

חההההההה. השפן הזה גם הלך למכולת אחרת

ושאל את המוכר אם יש לו סיגריות בבודדות. המוכר אמר לו שלא. וככה כל יום היה בא למכולת ומבקש סיגריות בבודדות. עד שלמוכר נמאס ופתח קופסא וחיכה לשפן. השפן הגיע כרגיל ושאל אם יש סיגריות בבודדות. המוכר ענה לו שיש ושאל את השפן כמה הוא רוצה? השפן ענה לו: תן לי עשרים.

סמדר ר

New member
נעמי, וממחלקת הנזקים שלי נכון להיום בלבד:

זוג משקפי ראיה (מולטי-פוקל), זוג משקפי שמש אופטיות, 2 ספרים חדשים לספריה - שנרכשו כי הילדים איבדו ... ולא מוצאים, ולקינוח: מנוי לבריכה ........ אמאל'ה........ המינוס חוגג....

למעלה