חזרתי....

PaladiN17

New member
חזרתי....

היי... מזל טוב על פתיחת הפוקום ב תפוז... כנראה נעדרתי הרבה זמן... פשוט המממ.. נו אתם יודעים איך זה מחשבים יום אחד הם פועלים וביום השני הם קורסים! לקח לי הרבה זמן לדר אותו מחדש... אז חברה מזל טוב לכולנו ו אני מאחל לכולם שעות של הנאה בין כפתורי ה A B או C למי שיש... ותמשיכול לשחק באמולטורים ! ישר כוח !

rave47

New member
יודעים מה...

אני מעדיף את הפורום הקודם היה יותר נוח יותר יפה ויותר של אייפריק לא יודע למה פתחו את זה בסך הכל אנשים שירצו להיות בקהילה יהיו בה ויגיעו לבסוף לאתר אני למשל הגעתי לאתר לבד אחרי שנכנסתי לסצנת האמולטורים. ועוד משהו לאיזה מערכת שייכים כל המשחקים של MEGAMAN כי אני יודע שלמיים יש רק 2 משחקים

AxBattler

New member
הסיבות לפתיחת הפורום החדש בתפוז

א. הפורומים בתפוז אמנם מבטלים ייחודיות (כי כולם נראים אותו הדבר) אבל הם יציבים מאד מבחינה טכנית. בפורום הקודם היו המון בעיות טכניות: הודעות התבלבלו בין כותרות ומשתמשים וכו´. ב. כאן אי אפשר להתחזות למישהו אחר (מה שהיה מכה בפורום הקודם) כי חייבים להירשם עם סיסמה. ג. תפוז נותן הרבה יותר אופציות למנהל הפורום מאשר סוסיתא. כמו למשל: נשק יום הדין: חסימת משתמש...
ד. והכי חשוב: היי, זה תפוז! הפורטל הכי רווחי באינטרנט הישראלי! אין יותר יוקרתי מזה...
בנוגע למגה-מן: רוב המשחקים בסידרה יצאו לנינטנדו 8 ביט ולסופר נינטנדו

MegaTom X

New member
כן מגה מן פיצוץ רוצה עוד תמונות?

כנס לאתר www.megaman.up.co.il ויש בפורום משחקים 4 תמונות פצצתיות שצילמתי מהמשחק!!!

PaladiN17

New member
יש ללי משהו חדש בשבילך אחי

rave 47 יש לי בישבילך משחק פצצתי של מגה מן אבל הוא ל NINTENDO64 תאמין לי תנסה את האמולטור לא תרצה יותר כלום המגה מן שם הוא משהו פצצה יכול ליהיות שאני טוע ו המשחק הוא ל פלייסטישין אבל אם אתה רוצה ליהיות בטוח כנס ל REVIW באתר http://www.game-revolution.com שם תמצא את כל מה שאתנ מחפש...

MegaTom X

New member
זר לי לעכזב אותך אבל יש לי אותו מזמ

ן ואני לא ראיתי דבר כזה מכוער היום מי משחק במגה מן לגנט הוא על הפנים אבל כל השלוש(אקס,אורגינל ומלחמת הרשת) האחרות חבל על הזמן כל אחת פיצוץ!!!! והיה לי את המשחק שלך לנינטנדו 64 ויש לי אותו אכשיו מותקן במחשב ורואים פצצה אבל העלילה סתם דפוקה ויש לי קודים למשחק הרבה קודים

ET2k

New member
פתחת מחדש את מגה מן?

פשש,אני אציץ עידכנת גם תICQ?

AxBattler

New member
אתר מגניב!

באמת אתר טוב ומושקע מאד (אם כי צריך לעבוד חזק על התחביר בכתבות). אתה יודע שיצא למגה דרייב REMAKE של שלושת המשחקים הראשונים של מגה מן לנינטנדו 8 ביט? חובה לכל חובב מגה מן!!!

MegaTom X

New member
איזו שאלה? ברור שאני יודע

פשוט עדיין לא רשמנו כתבה אליו אבל אני לא חושב שצריך כי זה רק 3 משחקים ועל כל השלוש אני ונטו רושמים בקרוב

MegaTom X

New member
לא ולא נראה לי שזה גם יהיה כי...

האתר מתקדם בקצב איטי מאוד כי רק אני ונטו יכולים לעדכן וכל השאר רק עוזרים ולא ממש כי אני רושם את רוב הכתבות רשמתי רק את מגה מן אקס 4 מגה מן 7 גם זירו רשע(חבר בצוות) היה מעדכן עד שגנב את כל החומר ובנה את האתר "מגה מן איקס" זה רק על המשחקים של אקס עד אני לא מת כל כך על האתר הזה בקיצור יכול להיות שגם אני יעזוב והבנה אתר חדש של מגה מן בשם "מגה מן אקס זירו שבוא בטוחי יהיה יותר חומר יותר מידע יותר הורדות והכי חשוב יותר מגה מן!!!

rave47

New member
לתום

וואלה אתר יפה של המגה מן מושקע נראה טוב אין מה להגיד חוץ מהעובדדה שהכתבות יתנו לאבשלום קור חום באמת מכמה שיעורי לשון הברזת?

MegaTom X

New member
אני חושב שאתה צודק!

אני בודק את הכתבות שלי לפני שאני מעלה אבל נטו ממהר והוא רק מעלה מה שנותנים לו

rave47

New member
battle network

אני מחפש את MEGA MAN BATTLE NETWORK 2 לGBA אם למישהו יש תודיעו לי אני מחפש אותו יותר מ3 חודשים ועדיין לא מצאתי אותו

MegaTom X

New member
יש לי אותו ועוד כמה דברים...תשמע

יש לי את זה: באטל נטוורק 1-אנגלית באטל נטוורק 2-אנגלית באטל נטוורק 3(יצא לפני שלושה שבועות)-יפנית אני יכול לשלוח לך את כולם רק תגיד כן

למעלה