חזרתי

תעודות......קיבלת כבר???

אני מחר מקבלת תעודות ..... הכל אפס.......
לא נורא..........

חחחחחחחחח גילי (כנסי)

לא נורא באמת כשיעלי תחזור את תהיי מצויינת במתמטיקה. זה שאני יותר חכמה ממך זה לא אומר שאת צריכה להיות עצובה.. חח סתםםםםםםם סתם כפרהההההההההה חחחחחחחחח מתה עלייךךךךךךך אבל באמת יעלי מורה מצויינת.!!!!!!!!!! יאאלה גילי ים המלח לשילטון.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חחחחחח

shirel 1211

New member
ישששששששששששששששששששששש

רועי חזר
קולולולולולולולולוששששששש
התגעגענו אלייך
כמה טוב שבאת הביתהההההההה
מה קורה איתך
פתחתי לך אתרררררר, כנס אליו
www.roeyvainberg.tipo.co.il כתבתי את שם המשפחה נכון
מואהההההה
שיראל

DanY145

New member
יאו רועי אתה כזה ילד חמווד!!!

חולה עלייךךך!! טירוףף!! הכי כייף בעולם שאתה פה(= כמה זמן לא היית פה...

°°NaTaLi°°

New member
גדולים או קטנים?

האחים שלך גדולים או קטנים ואיך קוראים להם? ולמה קשה זה עם חציים או רבעים? חחח

לרועי../images/Emo23.gif

רועי מאמי נשמה שלי אני אוהבת אותך באמת אני פשוט מתה עלייך אתה החיים שלי נישבעת לך אתה שחקן פשוט מעולה אתה כזה חתיך והורס וכוסון מעלף נשבעת לך שלא פגשתי בן אדם מושלם כמוך! השיר האור בחיי בנוי עלייך מאמי שלי אוהבת אותך מכל ה-

רועיקו'ששששש

אני מתה עליך יפיוףףףףףףףףףףףףף אתה בן אדם מושלם כמו אלמה חחחחח אין אני מתה עליך.!!!!!!!!!! אתה שווה ומוכשרררררררר בטירוףףףף!!!!!!!!!!! חחח מתה עליך צליל....

וואי רועי נשמה שלי תודה תודה תודה..

תודה תוןדה תודה תודה תודה שהגבת להודעה שלי וואי אני תחף מתחילה לביכות חח... ורועי כל הערצה תישאר כי באמת אתם השחקנים נורא מוכשרים ובאמת כאילו גם עם לא תיהיה עונה שניה כל הערצה תישאר! אוהבת מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד!

רועיקוששש כנססס....!!!

כפרהההההההההה?? מה קורהה הורסס? יאא מה זה התגעגעתיייי..... איי לאפפפפ יוווו!!!!!!!!! שיווו כמה בנאדםם יכול להיות מושלםם!!!!???!!!! אוהבת באהבה שלא תגמר לע!לם: 0פ*7!שששששש.....

רועייייייייייייקו'שששש

מה שלומך מאמי???.. רק רציתי להגיד לך שאתה שחקן מדהים!!!! אתה משחק ממש מעולה.. רציתי לישאול אותך...באיזה בצפר אתה לומד?.. תודה מאמי מראש אוהבת.אור. אההה...אני גם נורא שמחה שחזרתתתת

למעלה