חידה לפני שינה

משתפרת1

Well-known member
אינסוף פתרונות, כאשר לב אדום שווה 4 ולכן חצי לב יהיה שווה 2
מוסיפה להסתייגות של דיב'
ברבע הקשת יש צבעים שונים מאשר לקשת השלמה, לכן לא ניתן להסיק מהשווי של רבע הקשת לשווי של הקשת השלמה. ברבע הקשת העיגול השני מהחוץ הוא כתום, בשלמה- לבן. בחידות המעצבנות הללו תמיד יש מלכודות

משתפרת1

Well-known member

מלאכת מחשבת1

Well-known member
מוסיפה להסתייגות של דיב'
ברבע הקשת יש צבעים שונים מאשר לקשת השלמה, לכן לא ניתן להסיק מהשווי של רבע הקשת לשווי של הקשת השלמה. ברבע הקשת העיגול השני מהחוץ הוא כתום, בשלמה- לבן. בחידות המעצבנות הללו תמיד יש מלכודות
השאלות הללו הן לא שאלות מתמטיות גרידא. הן משלבות בעיקר יכולת התבוננות. מי שכתב פיתרון עבור לימון=0 יכולת ההתבוננות שלו לקויה כי בחידה רואים שיש לימון פיזי. כל פתרון שמקיים את התנאים הויזואלים ןהמתמטיים נכון.
נ.ב את צודקת בטענה שיש הבדל בצבעים של המעגלים הקונצרניים. לי זה נראה כטעות אופטית ולא משהו מכוון שאמור להשפיע על הפתרון.ע

SupermanZW

Well-known member
השאלות הללו הן לא שאלות מתמטיות גרידא. הן משלבות בעיקר יכולת התבוננות. מי שכתב פיתרון עבור לימון=0 יכולת ההתבוננות שלו לקויה כי בחידה רואים שיש לימון פיזי. כל פתרון שמקיים את התנאים הויזואלים ןהמתמטיים נכון.
נ.ב את צודקת בטענה שיש הבדל בצבעים של המעגלים הקונצרניים. לי זה נראה כטעות אופטית ולא משהו מכוון שאמור להשפיע על הפתרון.ע
0 הוא מספר לגיטימי כמו כל מספר אחר.

דיברגנט חדש

Well-known member
שאתה תבטל אפשרות מתמטית? אתה?
גם מבחינה מתמטית, מסתכלים על נתוני (אילוצי) הבעיה ובחידה יש לך איברים פיזיים, קרי מוחשיים ולכן לא יכול להיות מס' שלילי, כי אין לך משמעות שאין לב שווה למינוס חמש כאשר, את רואה את הלב.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
0 הוא מספר לגיטימי כמו כל מספר אחר.
אתה רק מחזק את הטענה שלי. לא נאמר ש 0 אינו מספר לגיטימי. נאמר ש 0 לימונים אינה יכולה להיות תשובה לשאלה הספציפית הזאת מאחר ובתרשים של השאלה רואים שיש לימונים. אם אתה חושב ש 0 לימונים אפשרי כפתרון , אזי כפי שאמרתי - יש לך ליקויי באבחנה.

SupermanZW

Well-known member
אתה רק מחזק את הטענה שלי. לא נאמר ש 0 אינו מספר לגיטימי. נאמר ש 0 לימונים אינה יכולה להיות תשובה לשאלה הספציפית הזאת מאחר ובתרשים של השאלה רואים שיש לימונים. אם אתה חושב ש 0 לימונים אפשרי כפתרון , אזי כפי שאמרתי - יש לך ליקויי באבחנה.
לא אפס לימונים אלא הלימון מייצג את המספר 0. זה לא משנה מה מופיע, מתייחסים לסמל כנעלם. כשפותרים משוואה מייצגים כל צורה או אובייקט כאות, למען הנוחיות. החלף את הלימון בX או Y או Z, כמו שX, Y ו-Z יכולים לייצג 0, גם לימון יכול לייצג אפס.

למעלה