חידה לפני שינה

מלאכת מחשבת1

Well-known member
לא אפס לימונים אלא הלימון מייצג את המספר 0. זה לא משנה מה מופיע, מתייחסים לסמל כנעלם. כשפותרים משוואה מייצגים כל צורה או אובייקט כאות, למען הנוחיות. החלף את הלימון בX או Y או Z, כמו שX, Y ו-Z יכולים לייצג 0, גם לימון יכול לייצג אפס.
עדיין לא הבנת.
זו לא שאלה מתמטית !!!!.
זו שאלת אבחנה שכוללת בתוכה חישוב אלגברי פשוט. החלק החשוב בשאלה הוא החלק הויזואלי!!
עכשו תקרא לאט, תפנים ונסה להבין שאין משמעות למה שכתבת לגבי הלימון בשאלה הספציפית הזאת!.

משתפרת1

Well-known member
עדיין לא הבנת.
זו לא שאלה מתמטית !!!!.
זו שאלת אבחנה שכוללת בתוכה חישוב אלגברי פשוט. החלק החשוב בשאלה הוא החלק הויזואלי!!
עכשו תקרא לאט, תפנים ונסה להבין שאין משמעות למה שכתבת לגבי הלימון בשאלה הספציפית הזאת!.
אז אם החלק הויזואלי תופס, יש כאן רבע קשת שונה מהקשת השלמה, וכך יש לך 4 נעלמים שאת צריכה למצוא עם 2 משוואות.

משתפרת1

Well-known member
כבר התיחסתי לזה בתגובה קודמת. לדעתי זו "שגיאת סופר" של זה שכתב את החידה. טעות אופטית.
טעות. לגמרי. או שמצייתים לסוג כללים אחד או שמצייתים לאחר. אם הויזואלי תופס אין דבר כזה שגיאת סופר.
בכל החידות הללו עד עצם היום הזה הדמויות מסמלות נעלם.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אני פותרת אותן, בדרך כלל בקלילות, ולפעמים נופלת במלכודות שלהן.
דיב' וסופרמן כמעט לעולם לא נופלים בפח.
חחחחח הצחקת אותי......תרתי משמע. בעיקר במשפט הסיום.
אם תקראי בעיון מה שכתבת תראי שאת "לפעמים נופלת במלכודות שלהם"
ושני ה"גאונים" שהזכרת "כמעט לעולם לא נופלים".
שוב הכל עיניין של אבחנה.....
נ.ב "גאונים" - גרפונים ללא תקנה.

משתפרת1

Well-known member
גם מבחינה מתמטית, מסתכלים על נתוני (אילוצי) הבעיה ובחידה יש לך איברים פיזיים, קרי מוחשיים ולכן לא יכול להיות מס' שלילי, כי אין לך משמעות שאין לב שווה למינוס חמש כאשר, את רואה את הלב.
ואת זה אתה אומר אחרי שפתרת חידות דומות בתוצאות של שברים (כאילו שיש 1/3 פרפר) כי זה הסתדר במשוואה ריבועית, ואם אינני טועה בעצמך פתרת חידות מצוירות גם עם תוצאות שליליות.
מבחינתי התמונה מייצגת איבר מתמטי. X, Y, Z או אחר.

משתפרת1

Well-known member
חחחחח הצחקת אותי......תרתי משמע. בעיקר במשפט הסיום.
אם תקראי בעיון מה שכתבת תראי שאת "לפעמים נופלת במלכודות שלהם"
ושני ה"גאונים" שהזכרת "כמעט לעולם לא נופלים".
שוב הכל עיניין של אבחנה.....
נ.ב "גאונים" - גרפונים ללא תקנה.
איך אני אוהבת שאת כותבת לגופו של כותב. ובכל מקרה דבר ממה שכתבת לא רלוונטי לפתרון החידה, ויהיו הכותבים גרפומנים ככל שיהיו.

דיברגנט חדש

Well-known member
איך אני אוהבת שאת כותבת לגופו של כותב. ובכל מקרה דבר ממה שכתבת לא רלוונטי לפתרון החידה, ויהיו הכותבים גרפומנים ככל שיהיו.
הקינאה הורגת אותו וככה זה שהביטחון עצמי שלו בריצפה, הוא מנסה כשלים לוגיים של תקוף את המגיב ולא לומד מלקחי עבר שלו שכבר הביש את עצמו והראה שאין לו מושג קלוש במתמטיקה בסיסית.

דיברגנט חדש

Well-known member
ואת זה אתה אומר אחרי שפתרת חידות דומות בתוצאות של שברים (כאילו שיש 1/3 פרפר) כי זה הסתדר במשוואה ריבועית, ואם אינני טועה בעצמך פתרת חידות מצוירות גם עם תוצאות שליליות.
מבחינתי התמונה מייצגת איבר מתמטי. X, Y, Z או אחר.
אם הפרפר מת, יכול להיות שליש פרפר ;)

למעלה