חידה # 3 אחדות- האם יש קשר עם זוגיות

roniia

New member
חידה # 3 אחדות- האם יש קשר עם זוגיות

הפעם זו ממש חידה בשבילי: האם יש קשר בין זוגיות ובין אחדות ? האם זוגיות אמורה לתת לנו טעם של אחדות: שנידע שקיים דבר כזה וכדי שבהמשך נרצה להשאר בהרגשה של אחדות בלי קשר לזוגיות ? ושנמצא דרך להגיע לאחדות גם בלי קשר זוגי ? מה דעתכם ? רוני

שאלה מיוחדת !

מצחיק והפוך מזוג נהיה אחד :) אלא שאנחנו אחד מלכתחילה הגופים זה חלק מהתאטרון פה התפאורה זה לא סוד שהכל אחד אפילו כל אחד לעצמו מרגיש שהוא לבד הסוד האמיתי הוא לחזור לשורש למצב המתוקן שבו יש הכרה הזוגיות מאפשרת להוציא לפועל ולממש את האחדות האינסופית בעולם החומר בלי זוגיות אין המשכיות בנצח ההמשכיות היא מאוחדת

lost insight

New member
בזוגיות

יש את שני המרכיבים, האחדות וההנאה של האגו. אני לא חושב שזוגיות הכרחית לאחדות (אני לא חושב, כי אני לא מכיר מסורות שסבורות שלזוגיות יש חשיבות להתעוררות). מזוגיות למדתי בעיקר על התשוקות וההיצמדויות שלי...

roniia

New member
לפעמים נראה לי שיותר קל להגיע לאחדות בלי

זוגיות... היצמדות, אגו, כעסים, כאבים - כל זה צומח לו בזוגיות... עד ששמים לב. אבל כששמים לב, אולי זה מתאפשר. כי כשמבינים, השינוי קורה- כמו שאמר קרישנמורטי...

lost insight

New member
הרצון שלי לזוגיות

הולך ודועך עם הזמן, וזה הגיע כבר למצב של היעדר משיכה. העניין הזה די מוצה :) זה אשלייתי, מסיט מהדרך, ומספק בעיקר אנרגייה גסה. את ההתעלות הרוחנית שמרגישים בקשר זוגי אפשר להרגיש בכל רגע ורגע, זה מותנה רק במצב התודעה.

roniia

New member
עם זאת גם הקושי הזה, אם נרצה,

הוא הזדמנות לצמיחה. קשר זוגי הוא לא מפגש חד שבועי, אירוע שקורה מדי פעם. שהולכים אליו וחוזרים למקום בטוח שלנו, הביתה. הוא נמצא אתנו
כל הזמן. רוצים או לא רוצים. בטוב וברע. לכן הוא מציב לנו יותר התמודדויות, מספק לנו יותר שיעורים, יותר אתגרים. על בסיס יום יומי רואים את ההשתקפות של עצמנו מול הפרצוף שלנו... זה לא נעים לפעמים... ורוצים להמנע. ורגעים של קושי, נדמה לנו שיותר קל בלי. יותר קל להתמודד עם דברים בשיעור חד פעמי של מודעות ומדיטציה. בסוף שבוע אחד ומסוים שבחרנו לנו להסתתף בסדנא כזאת או אחרת של מודעות. לחיות עם זה בבית ??? יום יום- זה יותר מדי ! אבל בתוך תוכנו, ישנה כמיהה לאינטימיות, לביחד. אם נחליט לא לוותר אלה להתבונן, מה בעצם מתעורר בנו,מה הוא הקושי שךנו, מה הוא מעורר בנו, מתי ואיך מפעיל אותנו, נגלה מה מפריע לנו ליצור קשר עמוק, אינטימי. נגלה מה נמצא בנו. ומה מפריע לנו להיות באינטימיות עם אדם אחר. כשבאים ובאים ועוד איך, עם ציפייה והרצון לקבל מהקשר במקום לתת , גם לא מקלים עלינו...

סיג7

New member
שלום לכולם ומזל טוב על הפורום החדש והמעניין!

לא חייבים להיות בזוגיות כדי להגיע לאחדות.אפשר גם דרך תהליכים אישיים שמעוררים את המודעות

Shmuelr013

New member
זוגיות בשבילי זו מערכת יחסים שמאפשרת ליצור

שיתוף פעולה והעצמה הדדית. שמאפשרת ליצור יחד מכיל ומפרגן. שמאפשרת ליצור הזדמנות לגדילה ולהתפתחות. שמאפשרת לבני הזוג להרגיש את האחדות הנבנית על ידי היחד. כמו שניים שהם אחד, במובנים מסויימים.

roniia

New member
אחדות- משמעות בשבילי

לחיות באינטימיות עם כל דבר. כשיש אחדות, אין אגו. כשיש אחדות, מרגישים אהבה ולא שונאים. אפילו שיש חלוקי דעות, אפילו שנפגעים, אפילו שמרגישים כאב.

למעלה