חידון מטרופולין:

• פותח הנושא mekl
  • פורסם בתאריך

mekl

New member
חידון מטרופולין:

היה בקומונה, אבל אני נואשת קלות
מה השיר האהוב עליך של מטרופולין? מי המוזיקאי האהוב עליך שהשתתף בפרויקט? הסליל או מטרופולין- בכורה? מלכת הפלקט או הבנות נחמה? אורחים מועדפים לאלבום הבא: מתי הקשבתי לאחרונה לשיר מהאלבום? עברי, ארקדי או אביב?

sbsp66

New member
../images/Emo11.gif

מה השיר האהוב עליך של מטרופולין? אלבום "הסליל" מי המוזיקאי האהוב עליך שהשתתף בפרויקט? דנה עדיני הסליל או מטרופולין- בכורה? הסליל מלכת הפלקט או הבנות נחמה? הבנות נחמות אורחים מועדפים לאלבום הבא: אריק ברמן אולי? מתי הקשבתי לאחרונה לשיר מהאלבום?השבוע בימים האחרונים עברי, ארקדי או אביב? עברי ואביב

sbsp66

New member
שלא יהיו אי הבנות

תיקון טעות כלשהי שכתבתי השירים האוהבים עליי של מטרופולין אז ככה טעיתי בתשובה הקודמת הנה רשימת השירים האוהבה עליי: - 8 שירים בסה"כ - *חזירים *123 *חוזר אליי *בודדים *קרח *הסליל *אין לי מקום *אל תלכי

gal214

New member
../images/Emo9.gif

מה השיר האהוב עליך של מטרופולין? אין לי מקום, 1,2,3 מי המוזיקאי האהוב עליך שהשתתף בפרויקט? דנה עדיני הסליל או מטרופולין- בכורה? גם וגם מלכת הפלקט או הבנות נחמה? הבנות נחמה כמובן
אורחים מועדפים לאלבום הבא: קרן פלס, לא יודעת למה, אל תשאלו.. חח :) מתי הקשבתי לאחרונה לשיר מהאלבום? אממ.. בצהריים? עברי, ארקדי או אביב? עברי וארקדי

למעלה