חידוש ויזה

beefgallo

New member
חידוש ויזה

אני לומדת בארהב ויש לי ויזת J1, ולבעלי ויזת J2
הויזה שקיבלתי הייתה לשלוש שנים, למרות שהתכנית שלי חמש שנים, אני מניחה שזה בגלל שה DS2019 שלי היה לשלוש שנים.
עכשיו קיבלתי DS2019 חדש, ואני צריכה להאריך\להוציא ויזה חדשה (הנוכחית פגה במאי, 2018)

כמה שאלות:
1. מכל החיפושים שלי באינטרנט, נראה שאני חייבת לחזור לישראל כדי לקבל ויזה חדשה, האם זה נכון ואין שום דרך לעשות את זה מתוך ארה"ב?
2. אני לא זוכרת כבר, אני צריכה להגיש בקשות נפרדות עבורי ועבור בעלי באתר השגרירות, נכון? או שרק עבורי ואז הוא גם מקבל כי אנחנו נשואים? ואותה שאלה לגבי קביעת הפגישה לראיון בשגרירות.

אני יודעת שלא באמת צריך להאריך\להוציא ויזה חדשה כדי להשאר בארה"ב, אבל כן צריך ויזה בתוקף כדי להיות יכולים לצאת ולהכנס חזרה.

אשמח לכל תשובה\עצה\טיפ

John the Savage

New member
תשובות

אין שום דרך להוציא ויזה מתוך ארה"ב, אבל זה לא חייב להיות בהכרח ישראל. אני מכיר מקרים של אנשים שעשו את התהליך בקנדה (במקרים בהם מדובר בחידוש של ויזה מאותו סוג כמו ויזה קיימת). הסיכון הוא שבמידה ומאיזושהי סיבה יסרבו בקנדה, תצטרכי לטוס משם בחזרה לישראל בכדי להוציא ויזה חדשה.

בכדי שבעלך יקבל את הויזה, גם הוא צריך להגיע לשגרירות, ולמלא את הטפסים וכו'. אם זה אפשרי עבורכם, הכי פשוט יהיה לקבוע תור לשניכם ביחד. במערכת קביעת התורים יש אפשרות להוסיף בני משפחה. כל אחד ממכם צריך למלא טופס DS160 נפרד, ולהגיע עם העותקים של ה-DS2019 של שניכם.

beefgallo

New member
תודה.

אני אסע לישראל. חשבתי ששווה לשאול על חידוש מארהב כי אין לי מה להפסיד, מבאס שאי אפשר לעשות את זה מפה.
&nbsp
תודה על התשובות.

למעלה