חיזור וירטואלי

Sודית

New member
חיזור וירטואלי

באיזו רצינות אתם מתייחסים לחיזור וירטואלי?, אם בכלל..... האם חוויתם פעם חיזור וירטואלי שהפך לאהבה וירטואלית שהובילה לקצת יותר? או אולי להרבה יותר? (כמובן אחרי מפגש) ומה אם אתם מגלים (במקרה) שהמחזר/ת המדליק/ה שבינתיים הצליח/ה להדליק גם אותכם, מחזר/ת באותו מעמד אחרי עוד אובייקט או שניים? - איך אוכלים את זה?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אם קיבלת לאחרונה מסר פה בפורום

אז בסבירות גבוהה מאד זה היה מסר סימולטני.

ש. ירום הודו טוען

שאם קיבלת לאחרונה כאן מסר ממחזר יש סבירות גבוהה שאת אותו המסר שקיבלת קיבלו סימולטנית עוד 6 או 600 "נערות" זה באשר לחיזורים של רבי זרועות תמנונים מצויים.

Sודית

New member
תודה על התרגום - לא, לא קיבלתי

בא למישהו לשלוח לי איזה מסר שווה? נשבעת שלא אגלה לאף אחד......ככה מסר חיזורי כזה.....יעשה לי טוב.

שאלות של פסח בפורים?

1. ברצינות מוחלטת 2.כן 3.עם כף כל האמור לעיל תפס לגיל 40 אחר כך חל חוק התיישנות ואובדן התמימות ואבד גם העניין ברובו.

Sודית

New member
מחרבת שמחות שכמוך, זה מה למדת מג'ייקל?

את יכולה לספר גם על מה שהיה. אני לא מאמינה שיש כאן מישהו שלא חווה חיזור וירטואלי. וממש לא משנה מתי, למה ואיך......מעניין לשמוע על זה. אני חושבת שזה נושא שנוגע לכולנו כאן ויהיה נורא מעניין לשמוע חוויות של החברה.....לטוב או לרע.....

TJ

New member
אין לי בעיה עם הכנוי שהדבקת לי, אבל לידיעתך

במטאפורה של סטיבנסון האיש הרע הוא דווקא מר הייד.

Sודית

New member
אני הדבקתי לך?
זה אתה שאמרת בזמנו......

כאשר הבאת לכאן משהו שווה מהמגירה שלך ואני התפעלתי כל-כך - אמרת שזה היה מיסטר הייד.....או שהתבלבלתי? מה זה משנה.... כך או כך אני אוהבת את שלושתכם

Sודית

New member
סלינה?.....ככה?

מה זה הקמצנות הזאת? מה זה כן......ונפלא? ספרי שנאמין......חחחחחחחחחח אני מאמינה שיש לחברה המון סיפורים שווים ומעניינים ואני עדיין מקווה שיבואו ויספרו קצת..... איזה מבאסים אתם.....
אני מתה לשמוע סיפורים.

Sודית

New member
דיייי....התעלבתי מכם קשות......

אני מאמינה שכאן יש הרבה יותר סיפורים. אבל אם אין לאף אחד חשק לדבר על זה, מי אני שלא אשתוק
זהו סודית מתעלבת ושותקת ת'פה שלה.

שוש אור

New member
אהבה וירטואלית

לא יודעת לגבי אחרים, אני חוויתי אחת. אהבה שהחלה כאהבה וירטואלית והפכה לאהבת חיי. היא החזיקה מעמד שנה שלמה .... ועד היום יש לה מקום עצום בגופי ונשמתי. ולעולם אזכור אותו, לעולם הוא יהיה חלק ממני, מקועקע בי, תרתי משמע.

צליליתה

New member
כבר לא, כן, משתדלת לירוק

פעם, כשהאינטרנט היה חדש, הכל היה מלהיב ובעיקר האופציות לתקשורת, צאטים, פורומים, מסרים וכמובן האימייל הבטוח והטוב. כשהכל היה חדש, המילים נגעו ועוררו רגשות אמיתיים לחלוטין. כבר סיפרתי כאן איך התאהבתי באמריקאי עם תואר אצולה אירופי. לו היינו נישאים, והוא הציע והבטיח, נדמה לי שאני הייתי ליידי. נא התייחסותכם בהתאם. עם הנסיון במדיום איבדתי את התמימות. אני נורא אשמח לקבל מסר חיזורי ממישהו, אבל מהר מאוד ארצה לעבור לשיחת טלפון ומשם , אם זה מתאים, במהירות האפשרית לפגישה. אין לי כוח ואין לי ענין במשחקים. נב אם מחזר וירטואלי מחזר וירטואלית אחרי וירטואליות נוספות נראה לי שממש לא צריך לעניין אותי פעם יצאתי עם מישהו שבפגישה השניה, בה הוא כבר ראה אותנו מזדקנים ביחד, הזהיר אותי שאם אכנס לאתר היכרויות הוא יעיף אותי ואף הביא סיפור בו מישהי שהוא פגש באתר היכרויות אך לא במציאות היתה בדרך אליו לפגישת פנים אל פנים, ובהיותה בדרך התברר לו שהיא ביקרה קודם באתר היכרויות, והוא, תותח שכמותו, התקשר אליה ואמר לה אחורה פנה, אל תעזי להופיע כאן. שאלתי אותו איך הוא ידע שהיא באתר היכרויות, כלומר, זה בסדר שהוא נכנס, אבל לא בסדר שהיא נכנסה? אגב לא הזדקנו ביחד אני בכלל פיטר פאן

Sודית

New member
אהלן צלליתוש

איך אני אוהבת לקרוא את התגובות שלך. אם את מגיבה אז ככה ממש כזה. לא כדי לצאת ידי חובה. ובכלל אני אוהבת את הכתיבה והסיפורים השווים שלך, שבעצם מזמן לא שמעתי / קראתי.....ספרי, ספרי לנו משו שווה
אגב גם אצלי כמובן ירד המתח הזה של החיזור הוירטואלי. נכון בהתחלה זה היה כייף לא נורמאלי, כשהכל היה חדש. איך התלהבנו מכל מייל שהגיע - מכל הודעה שאומרת - יש לך מייל. ויותר מאוחר מכל מסר (המעטפה המהבהבת של תפוז). האם באמת אבדה לנו התמימות הזאת של ההתלהבות? לא חבל? האם זה אומר ש.....ה ת ב ג ר נ ו מידי? (הזדקנו?) סודית לא רוצה......רוצה עדיין להתלהב, להתרגש, להתאהב..... מה אסור לנו כבר בגיל הזה או מה? אמרו שלרגשות אין גיל לא?

צליליתה

New member
אובדן התמימות

מתייחס לוירטואלי אני כבר לא תופסת את הוירטואלי כאמיתי, או כאמיתי כאמיתי, יותר כאולי אמיתי אחר פנים אל פנים, זה סיפור אחר מסרבת לא להתרגש ותודה על המחמאות הסמקתני

חיזור וירטואלי

זה בעולם אנאלוגי? דיגיטאלי? היה אחד שאמר: אני בחור אנלוגי בעולם דיגיטלי מנסה לנגן כינור במסיבה בריבוע מקפץ בשיפוע ועושה צעדים לאחור רגע, מה חשבת? שאפרוט הכל כאן? נו, באמת..........
אלון אוליארצ'יק... אני בחור פרימיטיבי בעולם אינטנסיבי בעולם שכולו חשמל אבל כותב בינתיים על שדה ושמיים וכוכב שביט שנפל אנלוגי, כן כן בדיגיטלי, כן כן אבל כותב בינתיים על שדה ושמיים וכוכב שביט שנפל אני בחור פרובלמטי בעולם אוטומטי אנשים דופקים בפטיש ועל בסיס לא פורמלי בפנים היא אמרה לי אוי כמה שאתה רגיש תראה, תראה, איזה פלא, חרקים כאלה איך עשו אותם, ככה הוא אמר אבל אני על אופניים, גלגלים לי שניים מקובל עליי ולא מיותר אנלוגי, כן כן בדיגיטלי, כן כן אבל אני על אופניים, גלגלים לי שניים מקובל עליי ולא מיותר אני בחור בסיסי עם מבטא רוסי בשבת משחק שש בש בחמישים ושתיים הייתי בן שנתיים שזה עשר לחלק לחמש כן, בחור מונוליטי בעולם פוליטי בעולם שכולו מהומה כשטסים המיראז'ים מצייר קולאז'ים ואוחז לי באמא אדמה אנלוגי, כן כן בדיגיטלי, כן כן כשטסים המיראז'ים מצייר קולאז'ים ואוחז לי באמא אדמה זה כמובן:"בחור אנלוגי בעולם דיגיטלי" אלון אולארצ'יק לחן: אלון אולארצ'יק

Sודית

New member
"רגע, מה חשבת? שאפרוט הכל כאן? נו, באמת...."

נו באמת......חשבת באמת שאני מצפה שתפרטי הכל? את חושבת שאני יכולהל לפרט הכל? אפילו לא חצי.....
פשוט בגלל שאני יודעת שכולנו עברנו חוויות כאלה היה נחמד לשמוע ....ככה קצת.....על קצה המזלג.....גם יספיק
לפעמים יש סיפורים מדליקים ומעניינים. ותודה על השיר .....

למעלה