חייבת לכם...........

תמי11

New member
חייבת לכם............./images/Emo51.gif../images/Emo140.gif

אחת גדולה לכולם קיבלתי המון מסרים עם חיזוקים עידודים ותמיכה אז תודה לכולם
ומבטיחה............. לבקר כאן יותר.............. אני מטיילת הרבה בתפוז...... מדי פעם עולה לכאן וכשיש בעיה ישר משחררת ואחרי התגובות שלכם אני יותר רגועה יודעת שלא לבד
אז נכון........ממש לא קל לגדל ילד מוגבל אבל יחד עם זה יש משהו מיוחד בגידול שלו פעם אפילו כתבתי על זה...... על "איך אלוהים בוחר אמא" וכן אני יודעת שנבחרתי והיום אני יודעת שלא סתם נבחרתי
אז כדי שלא תהיו סקרנים מדי עד השידור תראו במי מדובר............ לא יודעת להסביר את גודל האהבה שלי אליה ושוב
תודה לכולם

שוקו יקרה

מסכימה איתך. ולמי שדואג שהתמונות יירדו לארכיון, אני אכניס אותן הערב לגלריית חברי הפורום הנמצאת בגלריות. ליאת.

../images/Emo24.gif הבת יפה בלי עין הרע ו...

נאחל לך שתרווי ממנה המון נחת ! ואני אישית אגיד לך גם תודה ... למה ? כי התמונה של העגלה הכחולה מייגר באגי מעלה בי זכרונות טובים היא שירתה אותי נאמנה לא תאמינו אבל עד כיתה י"א ! בכל הטיולים והיציאות מקווה שלעוד מאיתנו יש זכרונות כאלה - תודה ! איך קוראים לבת מותר לדעת ?

תמי11

New member
קוראים לה הדס

ואת העגלה.......... אני ממש לא אוהבת בגלל שהיא מניטורה (הבת שלי) העגלה גדולה לה לא יושבת כמו שצריך בה והזכרונות מהעגלה................. כל כך הרבה פעמים נפלה ממנה שוב בגלל שקטנטונת אבל שמחה שהעלתי לך חיוך

ענבל

צודקת בכל מילה בקשר לבת של תמי הדס. כל הכבוד על שיתוף חברי הפורום בסיפור המדהים, באמת לא להאמין. ליאת.

תמי יקרה

איזו תמונה מדהימה של הדס, אני יכולה להגיד שאני מתמוגגת מאושר כשאני רואה אותה. תודה על המילים החמות שכתבת בקשר לפורום, בדיוק בשביל זה, אנחנו כאן. את יכולה כאן לשפוך את הלב, ואנחנו מבטיחים לעזור ולתמוך. ליאת.

לתמי

אני יודעת כמה קשה לגדל ילד מוגבל לדאוג לצרכיו אבל אני גם יודעת את גודל הסיפוק כשהם מתקדמים עוד צעד ועוד צעד ואהבה הגדולה שיש בהם לנו למשפחה לסבובים אותם אין דבר שישוה לה אני מאחלת לכם חיים מלאים באושר ושמחה

ציפי 44

New member
תמי יקרה../images/Emo141.gif

תמי יקירתי יש לך על מה להיות גאה בביתך המקסימה ויפה שרק תראי הרבה הרבה נחת ממנה ומכל בני המשפחה מציפי

למעלה