חייב להגיד ש.........

Emotional Boy

New member
חייב להגיד ש.........../images/Emo10.gif

אהבתי את בריטני ממש ממש! עד השיר של IM A SLAVE 4 U אך גם שהיא את השיר הזה ..........ולמה? בגלל ההופעה המצויינת בVMA שהיא שרה את השיר בבכורה עולמית אםן היא לא הייתה מופיעה עם השיר לא נראה לי שהייתי מחבב את השיר ואז זה לאט לאט נעלם (האהבה לבריטני) אני מקווה שאחרי ה"חצי שנה הפסקה" היא תחזור לסגנון היפה והישן שלה!!!!!!

FriendlyFriend

New member
וואי- זה בדיוק מה שקרה לי!

זה הסיפור הקצר שלי: הייתי מעריצה שרופה מsometimes עד בערך don´t let me be the last to know. עדיין אהבתי אותה ב dlmbtltk , אבל מה לעשות- שיצא i´m a slave for you, פתאום הצלחתי להעריץ הרבה פחות. אחרי בערך חודש-חודשיים הלכתי להופעה שלה (כן, כן, היא הופיעה בקנדה וזה תמיד היה החלום שלי להרות את ההופעה שלה, ונראה לי שהייתי משתגעת אם אני לא הייתי הולכת) אז- הלכתי. נהנתי? בערך. יום שאני יזכור לכל החיים? ממש לא. מה לעשות- ההופעה היתה נחמדה, ובקושי ראיתי אותה (הבמה הייתה לכיוון אחר, אז רק מתי שהיא הלכה לרחבה ראו אותה, ונמלה אחת שראיתי ליד הרגליים שלי הייתה יותר גדולה...oh well...) בכל מיקרה- אז אני הבנתי ש"זמני ניגמר" (טפו טפו טפו, אני מדברת על ההערצה) ו........זהו. יש לי את הדיסק שלה כמובן, אבל נראה לי שלא הקשבתי לו כבר איזה חצי שנה
טוב......אז זהו הסיפור שלי..........למישהו גם יש סיפור?שרשרו

BiLlAbOnG2

New member
למה השיר Overprotected

בהרבה היה יות ריפה מסלאב 4 U וגם בהרבה יותר מצליח

FlowerPower

New member
אוקיי..... גם לי יש סיפור....

הכל התחיל כשאח שלי קנה את הסינגל של BABY ONE MORE TIME. שמעתי אותו מליון פעם רצוף ונורא אהבתי אותו. ואז הגעתי לבצפר.... אחרי כמה זמן בבצפר החברות התחילו לדבר על הקליפ החדש של בריטני (SOMETIMES) ואני- שלא סבלתי MTV לא הייתי מעודכנת. אז ישבתי כל יום וראיתי MTV עד שראיתי את הקליפ של בריטני וממש נדלקתי על הסגנון שלה. אז שקלתי אם לקנות סינגל- שזה זול או דיסק- יקר בסוף קניתי את הדיסק ושמעתי אותו מלא פעמים וממש התמכרתי...חחח חברה שלי נתנה לי כמה כתבות על בריטני ומאז התחלתי לאסוף. נהייתי ממש אובססיבית אליה. יש לי קלסר (מהענקיים המשרדיים האלה) ממש מפוצץ בחומר ועוד קלסר שיש בו גם מלא חומר עליה. יש לי דיסק אודיו+חוברת מארה"ב ויש לי גם 2 מגנטים גם מארה"ב וכמובן, אין לא, הפוסטר הענקי מראש 1..... עד שהדיסק החדש יצא. שנאתי את I´M A SLAVE FOR YOU כי לא אהבתי את הסגנון והכל.... אבל בכל זאת קניתי את הדיסק כי אמרתי... רק כי שיר אחד לא מוצלח- כל הדיסק לא מוצלח?! דווקא אהבתי את השירים שיש בו. אפילו קניתי גם חוברת כזו שמשלמים תוספת בשביל לקבל אותה (ביחד עם הדיסק). ראיתי את הסרט קרוסרודס בקולנוע- ואפילו יש לי אותו על המחשב. עד שיום אחד נמאס לי. היא כבר התחילה לעצבן בגלל כל השערוריות האלה.... אז פשוט הפסקתי לאסוף עליה חומר מעיתונים ואני כבר לא נכנסת לאתרים על בריטני. אבל הפוסטר עדיין על הקיר, ועדיין כל תמונה שלה שאני רואה אני גוזרת ושומרת (אבל בלי להדביק על דף כמו כל שאר הקלסר... אני פשוט שומרת בשקית). וזהו זה כל הסיפור.... אה, שכחתי לציין שאפילו גרמתי לחברה שלי שפעם העריצה את פייב- לעבור ללהעריץ את בריטני....

FlowerPower

New member
אמ... שכחתי לציין ש....

יש לי גם את הקלטת- TIME OUT WITH BRITNEY SPEARS וגם את הספר- HEART TO HEART

Emotional Boy

New member
אני חושב ש................/images/Emo13.gif

כלום מסכימים שתחזור בחזרה לסגנונה הישן! אני רוצה עוד שיר שלה בסגנון של "אופס" או סטרנונגר כי מי מאיתנו לא מתגעגע לסגנון הזה!!!!!!!!??????? וגם הלך לה יותר בסגנון הזה

BiLlAbOnG2

New member
צודק הלוואי שהיתה חוזרת לסגנון הישן

אבל זה לא יקרה כי היא השתנתה אין מה לעשות כמו שמריה הייתה מילדה טובת ירושלים שלא התפשטה בקליפים הראשונים שלה תראה אותה עכשיו ככה קרה לבריטני היא שרה שירים יפים ואז השתנה לה סגנון השירים אבל אני עדיין אוהב את השירים החדשים שלה חוץ מסלאב 4 U שלא אהבתיאבל אוברפרוטקטד ובויז הרמיקס ממש יפים הקליפ של בויז בכלל יפה הקליפ הכי יפה שלה

למעלה