חייב לשבור שתיקה בקשר לטאטו

noam033

New member
חייב לשבור שתיקה בקשר לטאטו

אני בן 29 נ+1 ומכיר את טאטו עוד מהתקופה שיצאו, ודיי מדהים עד היום כשאני שומע אותם עוברת בי אותה צמרמורת ,כמו זרם חשמלי נעים כמו פעם לפני 10 שנים ויותר כשחייתי בגלגול קודם והייתי אדם אחר. אשתי בטח לא מבינה את טאטו ולהופעה של ערן צור שלקחתי אותה היא רצתה אח"כ פיצוי. מעניין אותי אם זה רק אני או שיש כת קטנה מסתורית קצת אנרכיסטית באופיה , שטאטו ושיריה הם כמו קוד פעולה שכל פעם ששומעים רוצים להיות במקום אחר. באמת אשמח לקבל תגובות מבני גילי

ben4ever

New member
תתפלא../images/Emo13.gif

יש לא מעט אנשים,אפילו צעירים ממך,שממשיכים לשמוע ולהעריך את טאטו. בעיקר אפשר למצוא אותם בהופעות של רביעיית מסנר,ואפילו כאן בפורום יש כמה חבר'ה ששומעים אותם. כת אנרכיסטית? לא שאני שמעתי עליה....(אלון?
)

1Reebok

New member
כת אנרכיסטית? אני?!?!

(חבר'ה, עלו עלינו, תחביאו את התקליטים..)

שלמונזה

New member
אני נורא אוהבת את טאטו ../images/Emo168.gif

אבל הכרתי אותם באיחור רב [רק השנה למען האמת]. האלבום של טאטו ממש טוב בעיני, אני אוהבת את השירים שם ואת כל מה שקשור ללהקה המופלאה הזאת.

adi841111

New member
נעים מאוד

בדרך כלל רק קוראת את הפורום ולא כותבת. אבל למען שבירת קשר השתיקה--- אני בת 28, זוכרת שטאטו יצאו (הייתי בת 12, בגיל של הילדים בפורום הזה) ואותה צמרמורת שחלפה בי כששמעתי פעם ראשונה את "מחבואים"- חוזרת כל פעם מחדש שאני שומעת את השירים שלהם. אני זוכרת שקניתי קסטה, זוכרת שהם הופיעו בטלוויזיה ב"להיט בראש"- וזה היה אחר, שונה, לא הייתי אומרת אנרכיסטי כי זה מושג שלא מתאים לייצוג התופעה. כך או כך נדהמתי לגלות פורום לערן צור, זה כמו למהול איסטניסטיות בסוכר...

שלמונזה

New member
ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo168.gif

אני יפית בת 26 מקימת הפורום
ולמרות גילי המופלג לא הכרתי את טאטו בזמנו, ההיכרות שלי היתה רק אחרי שהתעמקתי יותר באלבומים של ערן
לעומת זאת שוב אני אומר שטאטו זאת להקה מופלאה בעיני, יש להם אחלה אלבום והשיר מחבואים
אני ממש אוהבת אותו!

mehashefa

New member
אני מקווה מאוד שהחלק בו אמרת שהגיל

של החברה בפורום הוא 12... היה בהגזמה! אומנם אני לא זוכרת את טאטו כשהם יצאו כי לפי החישוב שלי הייתי בת שנתיים, אבל אני לא בת 12!! ): אני בת 18 ומשהו... טוב, סתם משהו שהתחשק לי להגיד. אבל חוץ מזה, נעים להכיר - אני גם אוהבת את טאטו, ואת ערן והכל... אני מכירה את טאטו כבר מספר שנים. הייתרון שלך בגלל הגיל זה שיכלת להיות בהופעה שלהם! מקנא בך... (;

למעלה