חייב לשתף אתכם ביד!

Shaycus

New member
חייב לשתף אתכם ביד!

אני חושב שתמונה שווה אלף מילים ובמקרה הזה 165 דולר אבל לפעמים אלוהים אוהב אותך ואני מקווה שזה לא יתנקם בי בימים הקרובים אני בריצה רעה בזמן האחרון וזה פשוט מביא אותי לHIGH מטורף.. RUSH POKER בליינדים 0.25/0.5 - כמובן שזה לא בליינדים שאני צריך לשחק איתם עם רול של 300 דולר אבל שאתה עצבני אתה עושה שגיאות, לפעמים זה משתלם: פריפלופ - רייז 3בט אחד עושה קול לפני ואני גם עושה קול, בפלופ אני כבר עם פולהאוס. (יש סיכוי לצבע) זה שעשה את הרייז הראשוני מעלה כמעט בגובה קופה השני משווה אני משווה, טרן לא רלוונטי הראשון עושה רייז של איזה 80% קופה השני משווה אני משווה. ריבר זה שהעלה במקור עושה אולאין (על ה32 דולר שנשאר לו) השני משווה אני דוחף את ה32 ועוד איזה 10 שהיו לי, זה שנשאר כמובן משווה. התוצאות בפניכם, זכיתי בקופה ששווה ליותר מחצי הרול שלי בתוך פחות משתי דקות (!) אם רק הייתי יודע איך לראות את הגרף הזה שמראה את הנתונים עלי אני חושב שהייתי רואה עכשיו את הקו האדום בשיפוע של 89 מעלות, איזה כ-י-ף.

shaywh

New member
מבין אותך אחי... זה פשוט כיף

רק תזכור את הכיף הזה אם וכאשר החלקים המבאסים של הפוקר יתפסו אותך (שלא תדע מצרות ובד ביטים וטילט, אבל קשה להבטיח...)

Shaycus

New member
מספיק שעבר יום כדי לשתף בנפלאות פולטילט

כמובן שיש פלופ חלומי עם פולהאוס, אבל שדוחפים מולך אולאין ויש לך סט אמצעי אתה תשווה בלי להסס, אחרי שראיתי את הAQ שהוא מחזיק ואת הA בטרן ידעתי עמוק בפנים שיגיע עוד A פלופ QQ7 אני עם פוקט 7 טרן A ריבר A ותודה לפולטילט למזלי הקופה הייתה "רק" 25$

2המרפא

New member
ביום שבו תפסיד קופה 6K באומהה לאס גבוה

תדע מה זה כאב

Shaycus

New member
וואו

6000 דולר זה בערך חצי מהשווי שלי בשוק כבנאדם, נראה לך שאני אגיע לסכומים כאלה ?:) וכמובן שרק עברו יומיים מאז הקופה הזאת והפסדתי חצי מהסכום בראש פוקר, אוי אני טיפש

ד י נ מ י

New member
משהו מוזר

למה ניסית להסתיר את היוזר שלך בתמונה ? רק שתדע שפספסת להסתיר בכל המקומות

Shaycus

New member
כן..רק בדיעבד ראיתי שפספסתי

לא נורא, בנוגע ללמה? שאלה טובה אני לא יודע :) ד"א מאז אותה יד השתגעתי כמה פעמים והלכתי ל HU בבליינדים של 0.5/1, למזלי היה לי אולאין מוצלח דווקא אחרי ששיחקתי ממש טוב (אשכרה שמתי את הבחור בדיוק על היד שהייתה לו) ולקחתי קופה חביבה של 85$

shaywh

New member
אחי אתה סנטימטר מלהיכנס לטילט של החיים

ולהפסיד את הרול. כמו שזה נראה פה לפחות... עד כמה שזה כיף לאתגר את עצמך יכול להיות שהגיע הזמן לעצור... אישית אני משתדל להעביר את זה בSNG קטנים, כמו הטורנירי ראש פוקר. זה עולה הרבה פחות מלאבד את הרול בקאש.

Shaycus

New member
אתה צודק

אין ספק שזה מה שיקרה בסופו של יום אבל שכל הרול הגיע מ0$ שהפקדתי כנראה שזה באמת מה שיקרה הבעיה שלי היא שאני לא בנאדם של טורנירים, ולהישאר עם הקאש והבליינדים הנמוכים מתסכל לאורך זמן אז אתה מוצא את עצמך פה ושם קופץ מעל הפופיק, בדרך כלל אני מפסיד שאני משחק מעל הטווח שלי אבל לפעמים גם מרוויח וזאת הרגשת סיפוק מטורפת.. אני צריך למצוא מקום שיתן לי איזון - מצד אחד לא להפסיד הרבה ומצד שני לא לשחק על סכומים כ"כ נמוכים שלא מזיז לי אם אני דוחף אולאין או לא

shaywh

New member
ריגוש זה עניין יחסי...

אתה לא יכול לרדת עכשיו סכום ושיהיה לך את אותו עניין. ככה זה רוב האנשים. אלה שמסוגלים לשחק יציב הם אלה שמושכים כסף מהאתר כל חודש... לא חושב שאם אתה תפקיד 50-100$ ולא פוקרסטרטג'י זה ישנה משהו, כל הקטע של טילט זה שאתה עובד מהרגש ולא מהשכל. בתכלס, כשאתה עולה ברמות אתה נשרף קצת מבחינת החוייה של המשחק. כדי שהעניין שלך ברמות נמוכות יותר יחזור (לא רמה אחת למטה, עם זה אפשר להסתדר, אלא שלוש נגיד...) צריך הפסקה רצינית כדי שכמויות הכסף ישנו לך, או ממש להתאפס על עצמך וזה קשה לעשות. מה שאתה אולי כן יכול לעשות זה ללמוד משחק חדש בסכומים נמוכים יותר. נו לימיט סינגל דרואו נניח, זה נחשב לצורה הכי טהורה של פוקר... אישית אני אוהב להתנסות במשחקים מדי פעם. כל משחק מעניין כשהוא ברמה גבוהה מספיק. אתה יכול אפילו לשחק PLO 0.02-0.02 אם אתה רגיל רק להולדם, תן שניים שלושה שולחנות מקסימום ויהיה לך כל הגירוי שאתה רוצה.

Shaycus

New member
אתה שוב פעם צודק..

אני צריך ללמוד משחקים חדשים כי כל מה שאני משחק זה NL HOLDEM וחבל, אין לי מושג אפילו מה זה PLO (אני יכול לנחש שזה קיצור של pot limit וזה ממש מבאס שאין אפשרות לדחוף אולאין) אבל אני לוקח לתשומת ליבי את מה שאתה אומר ובתקווה שאני איישם גם :)

shaywh

New member
pot limit omaha, זה ה-משחק מבחינת אקשן

אם הוא היה נו לימיט הוא פשוט היה מופרע מדי. חוקים פשוטים, המשחק הולך כמו הולדם, רק שההימורים הם בפוט לימיט (לרוב זה לא משנה במילא) ויש לך ארבע קלפים במקום שניים. הקאץ' הוא שאתה חייב להשתמש בשני קלפים בדיוק מתוך הארבע שיש לך ובשלושה קלפים מהלוח. מה שזה אומר, שקל מאוד לעשות ידיים. אם נניח שלושה שחקנים רואים פלופ והוא בא 9-9-5, אז יש סיכוי לא רע שבאחד מ12 הקלפים שהם מחזיקים יש לפחות אחד משני התשיעיות שנשארו. פלאשים יש כל הזמן ואם מעלים לך יש מצב טוב שזה נאטס. טופ פייר לבד לא שווה כמעט כלום. הdraws הגדולים הם הרבה יותר גדולים בPLO,זה יכול להגיע גם למצב של 18 אאוטים נניח, לעשות פלאש או סטרייט. עד שנכנסו משחקי הדרואו לפול טילט רוב האקשן בהיי סטייקס היה בPLO ולא במקרה.

למעלה