חייב לשתף מקרה שקרה לי אתמול

nehemis

New member
חייב לשתף מקרה שקרה לי אתמול

אני בן 20,תושב נבטים (מושב סמוך לבאר שבע) .
אתמול במהלך רכיבה על אופניים סמוך לגדר הבטחון(בתוך גבולות במושב) נסקלתי באבנים ע"י 3 בדואים.
למזלי אבן אחת פגעה בגלגל והאופניים ניזוקו ואבן אחת שפשפה את הגב שלי, האבנים היו בגודל של כדורי טניס ובמקרה של פגיעה ישירה בגוף או בראש, כנראה במקום לדבר פה היו מדברים עליי.
האירוע היה ממש קצר דאגתי להתרחק מהם כמה שיותר מהר בזמן שאני מסתכל לעבר האבנים שעפות כדי שאני אוכל לתמרן מעט, ישר התקדמתי לעבר הבתים שאני נאלץ לסחוב את האופניים כי הגלגל האחורי נהרס.
ישר דיווחתי לאיש בטחון במושב ויצרנו קשר עם המשטרה, מסתבר שזה לא האירוע הראשון וגם שומרים נסקלו כבר באבנים, וכנראה שבעקבות ריבוי התלונות מג"ב ומשטרת העיירות יבצעו מארבים.
אני די פסימי לגבי ההשלכות של התלונה שלי, לא מאמין שיצליחו לעצור אותם וגם אם כן, בטח שלא יצא מזה משפט.

שהאני משחזר את הסיטואציה אני מבין כמה מסוכנת היא הייתה, וכמה זה היה קרוב לפגיעה רצינית שלי.
אז כנראה שמכול האירוע הזה שהוא "כמעט" אז הוא לא נחשב לא יצא כלום, ונמשיך לסדר היום כרגיל.

אני מאמין שבימים אלו יש לכם דברים לא פשוטים לעבור עם שחרור המחבלים, אני מאחל לכם רק נחת, הייתי חייב לשתף את זה עם מישהו ואני מקווה שזה המקום.

טוב שיצאת מזה כמו שיצאת

ובכל זאת, זה מפחיד כשחושבים על מה יכול היה לקרות.
הנה עוד סיבה לחבוש קסדה בעת רכיבה על אופניים.

למעלה