חייב עזרה

אלמקס

New member
חייב עזרה ../images/Emo101.gif

שלום לכולם אני חדש בפורום אז קודם העונג לי. שנית אני צריך שתעזרו לי..... אז ככה הסיפור הוא כזה: היתה לי ידידה טובה במשך שנתייים, כשאני אומר ידידה טובה זה לא עוד אחת מכמה ידידות. אנחנו היינו פשוט בקשר הדוק טלפונים בלי סוף, חשפנו אחד בפני השני את כל הסודות שלנו סידרנו אחד לשני דייטים, יצאנו לבלות, ביקרנו אחד את השני במקום העבודה ובבית. בקיצור היתה ביננו הבנה ותקשורת ברמה מאד טובה. בכל השנתיים האלו לא היה ביננו מגע פיזי מעבר לחיבוק/ נשיקה על הלחי. לפני כ-שלושה חודשים התעורר בי מן רצון עז לקדם את הקשר התחלתי פתאום להרגיש כל מיני דברים בפנים כשהייתי רואה אותה וזה פשוט בא לי טבעי. עד עז אף פעם לא ראיתי אותה כבת זוג עתידית (אף פעם לא נמשכתי אליה). והנה זה קרה, התחלתי להמשך אליה, ניסיתי להתקרב אליה יותר אבל היא לא הבינה את הרמז. ניסיתי את כל הרמזים שרק אפשר וכלום לא עזר הבחורה פשוט לא קולטת!!! עברתי לשלב הבא (בלית ברירה) ופשוט באתי ואמרתי לה מה השתנה אצלי ומה אני מרגיש. מפה והלאה החיים שלה ושלי נהפכו לסרט גרוע. בהתחלה היא היתה בשוק! עד שהיא הבינה שאני רציני. היא פשוט התחילה מצד אחד להתקרב אלי (כן עשינו את זה) ומצד שני היא מתרחקת ממני כמו איזה מצורע. ההתנהגות שלה נהייתה כזאת קיצונית שאני לא מצליח להבין אותה. או שאנחנו ערומים אחד על השני או שהיא בקושי אומרת לי שלום ואפילו עושה לי טובה שהיא עונה לי לטלפון. וגם שהיא כבר עונה, היא מדברת אלי בטון מזלזל כמו לאיזה אחד שהיא הכירה אתמול ולא בא לה עליו. לאחרונה היא פשוט התחילה לבכות אחרי שהיינו שוכבים, כן לבכות ולא סתם בכי, בכי של תינוק מה עובר עליה ?????????? בקיצור אחרי הפעם האחרונה (שהייתה השבוע), אני כל-כך נפגעתי ממה שקרה, שבכל מהלך האקט הכל היה ורוד וברגע שהיא יצאה מן המקלחת היא התחילה לבכות ולזרוק משפטים כמו "אל תיגע בי שמעת אותי !!!" ש-2 דקות לפני זה שכבנו. בכל מקרה אני כבר 3 יומים לא התקשרתי אליה ואפילו ניתקתי לה את הטלפון כשהיא התקשרה לשאול מה קרה. אני פשוט לא מסוגל לסבול את היחס המכוער הזה!!! מצד אחד אני מטורף עליה אבל מצד שני אני לא מסוגל יותר!!! ניתי לדבר איתה לפני כן לגבי ההתנהגות והיחס שלה שהשתנה כלפי אבל היא ענתה לי בתשובות כמו: "מה אתה רוצה ממני?" , "תניח לי" ככה שאין ממש עם מי לדבר בצד השני (כמו שאומר אריק שרון). תעזרו מה אני אמור לעשות???? למשיך בהתעלמות עד שהיא תבין שהיא לא היתה בסדר או מה? שנינו באמצע שנות העשרים של חיינו. חייב ייעוץ......תודה

דיאבלו

New member
נסיון לעזרה

תשמע חביבי אתה צריך לחשוב קודם כל מה אתה רוצה מעצמיך ואח´כ מה אתה רוצה מאחרים ממה שאתה מספר, אתה בעצמיך לא יודע מה אתה רוצה או מחפש שב עם עצמך, תחשוב ותנסה להבין מה קורה איתך ואח´כ מה קורה עם אחרים לגבי הבחורה, ברגע שתיהיה סגור בדיעותיך, תוכל לדבר איתה בגלוי ולהסביר יותר בנחישות מה אתה רוצה. אל תיקח את דברי כמובן מאיליו, אני לא פסיכולוג, מה שכן, תסתכל על הדברים מנק´ מבט שלי ואולי זה יעזור לך בהצלחה די.

Michelle1

New member
כשהארי פגש את סאלי

החיים לא מתנהלים על פי תסריט הוליבודי. לפעמים זה עובד, לפעמים לא. הייתה לכם מערכת יחסים מסוג מסויים, ביזמתך, הפכתם אותה למערכת מסוג אחר. הנערה ללא ספק אמביוולנטית לגבי הדרך החדשה. הדרך היחידה שאני מכירה להתמודד עם בעיה כזו: דברו על זה, בפתיחות ובגילוי לב. זו המהות של מערכת יחסים. התעלמות הדדית, זה האנטי של מערכת יחסים. במקום שיש שתיקות, יש איי הבנות, חשדנות ונטירת איבה. לא ניתן לקיים מערכת יחסים על שתיקות. יכול להיות שתצאו מזה חזקים כזוג, יכול להיות שתחליטו להפרד כידידים. ללכת אחורה,סביר שאי אפשר. זה מה יש, לוקחים סיכונים, מקבלים גם את התוצאות, יהיו אשר יהיו.

טאטו6

New member
נסיון התעוררות

היי בתור חבר טוב היית בטח ה"נחמד" מה שניקרא אצל בנות דהיינו גבר לא מאיים , ועל כן בכדי לעבור לסטטוס של מאהב עליך להפוך "מניאק" עוקצני או אולי לא יודעת תחשוב על משהו מהרפרטואר שלך אבל אם הבנת את הכוונה אז בהצלחה

מניאק עוקצני? חלילה

חבר טוב ומאהב טוב מי אמר שאחד הוא טוב ושני צריך להיות רע או מניאק? צריך להיות בנאדם חם ורגיש בשני המקרים רגישות חום תמיכה נתינה לא הופכות לסמרטוט אף אחד לא נשים ולא גברים אני חושבת שהבחורה התבלבלה לחלוטין ולא בטוחה ברגשות שלה אבל זו לא סיבה להתנהגות המוזרה הזו שיחה אסרטיבית בה תסביר בתקיפות (תקיפות, לא תוקפנות) מה אתה מרגיש עכשיו עם התנהגותה כמה אתה מאוכזב ופגוע ושאלה מה היא רוצה ומה פשר התנהגותה לא תזיק בהצלחה ואם אפשר ספר לנו מה אמרה אותי היא בלבלה לחלוטין

התאמת לה כידיד טוב

לא כמאהב. וכנראה שהיא נוכחה בכך אחרי שהתקרבתם יותר וכעת היא מרגישה במילכוד, לא יכולה סתם כך לאמר לך שזה לא זה. ואתה, כידיד טוב, אולי תהיה רגיש מספיק להבין אותה ולא ללחוץ, אלא להבהיר בשיחה פתוחה את המשך מערכת היחסים ביניכם. כעת אתה לא בעמדת ידיד אלא בעמדת מאהב פגוע. מן הסתם היא מאוכזבת גם מכך.

למעלה