חייב שינוי.. לא ממש יודע איך...

פאוז

New member
חייב שינוי.. לא ממש יודע איך...

היי אני בן 36, ארוניסט רציני כל חיי, שפחד מכל העניין ההומואי הזה כל החיים, ורק בשנתיים האחרונות התחלתי במסע לשינוי והכרת העולם הזה, אבל זה עדיין קשה ורצוף מכשולים... המסע הזה התחיל גם בטיפול פסיכולוגי שהביא אותי להכיר את עצמי הרבה יותר טוב, להיפתח לחבר הכי טוב שלי על זה, וגם לאחותי, אבל ברור לי שזה לא מספיק וזה רק התחלת הדרך... למרות שיצאתי עם כמה גברים, עדיין הדרך להכיר אותם נראית לי מסויטת....אני פשוט, כמו כולם, מחפש חום ואהבה וחברות וקשר וזה נראה לי כל כך קשה ומסובך....ומפחיד ... אטרף נראה לי גיהינום בשוק הבשר שבו ...(אולי אני טועה..אולי אני מכליל..לא יודע) אתרי ג''דייט וקופידון עם היצע מאד מצומצם ....(שוב, אולי אני טועה..) איך עושים את זה ? איך אני משנה את חיי- בזוגיות, בהכרת העולם החדש הזה ... אני יודע שזו אולי שאלה גדולה , אבל הייתי שמח לקבל איזו הכוונה כל שהיא מכם שתוכל להביא אותי למקום הרבה יותר טוב, ולהפסיק להיות לבד. אני יודע שאני יכול לתת הרבה טוב לעולם ובטח לקבל. .. אשמח מאד אם תוכלו לעזור לי , אני בטוח שטוב מאוחר מאשר אף פעם לא....

אהלן

אתרי הכרויות מכל סוג אכן מהווים ברובם הגדול סוג של 'שוק בשר', כי הם משמשים לממשק מאד ספציפי בין בני אדם. אחד הכיוונים לסיוע בהכרות (של קהילה, של בן זוג) הוא "בחברות"- כלומר במקביל לחיפוש בן זוג לנסות להכיר גם חברים, ידידים ומכרים מהקהילה. חברים יכולים להיות מקור למידע, להשוואה (זה מה שקרה לי, זה נורמלי?) , להתלוות אליך במקומות פנאי (המקומות שלא יוצאים אליהם כי לא יודעים עליהם/אין עם מי לצאת אליהם), לעזור לך להכיר אנשים נוספים באמצעות ההחשפות למעגלים החברתיים שלהם, וגם כמובן מקור לתמיכה (אל יאוש)- שעוזרת להתמודד גם עם מקומות לא פשוטים כמו אתרי הכרויות. HAVE MORE GAY FRIENDS, זו לא רק קבוצה בפייסבוק...

פאוז

New member
תודה רבה

זאת עצה טובה מאד..אני באמת עובד על מקורות וקבוצות בתחום הקהילה שבהם אפשר להכיר אנשים. אני מבטיח לעדכן

karoch

New member
היי

לפי מה שכתבת היה לך מאוד קשה לחשוף את אתה האמיתי לעולם.. עשית את זה לפני שנתיים בפעם הראשונה ועדיין קשה לך... אני מקווה שהיום אתה יודע שאין שום רע במה שאתה ההפך.. לדעתי הדבר שיקדם אותך ויזרז את תהליך האושר תהיה הקבלה העצמית שלך במאת האחוזים לך עם האמת שלך עד הסוף ואל תתבייש בה כי אין לך על מה.. תהיה גאה בעצמך ואמיתי עם עצמך ועם הסביבה.. כשתתרגל למצב החדש ותחשוף יותר ויותר את עצמך בפניך ובפני החברה אתה תראה שדברים יסתדרו מעצמם.. כשאתה תהיה בטוח בעצמך ובפני כולם אז יראו וירגישו זאת האנשים מסביבך והתגובות אליך יהיו שונות לגמרי כמה שתפתח ותהיה אמיתי יותר ויותר עם עצמך ועם החברה אז יפתחו יותר ויותר דלתות לפנייך.. לפי מה שהבנתי אתה כבר התחלת בשינוי..וכל הכבוד לך!! עכשיו רק להתמיד וללמוד לאהוב את עצמך - אתה צריך לאהוב את עצמך..אין שום סיבה שלא. רק טוב קרן

למעלה