חיפוש עבודה!

חיפוש עבודה!

שלום לכם!
שמי צביקה הנני בן 63 פנסיונר עבדתי 37 שניים בתור אזרח עובד צהל [אחראי מחסן] שלחתי עשרות קורות חיים לכול מיני חברות, וקיבלתי עשרות הבטחות והייתי גם במספר לא מבוטל של ראיונות,אך לא קיבלתי שום מענה עד היום, לאחרונה הייתי בשני ראיונות בנתב"ג שבו נאמר לי שאנחנו מקבלים מבוגריםכי הם בעלי ניסיון לזיהוי ושיקוף של כבודה. אבל לצערי נתנו לי לחיות באשליות, השאלה שלי האם פנסיונר שניחן בכושר ובבריאות תקינה,לא יכול להמשיך לעבוד, האם הכושי עשה את שלו והכושי יכול ללכת, האם כל הכתבות של העסקת מבוגרים ברחבי העולם לא כולל את ישראל, והאם צריכים גם קומבינות לכול מיני מעסיקים,והרי זה בלתי נתפס. כי פנסיונר הווא לא אזרח סוג ג" אוו ד". לתשומת לב המעסיקים.

דאלטון

New member
החברה של היום מסתכלת על החיצוני ולא על מה שיש בקנקן.

יש לנו חברה רדודה ושטחית שהגיבורים שלה זה דוגמניות וקרייני חדשות בטלויזיה
(מיקי חיימוביץ', יונית לוי) .
מצחיק אותי שבמודעות דרושים רושמים ''עבודה בסביבה צעירה'' והם מתכוונים
לעובדים בגיל צעיר שאין להם מוסר עבודה גבוה וכל מה שמעניין את הצעירים האלה זה לצאת לבלות במועדונים או לטייל בחו''ל.

למצוא עבודה בגיל מבוגר... קשה מאוד

שלום צביקה ונעים להכיר
,
לצערי אני לא אשת בשורות. אכן מאוד קשה למצוא עבודה מעל גיל 50. ממש קשה. העולם הוא עולם של צעירים - זה שוק העבודה. לא רק בישראל. בכל העולם אלו הם הפנים של שוק העבודה.
- אל תתייאש. תמשיך לשלוח קורות חיים ובעיקר תנסה להפעיל קשרים.
אני מכירה פנסיונרים שעובדים וגם מבוגרים שהם עדיין לא פנסיונרים. וזה כולל אותי, אני בת 61 ועובדת...
ההזדמנות תבוא מתי שהוא...תשמור על אופטימיות, יען כי לא אתה ולא אני - ובגילנו אנחנו כבר יודעים את זה - אנחנו לא באמת יכולים לשנות את פני העולם...

למעלה