חלומות מתגשמים?

אני מניחה

שלא הבנת שאני עושה ניתוח (מן הסתם לא ציינתי את זה, אז אין סיבה שתדעי
) אז הרעיון שיהיה לי זמן להסתגל - לא כל כך נכון לגביי, אני אוריד 5 קילו בשבוע הראשון וכן על זו הדרך או אפילו יותר.. והאמת שזה מצויין! אני רוצה לרדת מהר, כל החיים שלי ניסיתי דיאטות למיניהן וזה לא החזיק מעבר לשבועיים.. יש לי ביטחון עצמי, הוא מוחצן די טוב, אבל יש לי רגעים בבית שאני "נופלת" הנה, כמו אותו רגע שכתבתי את ההודעה הזו, כתבתי אותה עם דמעות בעיניים, המחשבה ששום דבר לא יעזור לי להשתנות במחשבה, מעציב קצת.

בקהם1

New member
וואו,

האמת?! זה אחד הפוסטים "שחור על גבי לבן, הטובים ביותר שקראתי ותודה למפנה. לפעמים כל מה שצריך זה לקרא מילה מילה ולהתבונן. את יודת, יפה ושמנה זה מה יש, אפי' לניק שלך קראת יפה ושמנה, ת כנראה יפה, לא ראיתי אותך אבל כנראה בתוך תוכך את אוהבת את המראה שלך כיום, בע"ה תאהבי אותו גם אחרי הניתוח. נכון אולי תרגישי שינוי קל, אני מאמין ששמנות הן מצחיקות ונחמדות הרבה יותר מאחרות, כי ככה הן, אלוקים ברא כל אחת ואיך שהיא, אבל שיהיה לך בהצלחה!

אני בד"כ לא מהמחמיאות לעצמי,

אני מאוד אוהבת את הפנים שלי וחושבת שהן ממש יפות.. למעשה, זה מה שהציל אותי אצל כל הבחורים שדי עניינתי אותם.. תודה רבה מותק

GM1988

Well-known member
לכותבת הפוסט - שלום../images/Emo13.gif

ניתן לשמוע מההודעה שלך המון כעס וחרדה. יש המון נקודות חשובות שאת כותבת וכנראה לא מעכלת ולא מצליחה לשים לב כמה הם שקריים לגבי החיים. אנשים מרבים להאמין לשקרים של עצמם ומוכנים להישבע שזה מה יש ושזה נכון ואמת מוחלטת
האומנם ? הגברים לא באמת יעמדו אצלי בתור על ליבי הם ירדפו אחרי דבר אחר גוף משגע האומנם? זו האמת לדעתך או שזו מחשבה שאת מאמינה לה? עוד את כותבת כמה שאני אשתנה חיצונית, כמה יפה שאהיה, כמה רזה, ככה ריקה יש פה תובנה:
המחשבה שתהיי רזה יום אחד, נותנת להרגיש ריקה מבפנים, אבל יפה חיצונית. מה יותר בעל ערך - החיצוני או הפנימי? יש מצב שהשילוב בין אלה - הוא המנצח, אבל שוב - איך זה מרגיש לך אישית עם עצמך? עוד דבר מעניין - כל בחורה רזה מאושרת? האם הגוף החטוב והשיזוף מוקה גורם לה להיות מאושרת ולהשיג מה שבא לה? האומנם? תפסיקו לחלום. החיים לא מושלמים איזו מן עצה זו מבחורה שחולמת כרגע שהכל ייתפוצץ לה בפנים? החיים מושלמים, יקירתי. הם בדיוק כפי שהם צריכים להיות - לא פחות ולא יותר. יש לך המון טענות כלפיי האחרים. יש לך המון דרישה וציפייה מאחרים שיעשו מה שמתאים לך, ולא להם. את חיה את המחשבה שהחיים צריכים להיות משהו אחר, משהו שאת המצאת אי שם בדמיון, וכשאת לא פוגשת את אותו הדבר בחיים האמיתיים את מרגישה רע, את כועסת על מה שקיים מול העיניים ומסרבת להיות חלק מזה. הסיבה לכך היא שאת לא אוהבת את עצמך יותר ממה שאת מצפה מאחרים לאהוב אותך. לא אעשה דגש על לאהוב, אלא על כל רגש שאת חשה ומצפה ממישהו חיצוני. אני שמנה ומכוערת - זה משפט של בחורה שאוהבת את מי שהיא? הגברים לא באמת יעמדו אצלי בתור על ליבי - כרגע את לא עומדת בתור אל ליבך ואת רוצה שאחרים יעמדו? הכי גרוע, שאני עדיין מנסה למכור לעצמי את הסרט הזה - בינגו
עוד תובנה
את בעצמך כתבת תסריט ונהיית הבמאית של כל מה שמתרחש בסרט שובר הקופות הזה - האם את נהנית ממנו? אני כל כך אשתנה שלא ארצה להכיר בבחורים שבזו לבחורות בסגנון שלי את מתעסקת בשינוי של עצמך כדי להרשים את מי שלדעתך עושה לך חיים, למרות שזה לא הם, זו את. מבינה? יש מצב שעוד תתקדמי הלאה לסרט המשך מספר 2 בינתיים אני אומר קאט - צולם

ראשית - תודה על ההשקעה ../images/Emo140.gif

שנית - בגלל שאני יודעת (בלי יותר מידי להתגאות) שיש לי את היופי הפנימי, אז כביכול בשביל להיות "מושלמת" חסר את החיצוניות. ברור לי שלא כל בחורה רזה מאושרת, בגלל זה כתבתי "הכל יתפוצץ לי בפנים" איפשהוא בתוך תוכי בניתי לעצמי איזה רעיון - סרט - שברגע שאני רזה אני אהיה מאושרת, אין סיבה שלא, כי הרי הכל "נדפק" בגלל שאני שמנה.. כשכתבתי "תפסיקו לחלום" הראשונה שהתכוונתי אליה זו אני בעצמי, מכיוון שחלמתי עד עכשיו ואני יודעת שאני הולכת לקבל "זבנג" לפנים אני כאילו מנסה להציל את כולם.. ואולי קצת את עצמי. "יש לך המון טענות כלפיי האחרים. יש לך המון דרישה וציפייה מאחרים שיעשו מה שמתאים לך, ולא להם. את חיה את המחשבה שהחיים צריכים להיות משהו אחר, משהו שאת המצאת אי שם בדמיון, וכשאת לא פוגשת את אותו הדבר בחיים האמיתיים את מרגישה רע, את כועסת על מה שקיים מול העיניים ומסרבת להיות חלק מזה. הסיבה לכך היא שאת לא אוהבת את עצמך יותר ממה שאת מצפה מאחרים לאהוב אותך. לא אעשה דגש על לאהוב, אלא על כל רגש שאת חשה ומצפה ממישהו חיצוני. " זה כל כך נכון, ולא רק זה - אני לא בחורה שמאושרת בחלקה, רק בזמן האחרון אני שמה לב לזה.. וזה נורא, כי אני חושבת שיש לי חיים נפלאים.. כל מה שכתבת חקוק בסלע - אמת לאמיתה.. קשה, אבל משתדלים לשמוח במה שיש.. ושוב - תודה על ההשקעה
נקווה שסרט מספר 2 יהיה ורוד יותר..

חח..

זה משהו שמאוד קל לזהות דרך מה שכתבתי, אם כי יש הרבה אנשים שלא לומדים פסיכולוגיה או שהם בעצמם פסיכולוגים אבל קוראים ספרים שמתעסקים בזה. זה נושא מאוד מעניין, לא סתם אני הולכת ללמוד אותו.

קליט

New member
מה שנראה לי

דומני שתסכימי איתי שהגוף המלא שלך הוא חלק בלתי נפרד מה"חבילה" . . . גם את לא תירצי בחור שלא מוצא חן בענייך - גם אם הוא יהיה מושלם בכל . ויתכן מאוד שהבחורים שאהבו אותך זה בגלל שהם לא נרתעים ממלאות . או בגלל שהם מאוד מחבבים מלאות . . ויש גם סיכוי לא גדול שהם מאוד התלהבו למרות ש . . . אז הצלחה בכל !

למעלה