חלומות צלולים

Zipadidoda

New member
חלומות צלולים

שלום לכולם אני רוצה לשאול... מהניסיון שלכם... מה הייתה הדרך הכי קלה לכם לחלומות צלולים? תודה :)

shkool

New member
השיטה הכי טובה היא:

שיטת ה wild תקום אחרי 7-8 שעות שינה תהייה ער לרבע-חצי שעה ובזמן הזה תקרא חומר על חלומות צלולים, לך לישון ותאמין בעצמך שיהיה לך חלום צלול ותגיד לעצמך - ``יהיה לי חלום צלול!`` זה לא בדיוק wild אבל זה עבד אצלי....

בעיקרון נכון עם תיקון קטן ...

נכון שאם מישהו יתעורר אחרי 7-8 שעות, ישאר ער למשך עשרים דקות בערך ויצליח שוב להרדם יהיה סיכוי טוב מאד לחלום צלול, אבל הבעיה היא שרוב האנשים לא כל כך יצליחו להרדם שוב אחרי 8 שעות שינה, לכן עדיף לקום אחרי 5-6 שעות ( עדיף 6 ) , להשאר ערים למשך חצי שעה בערך עד שכבר לא מרגישים ``מסטולים`` מעייפות, ואז לחזור שוב לישון. ביי ביי ובהצלחה לכולם, אלון

Variety

New member
אז ככה...

בהתחלה, לא הייתה לי איזו שיטה מועדפת, פשוט ניסיתי כל מיני שיטות למשך תק`. היו לי פה ושם איזה חלום צלול מסכן. אח``כ עברתי לשיטה של לקום מוקדם בבוקר, אחרי 6 שעות שינה, לקרוא חומר על חלומות צלולים, ולהגיד ``אני אבין שאני אחלום...`` או כל משפט כזה, שחזרתי עליו. ואז כשהלכתי לישון היו לי חלומות צלולים. לשיטה המדוייקת לך לאתר של אלון ברמן (הקישור מצורף בסוף ההודעה). יש לאתר שלו כתובת קצרה: http://lucid.up.co.il שקל לזכור אותה. אחרי שהשתמשתי בשיטה הזאת, רק הייתי צריך לרצות חלום צלול ולבקש לפני השינה ובד``כ היה לי. זה כמו מתח, אם אתה לו עושה מתח כל הזמן, אתה מאבד את הכושר. לפחות אצלי זה ככה. :) אז, בהצלחה, Variety-

למעלה