חלמתי חלום

oshrit87

New member
חלמתי חלום

לפני כמה ימים חגגתי יומהולדת שנייה בלעדייך בהתחלה קמתי בבוקר
והייתי לבדי התחלתי את היום בלי "בוקר טוב בינתי" או קומי בינתי מזל טוב יש לך יומהולדת היום "
הרגשתי מועקה ענקית בשעה 5 הלכתי לספא עם החבר לא הרגשתי יומהולדת לא היה לי חיוך על הפנים היה לי קשה שלא התקשרת שלא
הופעת פיתאום מחבקת ואוהבת ....
לאחר מיכן הוא לקח אותי למסעדה הוא לא הבין מה עובר עליי .... עדיין לא חייכתי לא חשבתי שימי הולכת אמורים להיות כל כך קשים גם אם את לא לבד את מרגישה כל כך לבד וחסרת אונים בלעדייך בלי אמא
בלילה כשחיבק אותי ואמר לי מזל טוב יפה שלי אני אוהב אותך פרצתי בבכי התפרקתי ....הוא לא הבין שוב.... שאל "מה לא היה לך כיף היום ?"
כבר לא היה לי תגובה זה נגמר היומהולדת הכל כך קשה הזאת ...
היום קמתי בבוקר בחיוך יומיים אחריי יומהולדתי אני חולמת עלייך לובשת את אותם הבגדים שלבשת בחתונה של אחי קונה לי מתנה דובי ענק של פו הדב ושרה לי "היום יום הולדת היום יום הולדת" לאחר מיכן שחית במים בבריכה עמוקה עזרתי לך לצאת היית קצת חלשה אבל מחוייכת ממש כמו הימים ההם שבו טיפלתי בך כשחלית אני מתגעגעת אמא יקרה שלי ..... תודה שהענקת לי את החלום המוצלח הזה ידעת שזה חסר לי ....
תודה שאת שם .... גם בימים עצובים וגם בימים קשים .. אוהבת ותמיד אוהב ביתך הקטנה אושרית

mykal

New member

תחילה הרבה מזל טוב,
טוב שהחלום עזר לך להתאושש.
מאחלת לך הרבה ימי הולדת שמחים ובריאים,
וזכרונות מתוקים.
הגעגועים והחסר תמידיים--אבל לומדים לשבץ אותם,
כך שיקטינו את הקושי--ויאפשרו גם שמחה וחיוכים.
שוב 'מזל טוב'.

מזל טוב מאמא

הגעגוע כל כך קשה,
אך הוא מסמן את כל הטוב שאמא העניקה לך. טוב שישנם הזכרונות הטובים, למרות הקושי להתמודד עם החסר.

ההעדר מורגש במיוחד בימים המיוחדים, יום ההולדת, חגים ושאר חגיגות.
ספרי לבן זוגך על הקושי, שתפי אותו בהרגשת החוסר כדי שיבין ויחבק במקום לנסות למלא את החסר, כי את זה הוא לא יוכל לעשות, כמה מדהים ואוהב שהוא לא יהיה.

מקווה שתזכי לעוד הרבה ימי הולדת,
ככל שתצליחי יותר לקבל את האובדן והפרידה, החוסר ישאר אך פחות יכאב.

המון מזל טוב

oshrit87

New member
הייי נעמה

לפעמים קצת קשה לו למלא את הכאב שלי
הוא לא ממש יודע מה לעשות
וזה בסדר כי הוא לא איבד אימא
רק לציין שאמא שלו ממש אוהבת אותי ואפילו קנתה לי מתנה ליום הולדת היא לא תמלא את הכאב שלי אבל לפחות זכיתי במשפחה חמה

למעלה