חמשירים מגלומנים

גרגול

New member
נו, שיהיה, נכסה את הכל

תביני, זה לא מה שאת חושבת היא התקלחה, לא היתה לה מגבת, ואז, מטפטפת, היא באה, הקפת רק ייבשתי אותה, מה את מתלהבת? הפרעתי לבעל להרוס לחמות ואל תשאלו, לא אנקוב בשמות אבל המניאק הכי גדול בסיפור זה הבנדוד של ברוריה, שבא לביקור (תמיד החריאט מעורר מהומות) עם שחר יצאנו מהאור אל הטחור לא יכולנו לטוב, אז נכנענו לשחור באופק זהר היהלום האנאלי התווה את דרכנו לשלטון קולוניאלי: נתקדם! נסתער! נתנחל מאחור! ועדיין השורה הבאה: בלי מורא, ללא משוא פנים

בלי מורא, ללא משוא פנים

בלי מורא, ללא משוא פנים נפגין כולנו נגד פילים לבנים בַּסּך כך נצעד מהיום עדי עד וּלְזֶכֶר - נפריח יונים. שורה הבאה: עדיפה שערה בכוס מים [העתקתיה מעצמי מקצה ענף אחר, עליו ישבתי שפי קודם, קצת מלפני שגזמתי לי אותו גזם רב. הגזמתי]

עדיפה שערה בכוס מים

בהנחה שאין טעות ב ש - ס עדיפה שערה בכוס מים משערה חודרנית בכוס עדיפה שערה חודרנית בכוס משערה חודרנית בזין ועתה מלאו פיכם מים השורה הבאה: נחש נשך נחש

נחש נשך נחש

א. סילוק חוב קודם לכל -מענה להנחה: בש"ס יש המון טעויות. אבל זה לא פוליטיקלי קורקט לטחון (שערה ב)מים <שקלתי לרשום שורה ארוכה יותר- עדיפה שערה בכוס מים, משלוש שערות במרק, כדי למנוע שאלות ותהיות. להבא לא אשקול.> ב. נחש נשך נחש, וָיָרְא זה כי הוכש, פִּצעוֹ מהר חבש, זחל לו למקדש, וספר תהילים חָרָשׁ. ג. שורה הביטה וראי- לו היתה לי דירה להשכיר

יס באך

New member
בת פייסי החלבן

לו דירה היתה לי להשכיר בתו של פייסי אני מחכיר אופה מדליק ומזקיף מנגו ואנונה מתקיף 'תעייפתי מהמאמץ להיות קיר ============ הפאקס שלך פלט נייר

KT13

New member
נפגש באייר

הפאקס שלך פלט נייר מהאקס שלך שהוא צייר הוא עזרה מבקש להיפגש איתך מתעקש אבל לך כבר יש דייר השורה הבאה: מי ידע שכך יהיה?

מי ידע שכך יהיה?

מי ידע שכך יהיה? שסבתי לעד תחיה בלי ירושה לה כה ציפיתי איך אסע לי לטהיטי? בינתיים אסתפק בכפר הנופש בבעל-בק. הם פותחים גם בשבת

עין הנץ1

New member
זוביש נגמר. עד שבאתי?

הם פותחים גם בשבת, גם בחג זו חנותו של פילפילון הרב-מג וכל מי שרק צריך את פינו(קיו) להאריך שיגיע. רק זהירות על הצג! ============================== מעשה ברופא-אליל ואחות

עין הנץ1

New member
זוביש נגמר. עד שבאתי?

הם פותחים גם בשבת, גם בחג זו חנותו של פילפילון הרב-מג וכל מי שרק צריך את פינו(קיו) להאריך שיגיע. רק זהירות על הצג! ============================== והשורה הבאה: מעשה ברופא-אליל ואחות

כהוקרה על הפיל

מעשה ברופא אליל ואחות שרצו לעורר נשכחות הם ניסו עם היד מאחור ובצד ונותרו עם כמה מטליחות* *מטליות לחות. לא טוב לכם, ספקו אלטרנטיבה.

עין הנץ1

New member
נסיונות השלמה

ועם עשר צ'רלידרס בוכות? והחליטו בסוף: לא כוחות? ונולדה נסיכה, לא פחות? }{

פלונית3

New member
סוף עידן החמשירים

הגיע הזמן לסגור את בוטיק החמשירים. הוועדה הבינלאומית לכתיבת חמשירים ישבה שעות על המדוכה ולא באה לידי החלטה סופית; כה רבים המועמדים לאשדוד. אי לכך ובהתאם לזאת ניסע כולנו לאשדוד! יצטרפו אלינו גם מסג'יסט, 32 פעילי האגודה, סטלה המגמרת, 2 תיישים, תנשמת ואלמנה שחורה. נפגשים ב-32 בפברואר ברחוב האשליות האבודות, מספר תרי"ג. אוטובוס ממוזג וממוגן יחכה לנו במקום. נא להצטייד במחברת לכתיבת חמשירים, מטרונום למדידת הקצב ושירונים למקרה שימאס לנו לכתוב תמלילים ונסתמך על אלו של אחרים. הוועדה המארגנת ועם ישראל כולו מודים לכם מקרב לב. וואלה, נהניתי. היו פה אחלה חמשירים:)

KT13

New member
../images/Emo4.gifמצטערת, פלונית

ב-32 בפברואר בדיוק אני עסוקה בלהוריד שערות מהעפעפים שלי. אני מציעה את-35 במאי. ידוע לי שגם נגרו-קבלו פנוי באותו יום. אגב, עוד לא החלטתי אם אני התנשמת או האלמנה השחורה. מה שברור הוא שאני לא סטלה המגמרת.

למעלה