חנויות טבע באיזור ת"א

Gali1973

New member
חנויות טבע באיזור ת"א

צריכה המלצה לחנות טבע רצינית בה יוכלו גם להמליץ לי על מוצרים. צריכה לקנות תה פטל אדום ושמנים לעיסוי (ויטמין E, שמן שקדים ושמן נבט חיטה). חוץ מזה, אשמח להתייחסויות: אני בהריון ומתכננת לידה טבעית. אשמח לדעת על עזרים מקלים, משככי כאבים טבעיים או זרזי פתיחה/לידה למיניהם. תודה מראש, גלי

bflygirl

New member
את התשובה להעביר במסרים ולא בפורום

זהו לא פורום פרסומי

מזל טוב , שבוע 17 !

כמה מרגש מאחלת לך לידה מושלמת ונפלאה.. לא היתי ממליצה לך להיכנס לחנות ללא הדרכה של מרפא/ת טבעית שמבין כי אי אפשר להיות בטוחים שהמוכר/ת בחנות מבינים כמו רופא. אחת החברות שלי התכוננה ללידה עם מילדת מוסמכת ומסרה שזה היה מושלם - תבררי עם רופא המשפחה שלך או עם הגניקולוג על מילדות מומלצות.

Gali1973

New member
אני מתכוונת ללדת באיכילוב

שם לא ניתן לבחור מיילדת אלא מתחילים עם מי שבמשמרת, וממשיכים עם מי שמתחלפת.... לכן, חשוב לי לעשות שיעורי בית בעצמי ולבוא מוכנה, יחד עם בעלי שידאג לי ולאינטרסים שלי. ושוב אני מפנה את השאלה השניה שלי על עזרים ללידה. ועל השאלה הראשונה של חנות טבע מומלצת, אשמח לקבל מסרים.

אני אשלח לך מסרים על חנויות טבע

אבל המילדת שאני מדברת עליה היא לא המילדת של בית החולים אלא אחת נוספת ששוכרים ומתחילים איתה את הכל עוד לפני הלידה. חברה שלי הגיעה ללידה הראשונה ללא אחת כזאת ובלידה השניה היא כבר שכרה מישהיא והיתה מאושרת מזה מאוד. כנסי לפורום הריון ולידה לשאול אותן. כבר שולחת לך פרטים על חנויות

למעלה