חנויות יד שניה

נושי 11

New member
מכירת ספרים

את עושה יותר מידי הכללות ....יש הבדל ניכר בין מכירת ספר בודד - שיכול להיות מכל מיני סיבות ששווה הון או כנ"ל מספר ספרים לבין מכירה של כמות גדולה בבת אחת גלובלית ...אם את מוכנה לעבוד להשקיע במכירה יתכן שתקבלי יותר אבל זה תוצאה של השקעה - עבודה פרטנית על ספרים בודדים שלא בהכרח תביא יותר הכנסה לטווח קצר ....גם סוחר ספרים מוכר הציע בתשובתו למכור כל הספרים שברשותו כמכלול ב-10 שח לספר והמבין יבין....וגם אני מתוך ניסיון של הרבה שנים הייתי מוכן להסתפק בהרבה פחות ...

בנוגע לספרים ובגדים יד שניה

לידיעתי בוק שופ לא שונה מחנויות אחרות ונותנת רק 8-10 שקל גם לספרים פרקטקלי חדשים, מה שכן אם הספר שאתה מביא להם נקנה במקור אצלם (חותמת החנות עליו) אתה מקבל עליו חצי מהמחיר ששולם, שזה גם לא כזה הרבה אבל יותר טוב ממקומות אחרים... בבגדים העסקה היא ברוב המקומות שנתקלתי על סמך אחוזים, אתה לא מקבל תשלום במקום אלא במידה ואם הם נמכרים אתה מקבל אחוזים מהמכירה. חנויות שאני מכירה שפועלות בדרך הזו הן "צ'אי בוטיק" ברעננה (שאצלם אתה יכול לקבל גם כסף במזומן), "אדרת" בת"א, ו"שתיים" בת"א. בכלליות להביא ספרים לחנויות יד שניה נהייה עסק בלתי משתלם בעליל אלא אם אתה בעצמך קונה שם בצורה קבועה. רק לא מזמן ראיתי ספר שבחנות יד שניה נמכר ב40 שקל ונכנסתי שניה אח"כ לסטימצקי והוא נמכר שם ב30 לעותק חדש. זה בעייתי עם כל הורדות המחירים של הרשתות להרוויח בצורה ראויה. אבל לדעתי למכור ולקנות יד שניה זה מעשה אקולוגי, נוסטלגי ומיוחד ששווה את ההשקעה למול ה"רווחיות" שבעניין.

powo

New member
מחפש ספר ילדים

של יעל בירן.גדר כבשהואיש עם בעיה.תודה למי שיש.נא לענות לי במסר.ושוב תודה

פרויז1

New member
ספרים יד שניה את יכולה לנסות

בגבעתים רחוב שנקין מספר 70-80 בקרוב (בצד המספרים הזוגיים). לא הרבה לחפש.

click2sale

New member
יד שניה

למה שלא תנסה לפרסם באחד מאתרי יד שנייה יש כאלה הרבה ואתה יכול לדרוש מחיר וכו'

למעלה