חנויות עודפים של ספורט ורטהיימר

M הדרך

New member
חנויות עודפים של ספורט ורטהיימר

חנויות העודפים של ורטהיימר ספורט - משווקי מוצרי ספורט ונעליים מכל המותגים הידועים, כגון Nike, puma, adidas, new balance, saucony, diadora, L.A. Gear, kappa ו-speedo, נמצאות ב"Outlet רחובות" (אמריקן סיטי, טל: 08-9318332), ב"Outlet שפיים" שפתוח בשבת (מתחם שפיים, טל: 09-9554550) וב"Outlet רמת-גן" (רח' ששת הימים 8, מול קניון איילון, טל: 03-6188866).

M הדרך

New member
חנויות עודפים לחזיות

דלתא - במקומות הבאים: נתניה (שד' בנימין 7) פתח תקווה (פינסקר 71) טריומף - רח' נירים 6 תל אביב (ליד היכל הספורט ביד אליהו) |

M הדרך

New member
חנויות מפעל של TNT

חנויות מפעל ועודפים של המותג TNT ניתן למצוא ב: - תל אביב (סלמה 58, טל: 03-6821032) - חיפה (לב המפרץ, 04-8490645) - הרצליה (אאוטלט הרצליה, 09-9587024) - חיפה - "סיטי סנטר" שד' בן גוריון 6, טל: 04-8554232)

M הדרך

New member
חנויות עודפים לחזיות בצפון

חנויות עודפים לחזיות בצפון - איפה יש? חנויות עודפים לחזיות יש בצפון בסניפי "דלתא" - במקומות הבאים: כפר ירכא (מול מרכז המזון) כרמיאל (החרמש 1) חצור (קניון הגליל העליון) קיבוץ עין המפרץ (אם המפרץ) דלית-אל-כרמל (כביש ראשי)

M הדרך

New member
חנויות עודפים לחזיות בדרום

חנויות עודפים לחזיות של "דלתא" (ומוצרים נוספים של החברה) יש ב: - אזור הדרום ברמלה (בקניון) - בית שמש (רח' השבעה 2) חנות מפעל טריומף יש ב: - אשדוד (רח' המלאכה - טל’: 08-8520155)

M הדרך

New member
חנויות עודפים למידות גדולות

חנויות עודפים למידות גדולות באזור המרכז - איפה יש? חנויות עודפים למידות גדולות אפשר למצוא ב: ml - מתאים לי ב: - בית ML, רחוב אריה רגב 9, אזור התעשיה פולג, נתניה. טלפון: 09-8640000 פקס: 09-8858540.

M הדרך

New member
חנות עודפים של אופנת "אשה אשה"

חנות עודפים של אופנת "אשה אשה" - איפה יש? סמן חנות העודפים של " אשה אשה " נמצאת ב: - בית טפר - רחוב תל גיבורים 5 בתל אביב (צמוד לבית המעצר באבו-כביר). - קניון סיטי סנטר בשד' בן גוריון 6 חיפה.

M הדרך

New member
חנות עודפים בגיר

בגדי בגיר - איפה יש חנות עודפים? חנות המפעל של אופנת בגיר לבגדי גברים נמצאת בדרך ישראל פולק 44 באזור התעשיה של קרית גת

M הדרך

New member
חנויות עודפים ג'ינסים

חנויות המפעל של המותגים "לי" ו"רנגלר" נמצאות ב: - חנות היבואן "VF ישראל" - רחוב העמל 14, פארק אפק - ראש העין (טל. 03-9155111) - "VF עודפים" - קניון סירקין ? פתח-תקווה (טל. 03-9361812)

M הדרך

New member
אאוטלט בהרצליה

- חנויות למותגי הלבשה והנעלה בזול בהרצליה פיתוח פתחו ב"ביזנס פארק" את מרכז העודפים שמכיל המון סחורה מצויינת (בעיקר לנשים) עם פגמים קלים או מעונות קודמות - מומלץ! פתוח גם בשבת וכולל, בין השאר את המותגים קסטרו, פוקס, הוניגמן, לי קופר, רנואר, ספידו, ורסאצ'ה, ונעלי לאפייט. מיקום: מדינת היהודים 85, הרצליה. טלפון: 09-9701838

בוקר טוב, טרם הכרנו

הניק והשם שלי: נראה לי קצת משקף אותי: אלגנטית ומריחה נהדר
תאריך לידה- 26.6.06 מגורים : פ"ת מצב משפחתי : נשואה באושר, 3 בנים, אחד כבר קיבל תאריך גיוס.... תחביבים: כל מכרי משכבר הימים יודעים שהשריטה שלי היא הספרים אך גם מוזיקה ומחשבים ושוטטות אין סופית בקניונים... בוקר נפלא לכולם ובמיוחד ל M הדרך................. שהיא על M הדרך...............................................

אופס...

תאריך הלידה הוא 26.6.66 כמובן שנולדתי מזמן ואני לא תינוקת! וכמובן שאת משבר גיל הארבעים כבר עברתי.

Night Light

New member
וגם

ברחוב אלנבי בת"א וגם במתחם בילו סנטר בצומת בילו. במתחם בילו סנטר יש גם עודפים של עונות ושל קרייזי ליין.

למעלה