חנונים - הם יודעים לבשל?

חנונים - הם יודעים לבשל?

החנון נוטה להצטייר מדי פעם ככזה שיושב בלילה בחדר חשוך וכותב שורות קוד ביד אחת תוך כדי אכילת פיצה עם היד השניה. האם זה אכן כך, או שאתם מסוגלים להזין את עצמכם ללא שימוש בטלפון?

אני רק בצבא למדתי לבשל... ולבשל היום מבחינתי

זה לפי מוזה... שאני לבד בבית אני לא יטרח להכין כלום... אבל שיש לי מי שיאכל איתי אני דווקא נהנת מזה

אני מסוגל לבשל ../images/Emo233.gif

אני בדרך כלל לא טורח, אבל כשאני אגור לבד/עם שותף/עם חברה, אני אקנה כמה ספרי בישול ואבשל. להמציא מתכונים זה כבר דבר שאני מתקשה בו.

אני מבשלת ../images/Emo238.gif.

עבורי דברים ממש פשוטים כי לא אכפת לי כל כך מה לאכול, כשאני אצל בן הזוג אני משקיעה הרבה יותר מאמץ כי לו כן אכפת
.

HouseAtreides

New member
זו יכולה להיות תרפיה לא רעה בכלל

אבל תכל'ס, רוב הזמן אני בעבודה ושם מקבלים ארוחות מלאות. כל מה שנשאר לי לעשות בבית הוא לחמם אוכל מוכן או לחתוך ירקות. כשאני כבר נכנס לאוירה, דווקא יוצא לי טעים. או שלאנשים לא נעים לומר את האמת?

Lion_Heart

Well-known member
אני

ממש ממש אוהב לבשל...אבל, זה על פי מוזה. ולפעמים הטלפון גם שימושי

DDN

New member
בשביל מה יש את המוכנים של מאמא עוף ודומיהם?

בשביל חנונים שמתעצלים לבשל! את התיאוריה של המטבח אני יודע. כבר יצא לי להכין רוטב בולונז לפסטה, שניצל ועוף בתנור. וגם פסטה ברוטב שמנת פטריות אבל הכלים שצריך לשטוף אח"כ. . .. או הכלים. . .. . אז אני כרגע חי על הקפואים לחימום בטוסטר.

Lion_Heart

Well-known member
מה? איך? למה? לא!!!

הם לא אוהבות את הבישול שלי, אז לא

גם אני6

New member
הן לא אוהבות את הרעל של תנובה..

אבל אנחנו יודעים שלפעמים "רעל" זה הכי טעים:)

גם אני6

New member
DO YOU?...

אתה רוצה לקרוא את כל הסטיות של כלבה שלי(ז"ל) והחתול אצל הוריי?

גם אני6

New member
אם כבר.. שמנת (ומוצרי חלב למניהם, מעובדים

בעיקר, לא האורגניים בעיקר) לא רק שלא תורמים לבריאות החתול אלא גם מזיקים לה. יש פינוקים הרבה יותר טובים לתת(של אוכל בנ"א, אני מתכוונת). וחוץ מזה- אם תשים לב, אם תתחיל להאכיל באופן קבוע כלב, נניח, באוכל בני אדם הנשימה תהיה עם ריח לא טוב, הפרווה מבריקה פחות או לא מבריקה רמת האנרגיה תרד ועוד. אצל חתול זה מתבטא גם בעצבנות, ממה שאני ראיתי.

למעלה