חפירות חיים וחתונה (קשה להחליט מה יותר דומיננטי)

Rachel47

New member
חפירות חיים וחתונה (קשה להחליט מה יותר דומיננטי)

אזז
הייתי שבוע במרכז והיה לי ממש כיף עם אמא.
אני אוהבת את פסח מאוד...חג נורא משפחתי וחוץ משנה אחת שנאלצתי לעבוד באילת אני תמיד בבית ותמיד במטבח מלא ובאמת כיף כי אני ואמא שלי זה רק צחוקים...
בכל מקרה היה ברור שהחג הזה עומד להיות מוקדש בעיקר לענייני חתונה (וגם ענייני צליאק
האמת שהיינו המון בסופרים ורוקנו את כל הדברים שיש רק בפסח...כמו נניח פריכיות
)
אז הדבר הגדול ביותר שרצינו לסגור היה השמלות
אני כבר די למודת חתונות, עברתי די הרבה חתונות של חברות ודי מקרוב אז לא הרגשתי צורך לראות מיליון מקומות ומעצבים
יותר ניסיתי ליצור תמהיל של כמה דברים שונים בתכלית כדי לדעת מה אני בכלל רוצה
בסופו של דבר זה היה מורכב מ-
סלון אחד שחברה של אמא שלי מהעבודה המליצה וידעתי שלא יתאים אבל אמא שלי ממש חפרה והייתי חייבת לתת לה את זה אחרת היא הייתה אומרת "למה לא הלכנו" וגם היה כיך שנוכחנו כולנו יחד לדעת שצדקתי וזה לא בשבילי (אפילו אמא שלי שנאה אותן)
2 סלונים שקיבלתי המלצות מהאינטרנט- לאחד לא הלכתי בסוף כי הוא היה על דיזנגוף וחיפשתי שעה חניה והחלטתי שאין מצב שכל מדידה עכשיו אני משתגעת ככה (וכן כל פעם אני אגיע עם האוטו כי אני אגיע מהעבודה מין הסתם) והשני היה סלון ממש יפהפה עם בחורות ממש מקסימות (זאת שהייתה איתי גרה בב"ש ואח שלה התחתן באולם שאנחנו מתחתנים) ומדדתי שם שמלה מדהימה שבעיקרון זה ממש סגנון השמלות שיש כרגע, וזה ישב עליי יחסית אחלה שזה נחמד כי חוץ משינויים קטנים יכולתי לנחש בערך איך זה יראה.
סלון אחד שהוא לא בדיוק סלון של מישהי שראיתי את כל הקולקציה שלה בפייסבוק והיא הייתה מדהימה ורציתי את כל השמלות וא הגעתי אליה והכל היה מסורבל ועייף ולא הרשים אותי בכלל ולא היה שום וואו וגם המעצבת הייתה ממש מעפנה אין פרסון
ואחרון חביב- סטודיו, ממש לא סלון, בגבעתיים, ששמעתי עליו סופר במקרה כי הפייסבוק הקפיץ לי אותו בדיוק כשהיא עשתה איזה פרסומון לעמוד שלה (שהיא הורידה אחרי פחות משבועיים כי היא כזאת של מפה לאוזן) והתקשרתי אליה ודיברנו והיא הייתה מקסימה וסוג של התאהבתי בה מהטלפון כבר והיא סוג של הרימה לי את כל ההתרגשות מלחפש שמלה בכלל (ויום לפני שהלכנו אליה אמא שלי שאלה אותי את השם שלה כי מישהי אחרת מהעבודה שלה המליצה לה על מישהי וראיתי מה היא שלחה לה ואמרתי "אהה כן זו זאת שקבעתי איתה בכל מקרה") וכן התרגשתי ללכת אליה למרות שלה אין כל כך קולקציה (יש כמה תמונות בודדות בעמוד) אז רציתי לראות מה בדיוק הסגנון ואיך זה עובד
בקיצור, היא מעצבת ותופרת...
וזה בעצם דיל של..להגיע..לבחור ביחד את התחרות (בדים זה היא יותר..אבל גם בזה אני מעורבת) מדידות...ועיצוב שמלה חדשה לגמרי, ממש לא מהקולב, שמתאימה בדיוק לגוף שלי וכמובן לסגנון שלי.
מבחינת דרישות..זה הרבה יותר תובעני מכל מקום אחר שם את פשוט בוחרת שמלה מקולב ותופרים את זה למידות שלך אבל אין לך אפשרות להגיב וכמעט לא לשנות (מרשים לך להוסיף איזה סנטימטר תחרה/אבנים לפה או לשם) ואת פשוט מגיעה יום אחד והשמלה מוכנה. אצלה אני אפגש איתה הרבה יותר פעמים (שאר המקומות נותנים 3 מדידות) ואנחנו סוג של נבנה את השמלה יחד ונתאהב בה יחד וגם נתאכזב ונשנה דברים עד שנגיע לתוצאה ששתינו ממש מרוצות ממנה...

בסופו של יום רביעי נשארנו עם שתי אפשרויות:
הסלון עם השמלה המהממת..
שזו הבחירה המאוד ברורה ומאוד ללכת על בטוח..כי שמתי עליי את השמלה וצריך לשנות דברים לפי המידות שלי אבל הרעיון הכללי מאוד יפה..
אממה.. זו שמלה שהיא בדיוק אותו דבר כמו כל שאר השמלות שראיתי במיליון החתונות שהייתי בהם..זה לקחת שמלה וליצוק אליה את הכלה...
שזה כנראה לא דבר כל כך רע אם כולן עושות את זה..וזה בטוח הרבה פחות לחץ וכאב ראש
אבל..זה לא משהו שלא ראינו... ופה מתחילה קצת הבעיה כי בשתי החתונות האחרונות שהייתי בהן (של מישהי מהעבודה ושל החברה הכי טובה) היו שמלות בדיוק כאלה..ושנאתי אותן

זה הרגיש לי..תעשייתי קצת..מעט פרחי אפילו..ופשוט..לא לגמרי אני ולא מדבר אליי כל כך...
אבל כן יאמר לזכותם שהשמלה כן הייתה יפה ונראיתי ממש כלתית ואפילו די התרגשתי להסתכל במראה..
מול הסלון הזה עמדה האופציה של מעצבת שלוקחת אותי ויוצקת עליי את השמלה
שכן זה די מדהים וזה סופר מיוחד ואין בזה שומדבר שדומה לכל השמלות שכבר בא לי להקיא מהן (השמלות שלה מאוד שונות גם בחומרים וגם בבניה ובכלל..פשוט..שונות...בעיקר בגלל שיש להן אופי..וזה לא פס ייצור)
וזה יהיה לגמרי שלי ולגמרי אני ולגמרי מעוצב בדיוק בהתאמה לגוף שלי אבל יותר חשוב לאופי שלי ולסגנון שלי
יש בזה כמובן יתרון..אבל יש גם חסרון..
כי בעצם מה שקורה זה שאיתה אני סוגרת על...רעיון...קונספט...לא על שמלה שאני יכולה כרגע לדמיין איך היא תיראה עליי כי...היא עדיין לא קיימת בכלל..
אז כן מדדתי עליי את כל הגזרות שיש לה ועל כל אחת מהן היה לה ולי מה להגיד ויש לנו רעיון בראש איזה גזרה ואיך בערך זה יבנה בקווים מאוד כללים
אבל...מפה ועד לדמיין את זה ולהיות רגועה..יש הרבה מרחק
אני צריכה מאוד לסמוך עליה..ולהתמודד עם זה שכן תצא לי שמלה פשוט מדהימה...אבל כרגע אין לי במה להאחז
אז
אני סומכת עליה
וממש התחברנו ואני באמת מוכנה לשים את השמלה שלי בידיה
זה לא משנה את העובדה שיום וחצי לא אכלתי כלום מרוב לחץ רק מלחשוב על התהליך עצמו.
כבר דיברתי איתה וסגרנו שהיא תחזור אליי במוצ"ש עם תאריך לפגישה בה נסגור את הכל והיא מגיעה לפגישה הזו כבר עם סקיצה של השמלה ואיך שהיא רואה אותה
אחר כך יש לנו סיבוב לקנות תחרות
ואז מדידות ראשונות ונתקדם משם..

כשדיברנו קצת על התהליך יצא לי לדבר איתה על עוד דברים (בעיקר למשל נעליים ותכשיטים שאלה דברים שמאוד מושפעים מהשמלה ומשפיעים עליה) והיא אמרה שכל דבר אני יכולה לשלוח לה ושהיא מאוד מעורבת גם בדברים אחרים עם "הכלות שלה" היא גם זרקה "זה לא שתלבשי שמלה שלי שלמשל תהיה עדינה ומדוקדקת ופתאום האיפור יהיה מוגזם ומעושן...תתייעצי איתי ונדבר ואני מכירה ספקים ויהיה מושלם"
זה קצת הרגיע אותי
כי זו עוד מישהי להתייעץ איתה והיא מצידה כן מבינה דבר או שניים בעיצוב וסגנון...לי יש טעם..אין ספק..אבל יכולות עיצוביות או להתאים דברים זה יותר מורכב
אני כבר די מדמיינת את הזר שיהיה לי....שכמובן יושפע מהשמלה אז אין מה לדבר על זה עכשיו
והיא אמרה שבאתי בזמן טוב ויש לנו מלא זמן ליצור את השמלה המושלמת
סו...וורי אקסייטינג!!!!

וורי מלחיץ בינתיים אבל גם מאוד מרגש
אני תמיד נלחצת מתהליכים ואז מבטיחה לעצמי שהנה רק יגיע כבר השלב ה"..." ואני אירגע
אז עכשיו אני משכנעת את עצמי שאחרי הסקיצות יהיה יותר קל אבל אני מניחה שלא..
בכל מקרה...יהיה מטורף ובסוף יהיה מושלם!

כמו שכתבתי בטוויטר..אחרי כל ההתרוצצויות האלה
כשאני כבר עייפה נפשית
אמא שלי החליטה שאנחנו חייבות ללכת ולסגור את עניין השמלות הלבנות- אחת לאחרי המקווה ואחת להתארגנויות (אפשרי שזו תהיה אותה שמלה..במקרה הנוכחי זו לא תהיה אותה שמלה) אז נסענו לקניון איילון ועברנו את כל החנויות ומדדתי באמת את כל השמלות הלבנות שקיימות בעולם הזה
בסוף מצאנו שתי שמלות דווקא ממש יפות ברנואר..אני כל כך שונאת את החנות הזו שנכנסתי באמת בלי ציפיות ועוד אמא שלי החליטה דווקא בחנות הזו לפנות למוכרת וזה ידוע שברנואר המוכרות הכי מעיקות והיא באמת העיקה אבל איכשהו באמת מצאנו 2 שמלות...מפתיע ומשמח
עמדנו בחדר הלבשה ואמא שלי אומרת "נו באמת בכלל לא מדדת היום שמלות לבנות בכלל....."

מה זה...תפוז טוען שיש הגבלת תווים
הוא קרא לי חופרת

ככל הנראה הוא צודק

אז בקיצור קנינו גם הוויאנס לבנות שזה היה מאוד חשוב לאמא שלי ובכך אני חושבת שמיצינו הרבה מארגוני האירועים שסביב החתונה
חסרה לי שמלה למסיבת רווקות...

וזהו...
וקניתי קצת לקים...
והיה די כיף

וסליחה שחפרתי

RenanaD

New member
תחפרי אוויי

איזה יופי שמצאת את מעצבת חלומותיך! או מספיק קרוב
נשמע שתסתדרו יופי. תעדכני איך זה יתקדם בהמשך!
ומשהו לא מובן לי. מה הסיפור עם שמלה לבנה למקווה/הכנות? לא מכירה את המנהג הזה.
&nbsp
צליאק - אני לא ממשוגעות הפריכיות אז אני לא באמת יודעת, אבל פריכיות זה לא נפוץ כל השנה?
כאילו, זה רק אורז... אני מניחה שמן הסתם לא כל הסוגים שקיימים (זיהום משני וכו'), אבל בטוח יש כאלה שכן זמינים כל הזמן... מעניין.

Rachel47

New member
יצא לי לראות פריכיות

שכן כתוב עליהן גלוטן פרי
אבל אני אוהבת סוג מאוד ספציפי (בעיקר מבחינת הגודל) ואותן לא מצאתי בלי הכתובית המעצבנת "עלול להכיל"
&nbsp
לגבי כל השמלות להתארגנויות ושות'
זה לא בדיוק מנהג וכל אחת עושה מה שהיא רוצה
מבחינת מקווה יצא לי לראות שכלות אחרי הטבילה לובשות משהו שהוא חדש ולבן..יש בזה משהו מאוד יפה בצורה חמודה... קצת קסום כזה
להתארגנויות את יכולה ללבוש ג'ינס וטי שירט בתכלס אבל חשבנו שלבן יהיה ממש נחמד (זה אחרי שראיתי את כל הכלות לאחרונה לובשות לבן כשהן עושות שיער/איפור)...מה שכן לא משנה איזה צבע חשוב שזה יהיה משהו שיהיה נוח להוריד אחרי שאת כבר מוכנה מבחינת שיער ואיפור...שאת זה אני צריכה לבדוק לעומק לגבי השמלה הזו

קיצר זה לא באמת חובה אבל כשאני ואמא שלי מדמיינות את היום הזה..ככה זה נראה בערך...

LemonLimeLilach

New member
אז צריך שמלה עם ריצ'רץ' ארוך מאחורה

שאפשר להוריד למטה במקום מעל הראש

Rachel47

New member
או מכופתרת

או עם צוואר מספיק פתוח (תיאור מוזר
)
אני צריכה לבדוק את זה..

o0Invisible0o

New member
מצטערת שלא הגבתי על כל זה

זמן וחיים וכאלה.. >_<
אבל מה קרה בסוף עם זו שלא היה לך נעים להגיד לה לא? (נראה לי כתבת על זה בטוויטר?)
ואיך מתקדמים שאר העניינים?
והיה בסדר, כל שלב יהיה מלחיץ ותשמחי על כך שהתקדמת עוד שלב..יהיה בסדר.

למעלה