חצי שנה לפני- בואו לנבא

א א ל א

New member
אני בעד להמשיך עם המגמה שנוצרה....

שמדינות וותיקות שלא ניצחו מעולם ינצחו, או שלא נצחו הרבה זמן לכן אני מאוד מקווה שהמדינות הבאות לא ינצחו-
חדשות יחסית-סרביה, מונטנגרו, הונגריה, בולגריה,אנדורה, בלרוס, ליטא, ארמניה, גרוזיה, צ'כיה, אלבניה ומולדובה
זכו בשנים האחרונות- שבדיה, דנמרק, אסטוניה, לטביה, טורקיה, אוקרינה, יוון, פינלנד
לא אהובות עלי-אוסטריה, סלובקיה, מונקו
אני מאוד אשמח אם המדינה שתזכה תהיה- בריטניה,ספרד,צרפת, גרמניה, רוסיה, קרואטיה, הולנד, שוויץ, קפריסין, פורטוגל, מלטה, ישראל
ולגבי המדינות הבאות- לא יהיה אכפת לי אם יזכו- בלגיה, בוסניה, איסלנד, אירלנד, מקדוניה, נורווגיה, פולין, רומניה, סלובניה
לסיכום-BIG4

Mega OhCHA

New member
נורוגיה

ישראל לא עולה השנה לגמר..... אפילו מדשדשת בסמי די נמוך

../images/Emo7.gif אוףף איזה יום רע היה לי היום

ועכשיו אני צריך לשמוע ממך גם את זה
אמן ואתה לא צודק....
שיווו ממש העצבת אותי, רשע אחדדד

Gringo22

New member
יש לי תחושה שארמניה תנצח

שימו לב, לארמניה יש את תמיכת הגוש הסובייטי בשל היותה בגוש מלוכד מאוד מבחינת הניקוד. מעבר לכך יש מהגרים רבים במדינות מערב אירופה, וכן הסגנון המוזיקלי מאוד מזכיר מדינות בלקן. בקיצור, ארמניה נהניית מכל היתרונות של כולם. שימו לב שגם השנה הנקודות שלהם הגיעו מכל אחד מגושיי ההצבעה, פחות או יותר באופן שווה. עם שיר טוב הם עלולים לנצח. גם לרוסיה יש פוטנציאל טוב לנצח השנה.

python 4

New member
בא לי לעשות דירוג מקדים של 2007 -

דירוג 2007
1. בלארוס
- גרופה זה פרוג'קטהההההההההההה
2. שבדיה - נאנה המלכה
3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. פולין 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. סרביה 26. ומונטנגרו 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36. 37. ישראל
38. 39. 40. 41. 42. 43. ליטא וואי זו הולכת להיות עונת דירוגים מתישה!

tanision

New member
יש לי הרגשה מאוד חזקה ../images/Emo41.gif

שהפעם תיקח אחת מהביג 4 לא יודע למה.

tanision

New member
והשאלה הזו הופנה לכתבה שפורסמה

במוסף התבלבלו לי הדיונים

Shnozli

New member
אני לא יודע מי תזכה

אך יש לי הרגשה ששוודיה תתחרה על המקום הראשון וכמובן הכל בזכות נאנה המלכה

שייקה 17

New member
המנצחת לשנת 2007 תיהיה...

אחת מהמדינות הבאות: קרואטיה/מונטנגרו/צ'כיה/רומניה/גרמניה/ספרד

drnaji

New member
אני מהמר ש../images/Emo26.gif

מגמת ה'מידנות שמעולם לא זכו' תמשיך ושבשנת 2007 שוב פעם תזכה מדינה שעדיין לא זכתה באירו. סתם הימור פרוע שלי-תזכה מדינה שהשתתפה בגמר. מה שכן אני מהמהר מעכשיו שארמניה לא תסיים בטופ 10,רוסיה לא תהיה בטופ 5,בלרוס,טורקיה,קרואטיה,מקדוניה ואנדורה! יעלו לגמר!

למעלה