חצר של ותיקים ברמתיים

חצר של ותיקים ברמתיים

טלפון שלום עודד מזמן לא ביקרת בגינה מתי אתה מגיע היום עניתי אני בסביבה רמתיים בדיוק עבדתי הבוקר ברמת הדר הגעתי לגינה בית של ותיקים נקנה על ידי משפחה לפני מספר שנים תזכירי לי של מי היה הבית של דרורי התשובה כן אני זוכר את השם ובגינה עצי הדר סביב הבית זו הגינה בוסתן של גן עדן תפוז דם [ תפוז] טנזלו ביאלי [סוג של קליף ] יוסוף אפנדי [ מנדרינה ] פיגויה גדולה אבוקדו אטינגר הענפים בתוך הבית והבית בתוך העצים עצים וותיקים ברמתים זו הגינה הסתובתי ומתחת לעצים מחרשה ישנה אמבטיה ששימשה לכביסה והלוח שקירצפו את הכביסה מגהץ ישן ומחסן צריף מעץ הבטתי העינים יצאו לי וראיתי כאן את בית הורי מירקונה והשמות כאלו רמתים רמת הדר שכונת הפועלים טנגלו ביאליק יוסוף אפנדי תפוז דם זכרונות מהבית עתיקות ומציאות בברכה עודד יפה מנהל המעבדה לחקלאות ולסביבה

היי עודד , קוראת את התאורים שלך ו..

עוצמת את העיניים ומדמיינת את המקום, הבית והאנשים יכולה אפילו לנשום את ריח ההדרים אתה הופך כל תאור למוחשי ומעורר געגוע למחוזות שכבר אינם......... רציתי לשאול אותך שאלה מקצועית- לפני כמה שנים אכלתי פרי הדר שטעמו לימון אבל הוא מתוק מאד מה שמו של הפרי ואיפוא ניתן להשיגו מישהו אמר לי ששמו פרנסווי שבוע נפלא מחכה לעוד סיפורים

למעלה