חרדת נהיגה

• פותח הנושא AKA1
  • פורסם בתאריך

AKA1

New member
חרדת נהיגה

אני זקוקה למורה לנהיגה שמטפל בחרדת נהיגה? ההתמודדות שלי עם שיעורי הנהיגה קשה לי ביותר ובכל פעם לפני השיעור אני בחרדות איומות, דופק מהיר, תחושה של מחנק וכו'
למדתי בעבר הרחוק ולא סיימתי בגלל החרדות ועכשיו שחזרתי ללמוד ראיתי שהכל אותו דבר מבחינת החרדה.
ראיתי לפי האינטרנט שיש פה ושם מורים כאלה אך כולם לא מלמדים באיזור שלי. (ראשון לציון, חולון, בת ים)
יש כאן מישהו שהתנסה בשיעור עם מורה שמטפל ויודע להגיד האם זה אפקטיבי?

ממש מיואשת :/

be_roo

New member
בחרדה מטפלים אצל פסיכולוג או פסיכיאטר

למורה נהיגה אין כלים והוא עלול לעשות יותר נזק.
&nbsp
טפל בעצמך אצל איש מקצוע, וכשהוא יגיע למסקנה שיש טעם שתנסה לחזור לשיעורים, אז יהיה טעם לחפש מורה שמתאים באופיו לצרכים שלך כדי ששיעורי הנהיגה לא יהיו טריגר להתקף.

חרדה או התקפי חרדה

שלום,
&nbsp
הפחד או החרדה הינם דבר נפוץ, כאשר הם באים לכדי ביטוי בצורות שונות אצל אנשים שונים. הן גם מתבטאות בעוצמות שונות בין אנשים שונים. אגב, לא תמיד הדבר קשור ישירות לנהיגה, אלא לגורם אחר המוצא ביטוי בחרדה מנהיגה.
&nbsp
במילים אחרות, לא בטוח שמורה לנהיגה הוא הגורם הנכון לעזור לך. סביר מאוד להניח שישנו עניין עמוק יותר, מורכב יותר, מאשר הנהיגה לכשעצמה. לכן חשוב מאוד לפנות לגורם מקצועי בתחום הנפש, אם זה באמת מפריע לך. הפסיכואנליזה יודעת המון על חרדות, אולי אנליטיקאי המתמחה בפסיכואנליזה יהיה הגורם הנכון.
&nbsp
בכל מקרה, להיכן שלא תפני, אני מקווה שתמצאי את הפתרון המיוחל. מקווה שהתשובה שלי עזרה במקצת.

למעלה