חרטה

Yapepo85

New member
אני מגיל 20 הייתי בעיקר עם נשים אבל בגלל לחצים גם עם גברים. הכרתי את בעלי בגיל 29 והוא בחור מדהים. התחתנו, יש לנו ילדים מקסימים וחיים טובים…קשה לי, עם המגע שלו, עם חוסר מגע של אישה. האם אצליח להחזיק מעמד ככה לנצח?

in bal1

Well-known member
אני מגיל 20 הייתי בעיקר עם נשים אבל בגלל לחצים גם עם גברים. הכרתי את בעלי בגיל 29 והוא בחור מדהים. התחתנו, יש לנו ילדים מקסימים וחיים טובים…קשה לי, עם המגע שלו, עם חוסר מגע של אישה. האם אצליח להחזיק מעמד ככה לנצח?
אך טבעי שאחרי הרבה שנים של נשואין התשוקה יורדת.את כנראה זקוקה למגע של אישה.לא נראה לי שתצטרכי להחזיק מעמד לנצח.
אתן לך 2 הצעות.
לבקש ממנו לפתוח את הנשואין.יכול מאד להיות שהוא יזרום עם זה.רק אל תגידי לו שקשה לך עם המגע שלו.זה עלול מאד לפגוע בו.
דבר נוסף זה לנסות להכיר מישהי מהצד בצורה דיסקרטית כמובן.

Yapepo85

New member
אך טבעי שאחרי הרבה שנים של נשואין התשוקה יורדת.את כנראה זקוקה למגע של אישה.לא נראה לי שתצטרכי להחזיק מעמד לנצח.
אתן לך 2 הצעות.
לבקש ממנו לפתוח את הנשואין.יכול מאד להיות שהוא יזרום עם זה.רק אל תגידי לו שקשה לך עם המגע שלו.זה עלול מאד לפגוע בו.
דבר נוסף זה לנסות להכיר מישהי מהצד בצורה דיסקרטית כמובן.
אני מפחדת שאם אתחיל לשכב עם נשים יהיה לי עוד יותר קשה לשכב איתו. זה ממש קשה עכשיו ונקודת מתח גדולה ביחסים שלנו. מרגיש לי מסוכן ואלול לשבור אותי אם אני רוצה לשמור על הנישואין.

in bal1

Well-known member
אני מפחדת שאם אתחיל לשכב עם נשים יהיה לי עוד יותר קשה לשכב איתו. זה ממש קשה עכשיו ונקודת מתח גדולה ביחסים שלנו. מרגיש לי מסוכן ואלול לשבור אותי אם אני רוצה לשמור על הנישואין.
זה באמת דבר לא פשוט.אולי נסי לדבר איתו לומר לו מה מפריע לך.לא שזה יעזור משהו אבל לפחות ניסית.
דבר נוסף אני לא חושבת שאת צריכה לשכב עם נשים.מיצאי מישהי שתוכל להקשיב לך,להכיל אותך.ואולי גם יחסי מין בהמשך.רק אל תקפצי לזה ישר.כי ייתכן שגם זה יימאס עלייך אחרי זמן קצר.

גלעד0011

Active member
עדיף שלא תילחמי ברצונות שלך, זה רק הולך לייצר טינה כלפיו בשלב מאוחר יותר.
בנקודה מסויימת בזמן הקושי יהיה גדול יותר מהרצון שלך לשמור על הנישואין.

לצערי זה לא עובר, זה קשה כל כך לחיוב ככה

למעלה