חשבתי שאולי אהיה ראשונת המבשרות...

מיכלי אני בטוחה שהפעם הבאה ..

תיהיה יותר ארוכה ל9 חודשים שלמים מצטערת על אי הודעות זה ממש מאכזב ומיאש מחזיקה אצבעות לפעם הבאה מוצלחת וטיבעית !!

anat eitan

New member
מיכל... ../images/Emo24.gif

מאחלת הריון מושלם בקרוב כזה בלי שום רע - רק עם טונות של טוב בלי כאבים , חששות דימומים וים דאגות של לילות על ימים כזה הריון בריא וקליל ולא תסכול בלתי חוקי בעליל... הוא עוד יגיע עוד מעט קט הרימי ת´ראש והישירי מבט ודעי לך שאת בן- אדם מתמודד שבקרוב יבשר כאן על הריון ששורד. מחזקת אותך ומאוד מעריכה, ענת.

מיכל - שהסאגה תיגמר כבר

ושיתחיל סיפור הצלחה של 9 חודשים. כייף לראות אותך מסתכלת על הרווח מכל הסבל הזה מחזקת אותך
נילה

תותי1

New member
מיכלי, אני מעונית לשאול שאלה אם ../images/Emo35.gif

יותר לי, אמרת הריון טבעי, אז מדוע לקחת אסטרופם? אולי פספתי אזה פרט (זה מאוד מתאים לי אגב... p:-

תותי1

New member
היי מרב, ... ממש לא נעים לי אבל... ../images/Emo4.gif

זה היה הריון טבעי אם הבנתי נכון, אז למה כל הכדורים? זה יותר מתאים להפריות? בכל אופן סליחה על הבורות...

מיכל ק-ש

New member
תשובה לתותי,

תותי הי, ההריון עצמו אכן היה טבעי, אבל לקחתי אסטרופם מכיוון שאחרי שגילו שהבטא עלתה, ה-E2 המשיך לרדת. כדי לחזק את הרירית נתנו לי אסטרופם. וחוץ מזה גם קיבלתי זריקות גסטון לחיזוק הפרוגסטרון (שגם הוא היה נמוך). בקיצור - חגיגה. כל החיזוקים המלאכותיים האלה לא עזרו וכנראה שמה שהיה צריך ליפול מלכתחילה, נפל. מיכל.

מיכל יקרה ../images/Emo24.gif

יקירתי, אני מצטערת בשבילך על האכזבה. אני מבינה מדבריך שאת מתחזקת ואני שמחה על כך. לגלות שהזוגיות איתנה ויש תמיכה ופרטנר אמיתי זה גילוי חשוב ומחזק. וגם העובדה שהיית בהריון מוכיחה שאתם יכולים לעשות את זה שוב, וזה בוודאי יקרה בקרוב חיבוק ועידוד זוהרה

עידית ד

New member
אין לי הרבה מילים רק חיבוק ../images/Emo24.gif

כל הכבוד על החזרה למסלול לי לא היה כוח אולי הוא יבוא בהמשך...הלוואי בהצלחה מיכל להמשך הדרך עידית

love joy

New member
עצוב ../images/Emo7.gif

עצוב לשמוע שככה נגמר הריון, אבל זכרי שזוהי כבר התקדמות, הוכחת שאת יכולה להיות בהריון. קחי בחשבון שהגוף שלנו מסנן לבד עוברים פגועים, ונכון שכולנו רוצים ילדים אבל.. היינו רוצים ילדים בריאים. אז תבכי הרבה הרבה, עד שתאזרי כוחות לשנה חדשה פוריה ושמחה עם הרבה בחילות וכאבי גב מהסיבות הנכונות. שנה טובה ושמחה
LOVE JOY

דל

New member
מיכל הי ../images/Emo24.gif

קראתי גם כאן וגם בוואלה את הסיפור שלך ואני חייבת להגיד לך שאני מעריצה אותך על כל מה שעברת ועוד את אומרת שהכל מאחור וכבר חושבת קדימה כל הכבוד!! הכי ריגש אותי מהכל זה הנקודות החיוביות שהוצאת מכל הסיפור אז, עם חוזק כזה ואופטימיות כזאת וחשיבה חיובית כמו שלך אין ספק שהפעם הבאה היא הפעם!! באהבה דלית

שחר חדש

New member
למיכל המקסימה, ../images/Emo24.gif

כל כך מבינה אותך. לראות את האור, בלי להיות יכולה לנגוע בו ממש. להיות בהריון, אבל לא בהריון. לדעת שיש משהו בפנים שמייצר הורמונים, אבל לא מסוגל להתפתח, לראות בטא חיובית (וכמה חיכינו לבטא החיובית!!!) ולדעת שאין לה משמעות אמיתית. בהריון הכימי שלי, שיגע אותי שספרו לי את השבועות. היו כותבים בתיק - "שבוע שביעי...", "שבוע שמיני...". עצוב. אבל, אם זה צריך להגמר, אז שייגמר כבר. מקווה בשבילך שלא ישארו שאריות מיותרות (ואם לא רואים כלום באולטרסאונד, זה רק טוב - אז לא צריך התערבות כירוגית), ושתוכלי לחזור למסלול כמה שיותר מהר. הלוואי שתצליחי בפעם הבאה. מאחלת לך מכל הלב. שחר.

למעלה