חשבתם שקריירת סולו לטום זה טפשי?

חשבתם שקריירת סולו לטום זה טפשי?

מה תגידו שתשמעו שעכשיו הם החליטו שהדיסק החדש מושפע מאמינם
משהו לא טוב במערכת יחסי הציבור שכופים על הדיסק החדש שלהם
http://www.sundaymail.co.uk/news/tm_objectid=17288176&method=full&siteid=64736&headline=we-re-keane-to-rival-bad-boy-eminem--name_page.html ועוד משהו, לפי הכתבה עומד לצאת Nothing in My Way כסינגל אוטוטו
אני מנסה לאמת את זה, אבל בינתיים לפי איך ששמעתי את השיר (רק בהופעות עוד לא בדיסק) לא זכור לי שזה שיר סינגלי במיוחד. או שכן?

limors2

Active member
אמינם?../images/Emo12.gif../images/Emo54.gif

אני מפחדת לשמוע תדיסק

WhiteShadows

New member
אוקי....OO

חח זה ממש מצחיק לקרוא שטים "פרק" את הקצב של השיר של אמינם על הפסנתר..אבל בעצם זה יוצא פסנתרי ונחנחי [במובן הטוב כמובן]

חחחח נכון

זה הורג אותי מצחוק איזה התפתחויות הדיסק הזה עבר. חלאס, אתם עושים מוזיקה טובה בלי קשר, אתם לא צריכים להמציא סיפורים מאחורי זה

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo68.gif../images/Emo12.gif|חנק| אמינם../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif אמינם../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif הם אי פעם שמעו את אמינם../images/Emo35.gif אני מסכימה עם ליאורה, זה ממש לא עושה חשק לשמוע את הדיסק../images/Emo6.gif, גית אני סומכת עלייך שהוא לא דומה לאמינם כן../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif

מזל טוב!!../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif

גיתית- הגיע הזמן לחשוב על השאלון הכרות...

חחח את צודקת אבל בכל זאת

יפרסמו בתפוז אנשים מודיע ביום חמישי... הממ טוב לא נורא ביום חמישי זה עדיין יקפוץ ומקסימום אני אקפיץ את זה לבד
*כבר פותחת שאלון הכרות קצר וקליל*

Pure M

New member
יו, זה טוב!

Nothing In My Way זה שיר נהדר. אוף. אבל מזה לא מתאים לי שיטחנו את השיר הזה ברדיו
זה שיר כזה אינטימי ויפה. למה לתת לגלגל"צ להרוס?

Pure M

New member
אה כן,

ואני אתעלם מהקטע של אמינם, כי הם אומרים יותר מדי שטויות לאחרונה. שישתקו ויעשו את מה שהם טובים בו - מוזיקה.

Pure M

New member
כי המ,

הם שמים בפלייליסט שירים טובים, וNIMW זה שיר ממש טוב. תכל'ס אני אעדיף שיתעלמו, שלא יהרסו אותו

לאלא, אנחנו צריכים יחס ארצי

ועובדה שאת הסינגלים של קין מH&F הם בקושי הכניסו חוץ מSOWK!

Pure M

New member
בדיוק.

וSOWK הפך משיר שממש אהבתי לשיר שאני לא מסוגל לשמוע.

למעלה