חשיפה באמצעות שיתוף פעולה בין מדע וקולנוע

חשיפה באמצעות שיתוף פעולה בין מדע וקולנוע

ראשית, אני מתנצלת על היעדרותי מהפורום לאחרונה.

שנית, שמתי-לב שכבר נדון פה הסרט סיריוס (Sirius), אבל אני בכל-זאת רואה חשיבות לדון עוד בפרוייקט שהסרט נעשה במסגרתו.

מדובר בסרט שמבוסס על עבודתו של דר. סטיבן גריר (Dr. Steven Greer), שחוקר את הנושא של ציוויליזציות וקשרים חוץ-פלנטריים כבר הרבה שנים, לבין הבמאי זוכה פרס האמי, אמרדיפ קלקה (Amardeep Kaleka).

למעשה, הסרט הוא רק קצה הקרחון, המטרה העיקרית היא לחשוף את האמת בפני הציבור, על-מנת שהציבור -- כלומר כולנו -- נפעל לשינוי חלוקת המשאבים הלא צודקת על כדור-הארץ.
הטענה (שחוזרת על עצמה שוב ושוב, ושאני מאוד מזדהה איתה) היא, שהסתרת העובדות מפני הציבור נובעת מחמדנות ורעבתנות של תאגידים מסחריים גדולים, בשיתוף פעולה עם ממשלות ברחבי העולם, ומביאה לעושק, גזל ורצח של אנושיים וחיות אחרות, כמו גם הרס הפלנטה, רק כדי שתעשיות מסויימות (תעשיית הדלק, תעשיית המזון שמבוסס על צריכה מופרזת של סירופ תירס מזוקק ועוד) ימשיכו להרוויח, ואנחנו נמשיך לשלם בכסף, באיכות חיים ובבריאות.

הכל קשור לשקיפות וליושרה, וזה מתחיל בכסף ונגמר במלחמות ובאסונות טבע שקשורים לשינויי אקלים שנובעים מזיהום והרס כדור הארץ.

אני משוכנעת ובעיקר מקווה, שהמגמה של דרישה לצדק חברתי שאנחנו עדים לה בשנים האחרונות ברחבי העולם, היא רק ההתחלה. יותר ויותר אנשים מבינים שמשהו פה מאוד מעוות, ונמאס להם (בצדק) להמשיך לסבול את זה.

מה דעתכם? האם גם אתם רואים את הקשר בין הדברים?

franse

New member
צריך לזכור שחלק גדול מהרצח והרס הפלנטה

מגיע מהחוצנים עצמם.

u333

New member
ממי

bigwave2000

New member
האמת

אני מתעניין בנושא הזה של עבמים ואני גם מאמין שיש אבל לפעמים יש תגובות פה שאני קורא ואני פשוט חושב שיש פה אנשים שמנותקים מהמציאות או שאני לא מבין כלום.
חלק גדול מההרס והפלנטה מגיע מחוצונים?
WTF?!

האם יש משהו שהם עושים...

האם הם מבצעים פשעים מעבר לחטיפות ורצח פרות?

חשוב לציין, שמילת היחס "הם" בדברי לא מתייחסת לכולם, יש ציוויליזציות שונות בעלות גישות שונות.

franse

New member
אנו חיים בעולם הנמצא תחת שליטה חוצנית

המתבטאת בעיקר בשליטה מוחית כבדה.
האליטות שאת אוהבת לשנוא (התאגידים הגדולים, הממשלות) אינם אלא הזרוע הביצועית הנראית לעין שלהם.
הם רובם תחת שליטה מוחית. לא קובעים את האג'נדה, רק מצייתים לה.
השואה לצורך עניין זה, היא פשע חוצני.
גם המשברים הכלכליים המבוצעים על ידי פסיכופתים תאגידיים - Snakes in Suits.
זו הסיבה שתקשורת ההמונים אינה מדווחת כמעט כלל על אירועים כגון שימוע האזרחים בנושא החשיפה בוושינגטון.
היא סגורה ומסוגרת, נשלטת מלמעלה באמצעות כסף גדול, מתחזקת את השקרים המקובלים.
פלנטת בית סוהר.

u333

New member
מה לקרוא

הבן אדם קיבל מכה בראש (כנראה חזקה) - התפסח - וחשב שהוא היטלר.

אני מכיר אחד שקיבל מכה יותר חלשה והיה בטוח שהוא אנטיוכוס

u333

New member
אז מה באמת הסיבה ? להווכח כמה אפשר להפגע ?

מייפלס

New member
תקרא ותבין לבד ... תסיק מזה מה שתסיק

לי קשה לסלוח ... שיגעון או מה שזה לא יהיה , הסיבות שלו למה שהוא עשה במו ידיו וגרם לאנשים אחרים לעשות בשבילו ... זה לא תירוץ בכלל !
רק פתחתי את הראש שלי ... יותר !

סליחה לא מהווה הצדקה

אפשר לסלוח לאנשים (כמובן, יש דברים שעליהם קשה עד בלתי-אפשרי לסלוח) למרות שלחלוטין לא מקבלים ולא מצדיקים את המעשים שלהם.
הסליחה היא תהליך לא פשוט, שנועד לשרת את הסולח ולא את זה שסולחים לו; סליחה מיועדת לשחרר את הסולח מהמשקעים הרגשיים שנוצרו אצלו בעקבות מעשיו של הנסלח.

לדוגמה: אדם סולח להורה שהתעלל בו במשך ילדותו, מתוך ההבנה שאותו הורה היה חלש, פחדן ואידיוט. אין בפעולה הזו שום קבלה והצדקה של התנהגות ההורה, רק הבנה שהרע קשור אליו בלבד ולא אל הסולח, וכתוצאה מכך שחרור של המשקעים הרגשיים שהסולח סחב איתו במשך כל חייו עד כה. לרוב, מדובר בתהליך הדרגתי שכרוך בלא מעט מודעות, אבל גם סליחה חלקית מורידה מהסולח חלק מהמשקעים הרגשיים שהוא סוחב.

מייפלס

New member
אנ'לא סולחת לה בכלל ... אני הגעתי למצב שמרחמת

עליה , ביחד עם השינאה והכעס העצומים כלפיה !

אני יודעת מי היא ופחות או יותר למה היא מתנהגת כמו שהתנהגה ועדיין היא כזו !
לא מצליחה לשחרר בכלל את זה , גם לא למען עצמי , אבל אני מאוד רוצה , למעני , אחרת אני אמשיך את הגלגל ואת ה"מורשת" שלה ואני לא רוצה ... מפחדת להיות כמוה או יותר גרועה ממנה כי יש לי הרבה יותר מודעות ממה שלה יש !

ובנוגע להיטלר , לנשמתו ... אני מקווה שהיא כבר יצאה מהגיהנום שלה ... שהספר תקשור עימו עזרה לה ...

הדבר הכי חשוב בתהליך הזה...

... הוא לנהוג בחמלה ובסבלנות כלפי עצמך. מניסיוני האישי, סליחה היא אחד הדברים הקשים ביותר לביצוע, וזה בהחלט לגיטימי שהתהליך יימשך שנים או אפילו עשורים. זה לא קורה בבת אחת, אלא בהדרגה ולעתים קרובות כרוך בעליות ומורדות.

למעלה