חתול מסתתר

חתול מסתתר

בזמן האחרון אדגר מבלה מזמנו מתחת לספה\למיטה, בעיקר ביומיים האחרונים, אחרי ליל הסדר שהיה אצלנו. אני מנסה לפתות אותו החוצה במשחקים, אבל נראה שהוא רוצה שאני אעזוב אותו בשקט. אני צריכה לדאוג לו, או שהוא פשוט צריך ספייס? בנוסף הוא מנסה לברוח שאנחנו פותחים את הדלת. הוא בן 10 חודשים בערך, גדל בבית בלבד מגיל של פחות מחודש, יש לו חבר חתולי לשחק איתו, והוא בכל זאת מנסה לברוח שאנחנו פותחים את הדלת. אם הוא מצליח אז הוא מסתובב קצת בלובי, מריח את הכניסות של השכנים האחרים, ואז אני בדר"כ מרימה אותו ומחזירה אותו הביתה. זה טוב שאני נותנת לו להריח קצת את הדלתות שלהם או שצריך להחזיר אותו מייד? הוא חתול מאוד סקרן, ומריח זרים שנכנסים ביסודיות, וגם אותנו כשאנחנו חוזרים מבחוץ הוא מריח טוב-טוב, בעיקר את הנעליים. אני ממש אשמח אם תוכלו לעזור לי, זה החתול הראשון שלנו ואני לא כ"כ מבינה את ההתנהגות שלו ולא יודעת אם זה נורמלי או לא. תודה, אומה

אלבה

New member
גם החתול שלי תמיד חומק החוצה

ויורד לפעמים 3 קומות, אולי כי הוא גדל ברחוב. אז אני סוגר את הדלת ואחרי כמה דקות הוא חוזר.

לא נשמע כמו בעיה רפואית...

אין בעיה שיסתובב בלובי זה נשמע כמו התנהגות חתולית נורמלית למדי. יש חתולים כאלה, שתמיד מחפשים וסקרנים ארז

ומה עם ההסתתרות שלו?

זה נורמלי? מצורפת תמונה שלו בחלון

כל עוד הוא עירני, חיוני

אוכל, שותה, משתין - לא מדאיג אותי. אם משהו מאלה לא תקין - זה סיפור אחר ארז

בשאר הוא נראה לי בסדר

עם לאכול אין לו בעיה
, ואני אעקוב אחרי השתייה שלו והארגז ואראה אם יש משהו יוצא דופן. תודה על התשובה

למעלה