ח.פ.צ חיים\שישיה זריזה

ח.פ.צ חיים\שישיה זריזה

הייתי רוצה לשתף אתכם בחווית הקינסיולוגיה, מהמקום האישי שלי קינסיולוגיה חווים ומתוך כך לומדים
בכל פעם אתן טיפ ומשהו פעיל מתחום הקינסיולוגיה, מי שרוצה מוזמן לנסות ולשתף. היום נתחיל מההתחלה, ממש מראשית הדרך ונעשה ח.פ.צ חיים\שישיה זריזה לתהליך הדרכה קינסיולוגי שמתשמש בשימת לב (על נושא שימת הלב אכתוב עוד הרבה...) קוראים איזון קינסיולוגי שכולל 5 שלבים.(וגם על זה עוד נדבר הרבה) השלב הראשון נקרא ח.פ.צ חיים\שישיה זריזה והוא סדרת תרגילי מוח להכנת המערכת מוח גוף שלנו לפעולה. הבהרה - אני כותב ח.פ.צ חיים\שישיה זריזה מכיוון שחלק משתמשים ב 4 תרגילי מוח (ח.פ.צ חיים) וחלק אחר הוסיף עוד 2 תרגילי מוח וקורא לזה השישיה הזריזה אבל המטרה העיקרית נשארה אותה מטרה של הכנת המערכת מוח גוף שלנו לקראת תהליך האיזון. הרבה אנשים שעשו את תרגילי הפתיחה האלו דיווחו על כל מיני שינויים שקרו להם בחייהם. איני רוצה לכוון ולכן לא אכתוב על השינויים וגם כל אחד מאיתנו הוא יחיד ומיוחד ולכן גם ההשפעות משתנות מאחד לשני. אבל.. אני רוצה שתחוו זאת! אני מצרף סרטון וידאו שמדגים איך לעשות את ח.פ.צ החיים. אתם מוזמנים לקחת לעצמכם 3-5 דקות ביום ולנסות. אני ממליץ לעשות את התרגילים 21 יום (זמן התפתחות רשת עצבית במוח) ולשים לב מה קורה לכם בתקופה הזו. ניתן לשלב את תרגילי ח.פ.צ החיים בכל מיני וריאציות אבל נכון להתחלה, עשו זאת בפשטות - הווה אומר רק עשו זאת
ניתן לעשותם בעיניים עצומות או פקוחות, השארו כמה זמן שמרגיש לכם מתאים בכל תרגיל וזכרו לנשום. ראשית קחו לגימת מים ואמרו לעצמכם מילה טובה עם הלגימה (גם למים יש משמעות גדולה בקינסיולוגיה ונדון בכך הרבה) התרגיל השני שתראו נקרא כפתורי מוח - יד אחת מונחת על הטבור ואילו השניה מעסה בעדינות מתחת לעצמות הבריח. התרגיל השלישי בסרטון נקרא דילוג משולב. התרגיל הרביעי נקרא אחיזה משולבת\אחיזת קוק והוא בעל שני שלבים כמו שתראו בסרטון. כל תרגיל פועל על המוח באופן מיוחד ושונה והתרגילים אינם יכולים לגרום נזק. תהנו - http://www.youtube.com/watch?v=_U44mPXEBdA

למעלה