טוב אז הנה אחת התמונות

Stansfield

New member
טוב אז הנה אחת התמונות

השוות ביותר מהטיול הארוך שלי לאנגליה... למרות שהתמונה מזוויעה ביותר בכלליות (תתחשבו בי, היא צולמה ב2 וחצי לפנות בוקר) ולמרות שבמקור לשנינו יש עיניים אדומות והRED EYE REMOVAL יצא דיי מפחיד ולמרות שהתמונה הזאת היא הוכחה חיה שפיטר ג'קסון ירד קשות במשקל (כי בדרך כלל הוא היה נראה בגודל שלי, וכאן אני נראית ענקית לידו) אני עדיין מאוד אוהבת את התמונה כי עדיין קשה לי להאמין שהצלחתי להגיע למצב הזה חחחח אז הנה אני ופיטר ג'קסון יש לי עוד כמה תמונות מהטיול האחרון שקשורות לשרה"ט. אני לא בדיוק זוכרת את מי עוד פגשתי כי זה כבר כמה חודשים (חוץ מאנדי סירקיס כמובן. אה וריצ'ארד טיילור ושון בין) - אז אני אשים כאן

Stansfield

New member
ודגש על מה ש...

אני לובשת. כדי לגרום לכל אלה שבוכים ממזג האוויר עכשיו להבין מה זה באמת קר - שני זוגות מכנסיים (ארוכים! טריינינג וג'ינס מעל), חולצה קצרה; מעליה שני ג'קטים (אחד דק, השני קצת יותר עבה), מעיל וגדול ומפחיד, צעיף מאוד עבה ומחמם, עוד צעיף שלא חימם בכלל וכמובן גרביים ונעליים ענקיות

Berethor

New member
צעיף למה לבשת ?

אני במינוס 3 לא לובש תדבר הזה...
..שלא לדבר על מעיל עבה...

Berethor

New member
הייתי אומר...

שהחלק הזה מיותר "מעיל וגדול ומפחיד, צעיף מאוד עבה ומחמם, עוד צעיף שלא חימם בכלל וכמובן גרביים ונעליים ענקיות" השאר בהחלט מספיק..

Stansfield

New member
אם זה היה מיותר

לא הייתי לובשת. תאמין לי. אחרי כמה ימים שם שכל יום הטמפרטורה בלילה הגיעה ל2- וזה היה בשבילי לפחות מאוד קר, למדתי שהצעיף הזה הוא חובה. ולצערי לא בדרך נעימה במיוחדת. הייתי מקוררת כמעט שבועיים בהתחלה חברות שלי ניסו להבהיל אותי ואמרה לי זה בטח שפעת העופות... חחחחח

Berethor

New member
הייתי שם דגש על..

מה שפיטר ג'קסון לובש...כמו שאומרים תמיד יש לשעוף ליותר..,קומו בבוקר ותתנגבו במטלית קרה..אחרי זה מקלחת קרה..ואז תגיעו לרמע שלו...

Y. Welis

New member
העדפתי אותו עם המשקפיים...

רוב מרכיבי המשקפיים לא יאהבו את זה, אבל לרוב הם נראים ממוקדים יותר איתן.

Y. Welis

New member
שמעתי לא מזמן שכמה אחוזים ממרכיבי

המשקפיים באמריקה מרכיבים בעצם עדשות 0 - רק לצורך המראה...

Stansfield

New member
אני שונאת ללבוש משקפיים

זה עניין של טעם. לדעתי לחלק מהאנשים זה מתאים ולחלק לא. ולי ממש לא חח התרגלתי לעדשות... זה רק מעצבן שלפעמים הן נכנסות אחורה חח (נכון דנה??)

Y. Welis

New member
בסופו של דבר הן לא ממש בריאות

ועובדה: לכל רופא עיניים שפגשתי היו משקפיים. עדיין לא ראיתי אחד שהלך עם עדשות.

תמונה עם פיטר ג'קסון??

יכולה להיות שווה זהב בעתיד - אומרים שהוא מועמד בטוח לזכייה בגלובוס הזהב (ובהתאם לכך באוסקר...) על קינג קונג (אחד הסרטים הטובים שנעשו, לדעתי).

למעלה