טוב אז ככה!זה דיי חשוב לפורום הזה

Death Rider

New member
טוב אז ככה!זה דיי חשוב לפורום הזה../images/Emo65.gif

אני לא בטוח איך לנסח את זה מקווה שתבינו אותי... תשמעו הדבר הזה(פורום) נראה גוסס כזה(בלי להעליב) אני חדש וכל זה ואני מת על ת'ראש אבל ממש, ויהיה נחמד להכיר אנשים שגם אוהבים את זה, אני פשוט לא מכיר אף אחד אבל אף אחד שמתחבר לז'אנר הזה כמוני ושוב אני אומר יהיה נחמד להכיר אנשים שכן! נכנסתי לכמה פורומים אחרים ועלה לי רעיון למה שלא ניפגש כולם נכיר ומי שכבר מכיר יחזק את הקשרים נחלוק צלילי ת'ראש ויהיה כיף >< וסבבה, אני לא רואה בזה דבר רע אלה ההפך זה יהיה מצויין וכך אולי הפורום יהיה פעיל יותר, אנשים ירצו להיכנס להגיב לשמוע כי אנחנו נכיר אחד את השני... מה אתם חושבים
...

KsE

New member
אני בעד../images/Emo45.gif

ואם זה לא יוצא לפועל בתקופה הקרובה אז אני אהיה גם יותר זמין...

Death Rider

New member
סבבה רק צריך לקבוע תאריך

רק צריך שעוד אנשים מהפורום יסכימו...נקבע תאריך ניפגש ניתן בראש...

TMOLS

New member
גמאני בעד../images/Emo45.gif

רק שיהיה בתקופת המלחמה כי אין לימודים וזה..ואז גם הנסיעות לתלאביב במימון ההורים[=

נשמע מעולה,

רק חשבת על מקום מתאים? כי אולי בעצם יותר קרוב לרב האנשים פה בכלל להפגש בבאר שבע מאשר בתל-אביב, סתם מחשבה.

Death Rider

New member
טוב אז נרא לי...

אז ככה, בואו נתחיל להתאים תאריכים ומקום ואז עוד אנשים מהפורום יצטרפו לאט לאט... שכל אחד יגיד מאיפה הוא או לאן הכי נוח לו להגיע ותאריכים נוחים בשבילו,כחו בחשבון שתמיד יהיו אנשים לא מרוציםP: אז לגבי,אני מרמת-גן יהיה לי נוח להגיע לכל אזור המרכז ואצלי התאריכים פנויים נשאר רק למלא אותם בהתאם המפגש...

Death Rider

New member
ה19.1 ...

ה19.1 יושב לי טוב... יש רק כמה בעיות. 1.אולי זה לא מתאים לעוד כמה אנשים בפורום, אז אם אתם מכירים אנשים מהפורום שהפסיקו להיכנס תגידו להם שיהיה כמה שיותר אנשים. 2.כמה אנשים חוץ ממך וממני מאשרים את זה שהם מגיעים? 3.כולכם פה בני 18+ ואני ילד תמים בן 15 =\

בא נשאיר להם לענות על זה

ואתה טועה בזה, יש פה לפחות שתי נערות בגילך...... אתה גם טועה בזה שאתה תמים, כמה תמים יכול להיות מי ששומע ת'ראש מטאל?
קח תמונה לבחון את עצמך עד כמה אתה מכיר את הסגנון לעומק...

TMOLS

New member
אוה, וה 19.1 לא הכי מתאים../images/Emo12.gif

זה יוצא די כזה ביום שני
ולצערי כנראה כבר יהיה בצפר עד אז, כך שלא הכי מתאים>< אי-פשר יום חמישי כלשהו או סתם יום שבוע הבא? (אה, ואל תעשו אותי גורם משפיע יותר מדי על תאריך המפגש הזה...גם ככה אנלא הכי פעילה פה
)

Death Rider

New member
טוב שמעו...

אי אפשר להיפגש 3 אנשים>< זה יהיה קצת הרבה מאוד דבילי למרות שאין לי בעייה כלכך. וTMOLS נראה מה יהיה בעוד שבוע אולי עדיין לא תחזרו ללמוד, ואם כן אז נעביר את זה ליום חמישי כלשהו תיהיה חזקה:) זה יעבור בסוף

Death Rider

New member
טוב...אז קבענו ל19?

קבענו ל19 בדיזינגוף או שלמישהו יש הצעוק אחרות למקום?

סבבה, רעיון מעולה

אתה מוזמן לפתוח הודעה חדשה ואני אנעץ אותה, תרשום מקום ורצוי שגם שעה. יתרה מזאת אני לא מכיר בפרצוף אף אחד מפה, אז אולי גם מסרים עם טלפונים יוכלו לעזור לנו, בייחוד למצוא אחד ת'שני.

למעלה