טוב, אז שאלת סקר ראשונה

OrlyNL

New member
טוב, אז שאלת סקר ראשונה

מהי הדמות שהכי הייתם רוצים לדובב? (אפשר גם מתוכניות שלא דובבו לעברית) קדימה לענות

ג'ימי!

אז נראה לי שהדמות שהכי הייתי רוצה לדבב, איי פעם, זה ללא ספק קנטה\ג'ימי מאגדת הברק של ראיקו. חשבתי על זה גם הרבה לאחרונה והגעתי למסקנה ש... זה הוא. למי שלא יודע - "אגדת הברק (של ראיקו)" זה סרט מיוחד באורך של שעה וקצת שבטח יגיע בקרוב לאולפנים. הסרט הזה פותח את הסדרה החדשה "פוקימון קרוניקלס" בשלושה חלקים. והגיבור הראשי שם הוא ג'ימי. כל החיים שלי חשבתי מה היה קורה אם הייתי מדבב אותו איי פעם... טוב, לא כל החיים, אבל המון אז הנה - ערוץ הילדים רכש את הסדרה ובקרוב היא תגיע לנ.ל.ס... נראה לי שאני ממש רוצה לדבב אותו. למרות שהוא מככב רק בסרט הזה, הוא מגניב לאללה (אהמ... יפהה... זה רמז... חחח)

miaBaby

New member
הממ קשה...

אצלי זה בד''כ לא רצון לדמות ספציפית אלא לסוג של דמות.. כשאני רואה סדרות באנגלית שהן פסיכיות אז בא לי ת'דמויות האלה... בגלל הדיבור המהיר ושזה אתגר, ומזלי יוצא לי לעשות כמה דמויות כאלה...ולהגשים את הרצון הספציפי הזה... ולמרות שזה פשע לדבב סרט של טים ברטון, אם כבר היו מדבבים את CURPSE BRIDE הייתי רוצה להיות ויקטוריה, כי היא ילדונת נירוטית לגמרי :) כייייף

Hawkgirl

New member
את מוסאשי צ'אן!!! ^___^

או בעברית, את ג'סי מפוקימון! DDDDDD: ובכלל את כל דמויות האנימה שאני אוהבת והגיעו לארץ. שאלו: ג'סי(פוקימון) רובי מון/נאקורו(סאקורה לוכדת הקלפים) מאי וולנטיין(יוגי הו) הינאטה(נארוטו) איזומי/פרימון(דיג'ימון) *היא פשוט משתנה לדיג'ימון שולט ^^ http://kennyhk.tripod.com/fron_fairymon.jpg * נמנמ... ועוד כמה דמויות שולטות מפוקי X: ו... לא יודעת, זה רק לגבי האנימה P: לא אכפת לי גם לדבב סתם קולות רקע ודברים כאלו, זה גם נראה לי משעשע יותר לעשות קולות רקע XD אל תשאלו למה X:

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifבובספוג../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אפשרי גם סקווידוורד וגארי *מאו*
כמובן שאת מאי הקטנה מהמומינים מנדי (מהרפתקאות של בילי ומנדי מ-CARTOON NETWORK)

miaBaby

New member
בובספוג מצחיק בטירוף!

וכיף נורא לדבב שם P: ומאי הקטנה זה מגניב! אחת הדמויות החזקות...

miaBaby

New member
רק בעונה השלישית

החלפתי את דון לני גבאי שעשתה את פרל, הבת של מר קראב (לווייתנית בהמה כזו) זה היה רק כמה פרקים, אבל מצחיק בטירוף, הרס לי ת'גרון.... XD

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifואוו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

את זוכרת איזה פרקים דובבת? (ראיתי את הכל..)

miaBaby

New member
אממממ

העונה השלישית עוד לא התחילה בניקולודיאון לדעתי... משדרים את הראשונה והשנייה כרגע לפי מה שאני ראיתי... ואנ'לא זוכרת איזה פרקים עשיתי, אלה עם פרל ששייכים לעונה השלישית... I GUESS...

Jen74

New member
אין לי דמות מסויימת

יוצא לי הכי טבעי לעשות קולות של ילדות קטנות וביישניות.

Reichan

New member
יש כל כך הרבה XD

וואו, יש כל כך הרבה XD מאלו שהגיעו לארץ: סאקורה מיילין [היא קרועה] הינאטה [הו, כמה מפתיע XD] כמה דמויות מפוקימון. יש שם כמה אנשים פסיכותיים לגמרי XD [בצורה החיובית כמובן ^^] ואיזה מישהי ביצ'ית. גיוון זה כיף... ולא מהארץ: קאגורה מפורובה מארון מkamikaze kaitou jeanne [אחת הדמויות שאני הכי אוהבת ^^] מיטסקי מפול מון 3> שיה מפיטה טן אההה! המוזרה הזאת מouran host club!!! זאת שכל פעם עולה מהמדרגות המסתובבות וצוחקת כמו מטורפת XD אין לי ממש עוד רעיונות עכשיו, אז עדיף שאני אפסיק כאן. הרשימה עוד ארוכה מאוד, אז זה לטובתכם [מוהאהאהאהא]

Takuto

New member
יאאא שירה גם אוהבת פול מון ^___^

תראו גם$#@$# ושירה אם את זוכרת אני תומר-Kero-chan וחוץ מכמה שניות שהייתי מתישהו באיזה שיחת ועידה במסנג'ר שגם את היית בה לא נראה לי שדיברנו XD דמויות שהייתי רוצה לדובב... אש כמובן#@$#@ אולי גם קנטה ומאנימות אחרות שאורן/קיו/טאקטו אבל זה כי אני מת על הדמויות ולא כי אני באמת חושב שאתאים לדבב אותן XD או אם אתאים לדובב בכלל.. למרות שיש כמה דברים שיש לי במשותף עם קיו =X כמו זה שהוא לא מסתדר עם אנשים אז הייתי יכול להזדהות איתו בקטעים כאלה XD עם אש/קנטה אין משהו משותף חוץ מהטירוף לפוקימון XD אה ואני נודניק ואש הוא הנודניק!!$# ועם שאורן/טאקטו גם אין כלום XD אבל הי אני יכול לשיר את מייסלף!$#@% רק שאשמע כל כך עלוב ליד טאקטו ;-; (למרות שזה בין השירים היחידים שאני יכול לשיר ולהגיד שאני נשמע לפחות סביר XD) אם.. זהו XD אולי אגיב פה לפעמים תראו פול מון! אה ושירה.. סיימת כבר פול מון? אם לא באיזה פרק את?

Reichan

New member
פול מון~~

בטח שסיימתי, לפני שנתיים כבר P= סדרה מעולה. המנגה עוד יותר ^^ וכן, אני בהחלט זוכרת אותך. אז היי

Takuto

New member
לא נראה לי שאורלי תתאים.. או אף אחת

בכלל אסור לדובב פול מון למרות שהדיבוב של זה לאנגלית היה -מושלם- כן זה מוזר להגיד את זה על דיבוב אבל הם עשו מה שאף פעם לא ראיתי שקרה- פשוט דיבבו את זה כמו שצריך וזהו! לא נגעו בכלום!! תרגמו את הטקסט בדיוק כמו שהוא אמור להיות בלי שום שינוי והמדובבים עצמם בסדר (ישתפרו קצת עם הזמן בטח.. ראיתי רק פרק 1 באנגלית אבל הם בסדר) וכל השירים (גם הפתיחה/סיום וגם השירים שמיטסקי שרה!!) נשארו ביפנית!!$#@% (כן זה די מוזר שפתאום יש קול אחר כשהיא שרה אבל זה בהחלט עדיף מהזוועה של שיר פול מון מדובב X__X השירים של פול מון ממש ממש מיוחדים ואסור להרוס אותם!) השאירו את כל השמות ביפנית אפילו שמות "בעייתיים" כמו מיטסקי (לא אמרו מיצקי או משהו כזה כמו שבארץ תמיד עושים ל"טס" למרות שזה לא נכון X_X וגם לא אמרו מיטסוקי או משהו כזה בגלל איך שכותבים) ולא צנזרו/חתכו משהו סתם/שינו משהו.. כלום! אז זה היה ממש שולט אבל בעברית לא ישאירו שירים ביפנית וידובבו ורק זה כבר הורס הכל (שלא נדבר על במקום סיום ישימו פתיחה מקוצרת ושהמדובבים רובם לא יתאימו וחלק ישמעו ממש זוועה וירצו לגרום לשבור את הטלוויזיה כמו שאורן ואריאול מCCS שרק בסרט השני נשמעו נורמלי וגם יגידו שמות לא נכון X_X) אז אסור שידובבו פה פול מון =X אם כבר שיהיה ביפנית עם תרגום.. אה ובלי ספוילרים כי מיה עוד צריכה לראות את זה יום אחד!!$# וגם אני סיימתי מזמן =X נראה לי לפני שנה בערך? זה היה בערך בספטמבר-אוקטובר 2005 =X את המנגה עוד לא קראתי.. יש לי ווליומים 1-4 וקראתי רק 2 פרקים ראשונים של ווליום 1 XDDD כן אני עצלן... מאוד =X מתישהו אקרא ואקנה 5-7 (בכלל 7 יצא כבר?) אה ואני אוהב גם קאמיקאזה קאיטו ג'אן את המנגה לא קראתי בכלל =X אבל הבנתי שהיא הייתה הרבה יותר טובה והרבה יותר מובנת (וגם יותר אצ'י שזה רע T_T)

Reichan

New member
זה לא אצ'י!! ><

לאאא~~~ המנגה של KKJ היא אחת האהובות עליי, עם לא ה-! ואני קראתי את המנגה של פול מון באינטרנט ^^; הא הא, אני לא חוקית XD

Takuto

New member
פושעת

אני נגד קריאת מנגה במחשב/לשחק במשחקי גיימבוי במחשב/כאלה דברים XD צריך להיות מעריץ אמיתי וחוקי!$#@$ זה גם הרבה יותר כיף ונוח לקרוא מנגה אמיתית ולא במחשב לדעתי... שיהיה XD KKJ במנגה כן יש קצת אצ'י אבל אולי זה רק התמונות האלה שבמעבר מפרק לפרק (שימי לב איפה הידיים של צ'יאקי לפעמים X_X) ואצ'י זה ממש מפגר ומעצבן =X

למעלה