טוב, אז שאלת סקר ראשונה

Reichan

New member
אני לא פושעת X.

באופן עקרוני אתה צודק. אבל מה אתה רוצה שאני אעשה עם מנגות שלא תורגמו עדיין? מנגות קטנות וזנוחות? זה לא שאני לא קונה מנגה. יש לי איזה 20 ספרי מנגה בבית [ואמא שלי חייבת לי 5 ><], ואני אוהבת לקרוא גם אותם. בד"כ אני משתדלת לא להוריד סדרות שאני יודעת שתורגמו. את פול מון היה לי כבר לפני שהוא תורגם, או לפחות לפי שידעתי. וKKJ זה לאאאאאאא אצ'י >< אני לא אוהבת אצ'י. ואני מאוד מאוד מאוד אוהבת KKJ. אז סביר שזה לא אצ'י ^^

Takuto

New member
בסדר ה"פושעת"היה בצחוק XD

ואני לא בטוח לגמרי על KKJ אבל אני כן ראיתי את התמונות שיש במעבר לפרק לפרק והתמונות האלו לפחות הן כן אצ'י.. =X לא משנה XD

Reichan

New member
זה בסדר, אני יודעת P=

אני חושבת שחצי מהתגובות בקומונה הזאת הן שלנו @_@ צריך לעבור למסנג'ר או משהו, זו כבר שיחה ארוכה XD

miaBaby

New member
פורום..לא קומונה...

ולא נראה לי שזה נורא שאתם מציפים XD שיראה מלא פה... חוצמזה שתמיד נחמד לראות את תומר נכנס לדברת...כפרע עליו

Reichan

New member
אופס @@

יההה! זה פורום!!! [דיליי] משום מה חשבתי שזו רק קומונה XD כנראה אחרי ההרצאה שחברה שלי העבירה לי על כמה קשה לפתוח פורום ובלה בלה בלה בלה בלה בלה, החלטתי שכל הפורומים הם קומונות XD פורום - אני מתנצלת. לא התכוונתי להעליב אותך

Hawkgirl

New member
תומר האגדי מגיב D:

יכול להיות משעשע לשמוע את תומר שר XD למרות ששרנו כולנו יחד את הפתיח של טוקיו מיו מיו(או שזה לא היה זה?) כשבאתם אלי XD זה מעלה לי רעיון לעשות ערב קריוקי של אנימות XDDDDD ויאללה אני אזמין את כולם! &%$#&#&%$ *אשליות...* וכן להביא את פול מון! מוהאהאהאהא D: מישהי שיודעת לשיר צריכה לדבב את מיטסקי D: שיביאו זמרת מקצועית, מיכל רשף או משהו, כמו בפול מון, גם מיכל תוכל לשנות את הקול לילדה קטנה וכשהיא תשיר יקרה נס חנוכה והיא תשיר פתאום בקול מבוגר D: אבל מי תדבב את מרוקו? ;-; מרוקו... ;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;

Takuto

New member
לא!@#$%# אסורררר#@%$#

לא משנה מי ידובבו זה יהרס T_T בכל מקרה הם בטח גם יחשבו שזה יותר מתאים להיות ביפנית ולא מדובב אם בכלל יביאו את זה

Swan Princess

New member
ממ.. שאלה קשה :}

אין לי דמות *אחת* שהייתי רוצה, אז נתחיל ת'רשימה: טוטו מפרינסס טוטו
סורה מקליידו סטאר יוקינו מקארה קאנו (אתגר החיים) רנגה מהוסט קלאב (אוייי דמות שולטת. ואני יודעת לחקות את הצחוק המטורף הזה שלה!) ווינרי מפול מטאל אלכמיסט (הופ הורסים ת'דמות) לוצ'יה ממרמייד מלודי פיצ'י פיצ'י פיץ'. בכלל, נראה לי מה זה כיף לדבב בסדרה כזאת חחח סאקורה מנארוטו סאקורה מסאקורה :p נסיכת דיסני. לא משנה איזו *_* וסתם כאלה דמויות תקועות של בנות בכל מיני סדרות נחמדות... אני פתוחה להכל XD אוי, חלומות.. :'[

miaBaby

New member
כולכם תופסים את כל הCAST באנימות!

אבל יש תמיד ת'קטע שחושבים שיהיה נורא מגניב לדבב דמות מאנימה מסויימת ואז חושבים: "אבל איזה חרא זה יהיה לראות את זה בעברית ולא ביפנית..." יש לי ידידה שחולה על פול מטאל אלכמיסט שאומרת לי שיש שם דמות אחת שממש מתאימה לי ושאם אני אדבב אותה אי פעם - היא תרצח אותי... הממממ נייס... אבל דיסני זה כזה רעיון שווה! הלוואי על כולנו... כי גם בקטע של המשחק למשל יותר כיף בסדרות\סרטים מאמריקה שהם די פסיכיים ולא דווקא באנימות שהכל די אותו דבר מבחינת המשחק תמיד... אהה והבאת לי עוד רעיון למשהו מגניב לדבב! כל הסרטים האלה כמו שרק, תפוס ת'כריש וכל אלה שיש יותר ליפסינק וזה קשה וצריך להתחרפן, להצחיק ולהתאים ת'ליפס באותו זמן, לדבב בכזה יכול להיות אחלה... למרות שלא עולה לי דמות ספציפית בראש.

Swan Princess

New member
חח, נכון!

נגיד.. זה יהיה נורא עצוב אם פול מטאל אלכמיסט יגיע לפה לדיבוב. XD וכןן זה נשמע כ"כ כיף לדבב דמויות דיסני קרועות כאלה שמברברות בלי סוף ומצחיקות מהטימטום חחחח.. גם לי לא עולה דמות כזו.. חוץ מהחמור בשרק XD חח והדגיגונה החמודה הזאת ממוצאים את נימו.. (דורי?) אה, וגם בבנות הפאוור פאף בטח כיף לדבב D: רמי- אני מיד עונה ! :p

miaBaby

New member
פאוור פאף!!!!

סדרות פסיכיות של קארטון נטוורק רולז! בקובי אשל עושים משהו מהיוצרים של פאוור פאף עכשיו וזה מטורף וצריך לדבר ממש ממש מהר, ומקבצים גם הרבה במיקס... חלומו של כל מדבב D:

הממ.. באמת נשמע כיף לדבב בדיסני P:

ותעני להודעה הפרטית ששלחתי לך (הכוונה לרותם פרינסס טוטטטו) :)

Takuto

New member
לדובב מממפפפפ?! לא%$#@

יהרסו את השירים T_T זה פחות נורא מלהרוס פול מון... אבל חבל להרוס גם את זה ;-;

miaBaby

New member
אווו אתם יודים מה שחכתי?????

ראנמה!!! את זה כדאי לדבב... זה מצחיק זה שנון וזה לא נהרס באנגלית אז בטח לא יהרס בעברית... ולדבב את אקנה או את ראנמה בת יהיה כ''כ מגניב

Swan Princess

New member
לא נכוןן.. לדעתי זה יהיה ממש מגניב

אם זה יהיה בארץ. ומיכל תשיר *_*

למעלה